Esileht Lapse ootamine Puhastus

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: Puhastus

Postitas:

.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 18.09 21:57; 18.09 22:25; 18.09 22:38; 18.09 23:43; 19.09 11:39; 19.09 11:53; 20.09 17:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sa ise puhastust ei oota, kui nii algusjärgus on? Või on sinu enda soov puhastuses käia ja seepärast küsid?
Kehale on vähem traumeeriv isepuhastus, järgmisena tabletid ja siis alles kirurgiline. Teine asi on muidugi emotsionaalne pool, siis valiks viimase et kõik kiirelt läbi saaks.
Lisaks 5.nädalat on väike aeg, st tablettidega kindlasti pole hull.

Endal peetud rasedus ja katkes ise ära õnneks, valusid polnud üldse aga emotsionaalne oli see hetk, kui kõik väljus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.09 22:18; 18.09 22:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahjuks ma ei suuda igaks juhuks ootama jääda..See võib toimuda ja võib ka mitte.Valikuid ju nagu ei olegi, kardan tohutult.
Kirurgiline korvabki emotsionaalse ka, hea et on nii algus, aga…
Kardan tõesti tüsistusi, kas mulle pannakse mu nöudmisel nt AB kuur profülaktika mõttes peale? Ma olen tohutult ghirmulugusid juba lugenud, ma ei usu et ka arstid suudaks mind maa peale tuua. Mis siis kui jooksen verest túhjaks? Maailmas on vaid koroona ja koroona, kedagi ei huvita tõelised mured…
Ma ei maga, ei söö ja olen paanika äärel. Tohutu hull tunne.
Oodata on ka omajagu aega…

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 18.09 21:57; 18.09 22:25; 18.09 22:38; 18.09 23:43; 19.09 11:39; 19.09 11:53; 20.09 17:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et sa oled selle asja enda jaoks suuremaks ka puhunud, kui asi väärt. Selle all ma mõtlen siis hirmu, et oled juba vaikselt üle mõtlema hakanud hulle asju.
Kuid sulle tundub, et kirurgiline on natukene kergem, siis vali see. Ise ma valiks tabletid, kui oodata ei jaksaks. Tabletid mõjuvad ka ruttu..

Sa ise valisid puhastuse nagu aru saan? Sest nii varakult on raske öelda, kas lootega kõik korras või ei, südametööd veel pole ju.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.09 22:18; 18.09 22:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et sa oled selle asja enda jaoks suuremaks ka puhunud, kui asi väärt. Selle all ma mõtlen siis hirmu, et oled juba vaikselt üle mõtlema hakanud hulle asju.

Kuid sulle tundub, et kirurgiline on natukene kergem, siis vali see. Ise ma valiks tabletid, kui oodata ei jaksaks. Tabletid mõjuvad ka ruttu..

Sa ise valisid puhastuse nagu aru saan? Sest nii varakult on raske öelda, kas lootega kõik korras või ei, südametööd veel pole ju.

Kuidas hullemaks? See on ju siiski pimesi OP, kas ainult vaakumiga, mitte oradega?! Seda ma ei tea, ma kardan nii väga,sest mul on kodus armas lapseke kes mind ju vajab,miks ometi :'(
Nagu ma ütlesin, on mul kunagine kohutav kogemus tablettidega, need ei mõjugi mulle ilmselt.
Ma sain neid nii palju, suhu, tuppe, ei miskit, selline trauma ei unune. Sinna otsa oli see kirurgiline, kui pääse põrgust, kuigi määris 5 nädalat ja mäletan, et olin korralikult paanikas.
Mul on algusest peale veritsenud ja ei katke, aga ilmselt peetunud, 99%,ma ei tea tõesti ja ei oska öelda, aga valikud on sellised ja otsustama pean nädalaga. Mees ka viimase kuu selline idioot olnud, mul meeletu stress, nutmine jne, ehk sellest ka nii.
Samas nüüd olen ma vanem ja mul on laps, kardan veel enam, tohutult.
Kuidas ma hakkama saan? 🙁

0
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 18.09 21:57; 18.09 22:25; 18.09 22:38; 18.09 23:43; 19.09 11:39; 19.09 11:53; 20.09 17:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ahjaa,see kõik toimub siiski väikelinna haiglas kus ei ole patsiendist hoolimine ikkagi prioriteet nr 1….mujale ma kahjuks nii kiirelt ka ei jõua. Eks probleene võib tekkida kõikjal, aga inimeste halvad kogemused teevad mul pea halliks.

