Esileht Ajaviite- ja muud jutud Puhastusvahend praeahjule

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Puhastusvahend praeahjule

Postitas:
Kägu

Üürnikud pole olnud kõige hoolsamad praeahju kasutajad ja seega on sööbinud mustust valgetele ahjuäärtele. Mis võtaks selle lahti?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kogu selle loo sogastamiseks unustasid sa muidugi meelega mainida, kas see “valge” on klaas või mingi lukiaegne emailitud terasplekk.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kõige parem pliidi ja ahju puhastusvahend on see. Kasutan juba aastaid. Sobib kõikidele pliitidele-ahjudele. Määrin svammiga peale, jätan natukeseks ajaks peale, hõõrun natuke ja tõmban puhta, pehme lapiga üle.
https://ecoop.ee/et/toode/247434-frosch-pliidi-puh-vahend-250ml-mineraal/

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kõige parem pliidi ja ahju puhastusvahend on see. Kasutan juba aastaid. Sobib kõikidele pliitidele-ahjudele. Määrin svammiga peale, jätan natukeseks ajaks peale, hõõrun natuke ja tõmban puhta, pehme lapiga üle.

Nagu reklaamis? Ma ei usu, et reaalelus selline asi võimalik on, eriti kui see mustus on sööbinud ahjuäärtele nagu teemaalgataja kirjutab. Froschi keraamilise pliidi puhastaja küll eriti tõhus pole kui midagi kinni kõrbenud on.
Mina kasutaks vist mingit küürimisvahendit, kui kannatab siis veidi abrasiivset.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei ole reklaam. Olen raamatupidaja, nende toodete maaletooja ega müüja ei ole minu klient.
Esmaselt kui kolisin iseseisvalt elama oli valge emaili-metalliga vms gaasipliit. Selle järel uus roostevabast gaasipliit ja nüüd sarnasest valgest emailit elektripliit peale seda kui kolisin elama ema juurde. Kõik need on see vahend ilusti puhastanud. Enne seda forschi kasutasin ka mitmeid teisi.
11.46 soovituste järgi ei saagi midagi soovitada(mis oli teema algatus), sest ta näeb igal pool müügistrateegiat.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

norwexi ahjupuhastus aine on ainus vahend, millega olen suutnud meeletult musta praeahju puhtaks saada.

Please wait...
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Puhastusvahend praeahjule