Esileht Pereelu ja suhted Pühapäevasuhe

Näitan 12 postitust - vahemik 31 kuni 42 (kokku 42 )

Teema: Pühapäevasuhe

Postitas:

Kui see kord-kaks nädalas deitimist ei ole suhe, misasi see siis on?

Mittesuhe. Loksumine. Sa ei ehita midagi, ei võta kohustusi, vaid lihtsalt oled.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.04 23:28; 25.04 18:30; 27.04 20:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mittesuhe. Loksumine. Sa ei ehita midagi, ei võta kohustusi, vaid lihtsalt oled.

Ikka ei saa aru. Kui ma suhtes ei ole, miks ma peaksin eksklusiivne olema? Ega siis ainult kooselu ega abielu suhted pole, isegi teemaalgataja ütleb, et tahab pühapäeva”suhet” – no on ju suhe siis?

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.04 17:58; 25.04 18:41; 01.05 20:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

miks sa mõtled nii, et naine annab enda keha mehe käsutusse? mõtle niipidi, et naine võtab mehe keha enda käsutusse ja arusaamad muutuvad kohe.

Keegi ei garanteeri, et sellisest pühapäevasuhtest ei või rasedaks jääda. Väike tõenäosus, et rasestumisvastaded vahendid veavad alt, on olemas ja ma ei sooviks riskeerida. Kui sellisest pühapäevasuhtest on lapseootele jäädud, on naine juba tunduvalt nõrgemas positsioonis, sest pühapäevamees vastutada ei soovi, naine aga peab kahte suud hakkama toitma või aborti tegema, mis samuti kahjustab tervist. Samuti ei kaitse kõik vahendid suguhaiguste eest, mida ebastabiilse suhte korral on suurem tõenäosus üles korjata, kui turvalises suhtes olles.

Kuna naisel on tõenäosus jääda rasedaks (küll väike, aga siiski ei saa eitada, et seda pole), on mehel veidi parem positsioon, kuna tal ei teki tagajärgi.[/quote]

Ma ütleks, et vastupidi. Vägagi tekivad mehe jaoks tagajärjed. Ja saamas puudub meestel täielikult õigus otsustada. Kui naine rasedaks jääb, on kõik trumbid tema käes. Tema otsustab, kas seob mehe igaveseks enda ja lapse külge või laseb minna. Kui naine otsustab lapse sünnitada, siis maksab mees 18 aastat elatist ja kas mängib pühapäevaisa või ei suhtle lapsega üldse ja tunneb elu lõpuni süümepiinu. Seega, mehed peaksid selliseid ebamäärased suhteid luues väga ettevaatlikud olema. Ei tahaks mehe nahas olla.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No siis tuleb võtta fertiilsest east väljasolev naine pühapäevasuhteks. Pole rasedusohtu.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.04 23:28; 25.04 18:30; 27.04 20:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees peaks laskma end steriliseerida.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust tahad sekssuhet ja selleks kõlbab kõige paremini naine, kes on ise suhtes. Kui lahutasin, tahtsin ka sellist suhet, et oleks seks, aga samas oleks see partner ainult minuga, et saaks ka ilma kummita seksida. Ei tahtnud isegi loomaaias ega kohvikus käia. Ja ei olnud väga lihtne sellist suhet leida. Seks pidi olema väga heal tasemel, mees alati valmis, kui mul tuli tuju. Ei olnud. Soovisin, et ei hakkaks oma isiklikust elust patrama, ikka hakkasid. Kui ikka oled näiteks seitse kuud seksinud, hakkad ikka rääkima ka, siis tuli välja, et mõni osutus täiesti ebameeldivaks inimeseks, hakkasid tülid tulema. Siis lõpetasin jälle ära, milleks see. Mõni armus ise ära, tahtis rohkemat, siis pidi jälle lõpetama. Igatahes mina sellist stabiilselt head seksijat ei leidnud.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on õnnestunud kahe sellise mehega pikemalt vestelda, kes just sarnast asja soovivad – kord-kaks nädalas sama inimesega deit, nii kohvik kui loomaaed, voodis eksklusiivselt sama partneriga, aga “suhet ei taha” – ja vaat ei ole mina aru saanud, MIDA nad siis otsivad.

Regulaarset seksi otsivad, jumal küll, nagu lapsele seleta! 🙂 Et oleks meeldiv naine regulaarselt võtta, kohvik-resto ja loomaaed on naise jaoks. Prostituudi püsiklient pole nagu ka päris see mida tahavad (nemad pole ju khm, eksklusiivsed 😛 ), ja läheb tunduvalt kallimaks kui praad välja teha 2xndl. Et naine midagi ootama ei hakkaks (kooselu-lapsi-abielu). Täiesti ok ju, kui naine ka “suhet” ei otsi. Nagu seksisõber, natuke sõber (ehk muidu meeldiv inimene, kellega aega veeta kannatab) ja seks juurde. Siin on palju olnud täpselt sama juttu naistelt, et suhet ei taha, aga mehelikku lähedust igatseks küll.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.04 11:04; 01.05 21:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nagu seksisõber, natuke sõber (ehk muidu meeldiv inimene, kellega aega veeta kannatab) ja seks juurde.