0
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 18.09 21:57; 18.09 22:25; 18.09 22:38; 18.09 23:43; 19.09 11:39; 19.09 11:53; 20.09 17:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sa plaanid peale seda lähiajal uuesti rasedaks jääda? Kui mitte, siis pole see kirurgiline ka nii traumeeriv midagi. Sellistes asjades ei ole garantiisid, sa ei saa kunagi ette teada kuidas läheb.
Mina 5 nädala puhul valiks vist tableti. See on nii väike rasedus, et on tõenäosus, et sul läheb väga lihtsalt. Aga sa mõtle nüüd oma eelmisele kogemusele. Mitu nädalat siis oli? Kui ka sinna kanti ja läks halvasti, siis mine kirurgilisele. Su keha ei tee nende medikamentudega äkki hästi koostööd.
Mul endal on kogemus kirurgilise variandiga. Füüsiliselt läks väga lihtsalt, taastusin probleemideta. Valu kui selline oli vaimne ja südamevalu. Aga samas palatikaaslasele öeldi, et ta ei tohiks kunagi enam teha seda. Tal läks seal midagi raskemalt.
Sul on juba kogemus kirurgilisega ja sa oled sünnitanud. Arvatavasti saadakse ka kirurgiliselt hästi ligi sinna. Pigem on riskantsem see noortele naistele, kes ei ole sünnitanud ja emakakael on siis väga toores. Oht on nii-öelda emakakaela vigastada.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ahjaa,see kõik toimub siiski väikelinna haiglas kus ei ole patsiendist hoolimine ikkagi prioriteet nr 1….mujale ma kahjuks nii kiirelt ka ei jõua. Eks probleene võib tekkida kõikjal, aga inimeste halvad kogemused teevad mul pea halliks.

Mismoodi on patsiendist hoolimine seotud suure või väikese haiglaga?
Kas sa oma arstiga ei saa rääkida kõikidest variantidest? Või helista ämmaemandate nõuande telefonile. Need protseduurid ei ole füüsilises mõttes nii hirmsad, sest rasedus on ju väga väga väike.
Olen ise teinud läbi 20. nädala katkestamise med. põhjustel. Tabletid, mis tapsid loote ja kutsusid esile sünnituse. Sünnituse, mis oli nagu päris, sest loode oli juba päris suur. Ei hakka seda õudust kirjeldama, aga kriisinõustamist saan siiamaani (8 kuud juba).
Soovitan ka pöörduda raseduskriisi nõustamisse, sest mulle tundub, et sul on vaja just seda vaimset poolt turgutada ja spetsialistide poolt asju selgitada.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii väikse raseduse jaoks kasutatakse tabletti sest see on kõige parem. Kui rasedus on peetunud siis nagunii keha hakkaks lähiajal ise loodet väljutama ja see oleks veel kõige parem.
Minul oli ka 5nd peetumine ja hakkad ise peale. Ei olnud suuri valusid ega midagi, mul isegi päevad on vahel valulikumad.

Kirurgilise abordiga kahjustatakse emaka pinda igal juhul. Tabeliga seda ei juhtu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ütleks ainult rahu, rahu!!! Minul tehti puhastus 7.nädalase peetunud lootega ja ma ei ütle, et see oli valus ja hirmus. Mõte sellest, et mu sees on surnud loode, keda olin kandnud juba kuu aega ja enne puhastusele minekut kandsin veel kaks nädalat, oli minu jaoks hirmsam. Mul on menstruatsioon akati valulik olnud, nii et ma suurt vahet ei tundnudki. Mind paneb imestama see erakliiniku doktor, kes väidab, et tabletipuhastus on kordades hullem. Omab ta ikka haridust ja on pädev? Peaksid ilmselt arsti ka vahetama. Ära karda, hambaarst on vahel hirmsam! Sa saad hakkama!

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.09 10:51; 19.09 20:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paanika aina suureneb, lisaks, kas ma pean selle protseduuri ajal narkoosis ka maskiga olema?
Appi.. Ehk koroonatesti tegema? Olukord on ju halb hetkel eestis, kuigi meie maakond on puutumata veel.

