Esileht Hobinurk Puhka Eestis ja odav…

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 46 )

Teema: Puhka Eestis ja odav…

Postitas:

Krt ei ole. Lapsega koos spa maksab 125 eurot. Nagu natukr palju

+21
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.10 13:38; 04.10 14:14; 04.10 23:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvad, et välismaal on spaa palju odavam? Alustaks sellest, mida välismaal spaa all mõeldakse üldse, paljud spaad välisriikides on ujulad paari hädise saunaga.

+6
-28
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eestis on kallis jah, eriti arvestades meie palgataset. Põhimõtteliselt samad hinnad kui mujal euroopas, aga palgad on lihtsalt kordades väiksemad.
See, kes siin ütles, et mujal maalimas on spad mingid ujulad paari väikese saunaga – ma arvan, et sa oled siis vähe käinud. Ikka väga vingeid spasid on, polegi mingitesse hädistesse sattunud kui aus olla.

+32
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Odav ei ole, aga samas kui tihti ikka perega spaas käiakse? Mina ise olen lastega ööbimisega üheks ööks kuskil spaas käinud u kord aastas. Muidu oleme lihtsalt päevapiletiga käinud mulistamas. Aga selleks, et üheks päevaks ja ööks kodurutiinist välja saada, olengi valmis paar sotti peretoa eest + söögid maksma.

+6
-19
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Krt ei ole. Lapsega koos spa maksab 125 eurot. Nagu natukr palju

Kui ööbid ja sööd ka selle raha eest, siis pole ju.

+7
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest on küll paregu soodsaid pakkumisi. Just ööbisime lapsega Kalev spaas, 53 eurot oli öö – ja see oli reedel vastu laupäeva, mitte nädala sees. Laulasmaal oleme ka umbes sellise hinnaga käinud.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Krt ei ole. Lapsega koos spa maksab 125 eurot. Nagu natukr palju

Kui ööbid ja sööd ka selle raha eest, siis pole ju.

Käime väga harva ja kui oled üksikvanem, kelle lapse teine vanem elatist ei maksa, siis on väga kallis. Laps nagunii seal hommikul suurt ei söö ja mina pole üldse hommikusöòja

+11
-15
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.10 13:38; 04.10 14:14; 04.10 23:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Otsi soodsamaid võimalusi, näiteks Tallinnas saad normaalses hotellis ööbimise 30 euroga.
Vaatasin hotelliveebist – Noorus on alates 57 eurot.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.10 14:19; 04.10 17:17; 04.10 18:47; 20.10 07:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Krt ei ole. Lapsega koos spa maksab 125 eurot. Nagu natukr palju

Kui ööbid ja sööd ka selle raha eest, siis pole ju.

Käime väga harva ja kui oled üksikvanem, kelle lapse teine vanem elatist ei maksa, siis on väga kallis. Laps nagunii seal hommikul suurt ei söö ja mina pole üldse hommikusöòja

Vaestel üksikvanematel pole kusagil riikides spaadesse asja.

+17
-18
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaestel üksikvanematel pole kusagil riikides spaadesse asja.

Nii paraku on.

+6
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Krt ei ole. Lapsega koos spa maksab 125 eurot. Nagu natukr palju

Kui ööbid ja sööd ka selle raha eest, siis pole ju.

Käime väga harva ja kui oled üksikvanem, kelle lapse teine vanem elatist ei maksa, siis on väga kallis. Laps nagunii seal hommikul suurt ei söö ja mina pole üldse hommikusöòja

Kui elatist ei maksa, siis kohtusse ja kohtutäituri poole, saab riigilt 100 eurot. Hiljem mõtled, miks kohe seda teed ette ei võtnud. Või oled igavene ohver, kellele alati liiga tehakse ja kes oma laste õiguste eest ei seisa?

+17
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis imespasse minek on?
Pärnus on alates 53.- öö koos lapsega- sees piiramatu spa- ja saunade külastus ja hommikusöök. Kallimas otsas jah, Hedon, aga vahele jääb ju veel muid. Rakveres 109.-
Booking.com´st oled kuulnud?
Ise käisin paar nädalat tagasi, 22.- öö, spa ja hommikusöök. Minu arust naeruväärselt madalad hinnad praegu.

+9
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis imespasse minek on?