Haha, aga see ongi ju suhe. 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.04 17:58; 25.04 18:41; 01.05 20:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No iga kahe inimese regulaarne suhtlemine on “suhe”. Mõeldakse (need mehed mõtlevad) suhte all ikkagi lubadusi koos elama hakata, plaane abielluda ja muud sinna juurdekuuluvat- mida neil pole isu pakkuda. Kogu suhe on siin ja hetkel meeldiv läbikäimine.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.04 11:04; 01.05 21:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vähe nagu nartsissistlik?
Kui sa koperdad aina ja aina “sama reha otsa”, siis äkki peaks korraks pilgu peeglisse heitma.
Kui prooviks oma tundetarkust natuke arendada, siis mõistad ehk paremini nii naisi, kes sinu teele satuvad, kui ka iseennast.

Sinu nädalalõpu kaaslaseks sobib keegi, kes on sama tühi ja hingetu, nagu sa ise oled/näida püüad – kumminaine. Ilmselt oleks sul isegi tema jaoks oma hingeõhust kahju…

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nagu näiteks siingi üks näide – ollakse nõus sellise suhtega, kui mees ei ole pudinäpp. Miks see on suhte tingimuseks?

Ma kujutan ette, et selle naise soov on saada eelmänguks korralikku näpukat – mida enamik mehi tegelikult ei oska teha. Mõistlik soov ju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere, naised!

Asjalood nii, et olen 36 aastane ja vallaline. Pole ei lapsi ega naist, kogu energia on läinud karjäärile. Ajaloos mul mõni suhe olemas, üks isegi aastatepikkune, aga sain aru, et ei saa pakkuda naisele seda, mida nad tahavad — abielu, lapsi jne, sest lapsi ma ei taha ja abieluks pole mul püsivust ning ei usu sellesse niiehknaa. Viimased aastad saanud hakkama üheöösuhetega, aga need võtavad liiga palju aega ja vaeva. Siit ka küsimus — kas naiste jaoks saab üldse eksisteerida võimalus nn pühapäevasuhteks — kord-paar nädalas deidiks, ilma et see viiks välja abieluni või suhteni?

Olen tänulik, et mul on võimalus leida kenasid naisi-neiusid, aga hoolimata sellest, et olen olnud aus, et ma ei taha ega oota, et suhe kusagile areneks, tekib naistel varem-hiljem ootused millekski tõsisemaks. Tavaliselt lõpetan siis asjad viisakalt ära, sest olen enda jaoks asja läbi mõtelnud ja tean, mida tahan ja milleks võimeline, suhtematerjal ma pole.

Mis arvate, kas selline suhtevorm on naiste jaoks aktsepteeritav või on see võimalik vaid meeste fantaasias? Tänud arvamust avaldamast.

Muidugi on. Ma ei tea, mis maailmas sa elad, aga väga suur osa 20-30ndates naisi isegi ei mõtle laste saamise peale ning paljud ei taha kunagi lapsi. Abielu vajalikkus on üldse vanema põlvkonna teema. Kui ma oma tuttavate peale mõtlen, siis u pooled neist lapsi ei taha või pole neid 30ndate keskpaigas ja sellest pole nendega kunagi rääkinud. Nad reisivad ringi, vahetavad eriala ja lähevad uuesti kooli või teevad karjääri. 20ndates tahavad väga vähesed lapsi. Eks see olene tutvusringkonnast ka. Aga sinu jutt on küll nagu 2 põlvkonda vanematel, tänapäeval ei ole naise elu mõte abielu ja lapsed.

Muide, paljud naised ei tahagi ettemääratust, et neil tuleb kindlalt suhe (või mida üldse suhe tähendab, erinevate inimeste jaoks erinevat). Neile ei meeldi, et keegi nende peale laste saamise osas loodab. Mulle endale ka ei meeldi, kui mul oleks midagi suhtelaadset inimesega, kes mõtleb, et see on nõusolek kokku kolimiseks ja laste saamiseks. Ma tean, et tahan eraldi elada ja pole kindel, kuhu riiki üldse püsima jään ja kas üldse, sest tahan maailma näha. Samas üheöösuhted mulle ei meeldi, lihtsalt ei teki huvi paaritunnise baarimöla alusel. Paljudel naistel on samamoodi. Mehed kujutavad ise ette, et naised on sündinud emad või üliromantilised õrnukesed, kes kogu aeg vajavad meest. Tegelikult vähesed planeerivad üldse midagi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 31 kuni 42 (kokku 42 )


Esileht Pereelu ja suhted Pühapäevasuhe

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.