0
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 18.09 21:57; 18.09 22:25; 18.09 22:38; 18.09 23:43; 19.09 11:39; 19.09 11:53; 20.09 17:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sulle tehti kirurgiline?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 18.09 21:57; 18.09 22:25; 18.09 22:38; 18.09 23:43; 19.09 11:39; 19.09 11:53; 20.09 17:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitmendal nädalal esimest korda puhastamine/abort oli?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu eelmine rasedus peetus 9. nädalal ja tehti tablettidega puhastus. Ämmaemand, kes tablette andis ütles, et võib valus olla. Aga ei olnudki üldse, vaid kerged pinged alakõhus nagu päevade alguses. Ja kõik kokku võttis vaid nii 4 tundi (haiglasse sisenemisest haiglast väljumiseni). 2 kuu pärast olin juba uuesti rase ja seekord senimaani (25 nädalat) kõik korras.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paanika aina suureneb, lisaks, kas ma pean selle protseduuri ajal narkoosis ka maskiga olema?

Appi.. Ehk koroonatesti tegema? Olukord on ju halb hetkel eestis, kuigi meie maakond on puutumata veel.

Sa loed ka üldse, mida sulle soovitatakse? Palun helista ämmakate nõuande liinile, netist leiad numbri.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on olnud 1 loomulik puhastus. See sarnases sinu kirjeldusele tabletipuhastusest. Tegemist ongi ju embrüo väljutamisega ja sünnituslaadsed valud käivad asja juurde.

Ka sünnitus on valus, ometi ei anna arstid siin valikut.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tablettidega ei pruugi ju samamood minna nagu 10 a tagasi. Keha on muutunud, vahepeal sünnitanud. Mul on peetunud raseduse pärast üks tabletiabort tehtud, kõik oli füüsiliselt väga lihtne, tabletid, siis ootasin haiglas verejooksu algust, anti valuvaigistit ja saadeti koju. Samamoodi oli rasedus algusjärgus, 6. nädal, vbl läks lihtsalt ka seetõttu, et lootekott oli emakaseinast juba irdunud ja loomulik puhastus oli käivitunud. Valusid väga ei olnud, verejooksu ka pikalt mitte. Kirurgiline tundub mulle küll ohtlikum ja hullem. Pigem valiks ikka tabletid.

Ma ei saa aru sellest, et kuidas “Erakliiniku arst ütles mulle kenasti, et see mida te tabletiga üle elate, on kordades hullem, kui see 5minutit puhastust.”. Et puhtaks kraapimine on tema meelest kuidagi rohkem ok psühholoogiliselt või füüsiliselt või? Tundub ikka väga mööda jutt, arsti jaoks muidugi üks konveier kõik, aga inimlikult seisukohalt minu meelest ikkagi hullem. Kui ma peetumise pärast enda arstiga rääkisin, siis tema küll soovitas tabletipuhastust, kuna siis on tüsistuste oht väiksem, et kui peaks juhtuma, et tabletid mingil põhjusel ei mõju, et ei puhastu korralikult, siis kirurgilise saab alati hiljem teha, aga kuna sellega on suuremad riskid, siis ikka enne tablettidega proovida.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle hetkel tundub, et inimene vajab psühholoogilist abi. Loen eespool, et tohutu stress ka. Ilmselt me siin keegi ei suuda sind maha rahustada. Julge küsida õiget abi õigel ajal!!!

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.09 10:51; 19.09 20:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle hetkel tundub, et inimene vajab psühholoogilist abi. Loen eespool, et tohutu stress ka. Ilmselt me siin keegi ei suuda sind maha rahustada. Julge küsida õiget abi õigel ajal!!!

Ma kardan, et saan need jubedad tusistused millest raagitakse, nii vâga kardan, tohutut surmahirm ja paanika+koroonahirm ka otsa. Laps ju vajab mind 🙁
Kas arstid naeravad mu välja kui neile seda jutustama hakkan?

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 18.09 21:57; 18.09 22:25; 18.09 22:38; 18.09 23:43; 19.09 11:39; 19.09 11:53; 20.09 17:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle hetkel tundub, et inimene vajab psühholoogilist abi. Loen eespool, et tohutu stress ka. Ilmselt me siin keegi ei suuda sind maha rahustada. Julge küsida õiget abi õigel ajal!!!

Ma kardan, et saan need jubedad tusistused millest raagitakse, nii vâga kardan, tohutut surmahirm ja paanika+koroonahirm ka otsa. Laps ju vajab mind ????

Kas arstid naeravad mu välja kui neile seda jutustama hakkan?

Kuule inimene, lõpeta nüüd ära ja võta telefon ja helista 12252 ja küsi sealt neid küsimusi. Sa hakkad siin juba äris umbluud ajama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )


Esileht Lapse ootamine Puhastus