Pärnus on alates 53.- öö koos lapsega- sees piiramatu spa- ja saunade külastus ja hommikusöök. Kallimas otsas jah, Hedon, aga vahele jääb ju veel muid. Rakveres 109.-

Booking.com´st oled kuulnud?

Ise käisin paar nädalat tagasi, 22.- öö, spa ja hommikusöök. Minu arust naeruväärselt madalad hinnad praegu.

Pärnu on vaja ju ka kuidagi tasuta saada? Muidu ei tule ju odav.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kui raha ei ole siis tuleb kodus istuda. Need kes vinguvad eestis kallis siis enamik ei käi ka välismaal vaid lihtsalt vinguvad. Igaljuhul olen nõus toetama Eesti Vabariigi. Raha välismaal viimine tähendab ju seda et meil kallimad asjad ju veelgi, sest majandus on põhjas. Mis aga sissetulekutesse puutub. Siis igaüks on valinud ise sellise elu… Keegi ei keela ärimees olla,aga kupli all peab ka midagi olema.

+5
-13
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 04.10 16:35; 04.10 16:39; 04.10 17:25; 04.10 18:10; 04.10 19:24; 04.10 21:47; 05.10 19:57; 07.10 19:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasvatan 3 last üksi. Ja ka isa elatist ei maksa ja pole nõudnud ka. Käime kaks korda aastas reisimas ja spaades. Saame hakkama. Kui raha pole last kasvatada,siis milleks sa neid vorbid. Mina arvestasin lapsi saades et kas suudan neid ka üksi kasvatada ilma elatist kerjamata.

+8
-22
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 04.10 16:35; 04.10 16:39; 04.10 17:25; 04.10 18:10; 04.10 19:24; 04.10 21:47; 05.10 19:57; 07.10 19:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasvatan 3 last üksi. Ja ka isa elatist ei maksa ja pole nõudnud ka. Käime kaks korda aastas reisimas ja spaades. Saame hakkama. Kui raha pole last kasvatada,siis milleks sa neid vorbid. Mina arvestasin lapsi saades et kas suudan neid ka üksi kasvatada ilma elatist kerjamata.

See tähendab ainult, et neile lastele langeb ka selle rongaisa ülalpidamiskohustus, kui too peaks vanaks ja väetiks jääma ja nt hooldekodu või põetamist vajama, kuna sa pole elatist nõudnud.

+27
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Otsi soodsamaid võimalusi, näiteks Tallinnas saad normaalses hotellis ööbimise 30 euroga.

Normaalses hotellis 30 euroga? Nimeta mõni sinu arust “normaalne” 30 eurone hotell.

+15
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.10 17:11; 04.10 17:20; 18.10 12:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Otsi soodsamaid võimalusi, näiteks Tallinnas saad normaalses hotellis ööbimise 30 euroga.

Normaalses hotellis 30 euroga? Nimeta mõni sinu arust “normaalne” 30 eurone hotell.

Löö kasvõi booking.comi ja saad 30-40 euroga lausa vanalinna ööbimise. Praegu on ööbimine tln hotellides väga odav.

+3
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.10 14:19; 04.10 17:17; 04.10 18:47; 20.10 07:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Löö kasvõi booking.comi ja saad 30-40 euroga lausa vanalinna ööbimise. Praegu on ööbimine tln hotellides väga odav.

Kuna just otsisin, siis olid mõned apartmendid või hostelid, hotelle küll mitte ühtegi, veel vähem normaalset.

+12
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.10 17:11; 04.10 17:20; 18.10 12:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasvatan 3 last üksi. Ja ka isa elatist ei maksa ja pole nõudnud ka. Käime kaks korda aastas reisimas ja spaades. Saame hakkama. Kui raha pole last kasvatada,siis milleks sa neid vorbid. Mina arvestasin lapsi saades et kas suudan neid ka üksi kasvatada ilma elatist kerjamata.

Kui sul teise vanema panust laste kasvatamisse vaja pole, siis võid ju kohtus elatisrahaks küsida 3×50 või 3×100 eurot. Kui see teine vanem töövõimeline on, siis ei tohiks see talle ju raske olla, vastupidi, ta peaks hoopis ise hea meelega oma lastele abi ja toetust pakkuma (isaks ta vist ka pole?) ja kui lastest on ükskõik, siis maksku see summa kasvõi tuleviku kindlustusena. Ja sina pane see raha lastele elluastumiseks kasvama. Pangad võiksid ses osas nõu anda ja see summa on igakuiselt piisav, et juba näiteks investeerimist alustada (lihtsalt hoiusena hoida pole suurt mõtet). Kui isa valib sedagi raha mitte maksta, siis maksab riik ja lapsed on vabad oma isa ülalpidamises tulevikus.

