Esileht Koolilaps Puhake natuke sellest kooli teemast !

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Puhake natuke sellest kooli teemast !

Postitas:

Tean, et ma ei pea neid foorumeid siin lugema, aga lihtsalt tekkis selline küsimus-miks ja kas te ei taha kodus nendest kooliga seotud teemadest natugenegi eemal olla-on alles juuni kuu ja juba,mida osta? kust osta? kuhu ringi? mida selg? kuidas kooli? jne jne

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.06 15:20; 21.06 20:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Like.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paanika-Jaanika :). Aga niii oluline on ju, mis teised teevad/arvavad…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Aga see ongi ju koolilapse foorum. Ma küll heameelega loen osasid teemasid, praegu on ju palju rahulikum aeg ühe või teise valdkonna kohta lisainformatsiooni otsimiseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa ei pea tõesti neid lugema, mine puhkama tõesti ja need, kes tahavad kirjutada-lugeda, need las kirjutavad-loevad. Head puhkust!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tean, et ma ei pea neid foorumeid siin lugema, aga lihtsalt tekkis selline küsimus-miks ja kas te ei taha kodus nendest kooliga seotud teemadest natugenegi eemal olla-on alles juuni kuu ja juba,mida osta? kust osta? kuhu ringi? mida selg? kuidas kooli? jne jne[/tsitaat]

Sinu jaoks on need teemad huvitavad ilmselt siis, kui su oma järglastel see aeg käes. Ära roni siia siis, kui asja pole 😛

Kena päeva!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleksin nõus aga mina olin sunnitud algatama teema, sest kooli kodulehekülje info järgi on koolivormide tellimine 8. – 18. juuni. Lastevanemate koosolek alles aga 21. juunil.
Millal siis veel nõu küsida saaksin?

Ringid valitud, avaldused teele saadetud.

Lisaks olen selline inimene, et tahan asjad unustada, mitte neid meeles pidada.
Nüüd on koolivormi olulised osad tellitud, ülejäänust selge pilt ja saangi ennast sellest täiesti väljalülitada! Puhkus 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina näiteks ei imesta. Siin on ju emasid, kes praegu alles ostsid oma maimukestele järgmise talve riideid valmis kuna poes oli odavalt saada. Imestan pigem, et mõnel sellisel pole koolitarbed juba aasta varem valmis varutud.
Endal läheb tüdruk sügisel kooli aga ei taha meist kumbki selle peale juba praegu mõelda. Augustis aega küll.Praegu puhkame!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Sinu jaoks on need teemad huvitavad ilmselt siis, kui su oma järglastel see aeg käes. Ära roni siia siis, kui asja pole 😛

Kena päeva![/tsitaat]

üllatus,üllatus-see aasta läheb laps juba 8ndat aastat kooli, jah nüüd enam pole 1.sept eriti asju vaja, aga ei meenu mulle ükski aasta varasemast ka, et ei suuda ise otsustada kust ja mida ja palju osta, et juba mais juunis hull paanika lahti !!! ja ronin ikka siia ja seda foorumit loen rõõmuga ja saan tihti ka häid nõuandeid ja mõtteid näiteks kuidas mingis olukorras oma pubekaga hakkama saada-see on teps teine teema 😉

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.06 15:20; 21.06 20:51;
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Koolilaps Puhake natuke sellest kooli teemast !

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.