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasvatan 3 last üksi. Ja ka isa elatist ei maksa ja pole nõudnud ka. Käime kaks korda aastas reisimas ja spaades. Saame hakkama. Kui raha pole last kasvatada,siis milleks sa neid vorbid. Mina arvestasin lapsi saades et kas suudan neid ka üksi kasvatada ilma elatist kerjamata.

Kui vanemlikud õigused on lastud kohtu kaudu ära võtta ei nõua sult keegi mingit hooldekodu arvete tasumist.

+8
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 04.10 16:35; 04.10 16:39; 04.10 17:25; 04.10 18:10; 04.10 19:24; 04.10 21:47; 05.10 19:57; 07.10 19:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eestis on kallis jah, eriti arvestades meie palgataset. Põhimõtteliselt samad hinnad kui mujal euroopas, aga palgad on lihtsalt kordades väiksemad.

See, kes siin ütles, et mujal maalimas on spad mingid ujulad paari väikese saunaga – ma arvan, et sa oled siis vähe käinud. Ikka väga vingeid spasid on, polegi mingitesse hädistesse sattunud kui aus olla.

Oi mind ajavad närvi väited teemal “mujal Euroopas”, või “mujal maailmas”. Nt, Bulgaaria on Euroopas, Lubexburg ka – mõlemas on spad ja hinnad/kohalike palgad väga erinevad. Maailmas on üldse 195 riiki – igal pool on parem kui meil? Angolas näiteks?
Googledades näed, et Eesti on EL-i palgatabeli keskosas.

+15
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina jällegi ei saa aru nendest hädaltajadest. Kui Eestis elu nii kallis ja halb. No mis sa passid siis siin? Kes see keelab mujale kolida. Palju ei teegi enda elujärje parandamiseks mitte kui midagi vaid kiruvad kuidas Ratas, Ansip ja kurat teab veel kes süüdi on. Ena vaesuses pole süüdistada kedagi muud kui ennast. Oled teinud järelikult elus valed otsused.

+3
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 04.10 16:35; 04.10 16:39; 04.10 17:25; 04.10 18:10; 04.10 19:24; 04.10 21:47; 05.10 19:57; 07.10 19:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Löö kasvõi booking.comi ja saad 30-40 euroga lausa vanalinna ööbimise. Praegu on ööbimine tln hotellides väga odav.

Kuna just otsisin, siis olid mõned apartmendid või hostelid, hotelle küll mitte ühtegi, veel vähem normaalset.

Täpselt sama, ka ei leidnud 30-euroga. Tahaks ka neid imelisi vanalinna pakkumisi näha.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Metropol Spa Hotel – 39 eurot, Hestia Hotel Barons Old Town 31 eurot, Meriton Old Town – 38 eurot . Alla 30 euroga on võimalik ööbida (omaette tuba koos vannitoaga) – Center Hotel -25 eurot, Go Hotell Schnelly 30 eurot jne. Pakkumisi on alates 5 eurost ööst.

+3
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.10 14:19; 04.10 17:17; 04.10 18:47; 20.10 07:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Metropol Spa Hotel – 39 eurot, Hestia Hotel Barons Old Town 31 eurot, Meriton Old Town – 38 eurot . Alla 30 euroga on võimalik ööbida (omaette tuba koos vannitoaga) – Center Hotel -25 eurot, Go Hotell Schnelly 30 eurot jne. Pakkumisi on alates 5 eurost ööst.

Sellistele saamatutele ma ei vaevukski midagi otsima. No pole imestada siis et nii hädise ja vaesed on. Kõik tuleb nina ette tassida.

+7
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 04.10 16:35; 04.10 16:39; 04.10 17:25; 04.10 18:10; 04.10 19:24; 04.10 21:47; 05.10 19:57; 07.10 19:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Metropol Spa Hotel – 39 eurot, Hestia Hotel Barons Old Town 31 eurot, Meriton Old Town – 38 eurot . Alla 30 euroga on võimalik ööbida (omaette tuba koos vannitoaga) – Center Hotel -25 eurot, Go Hotell Schnelly 30 eurot jne. Pakkumisi on alates 5 eurost ööst.

Sellistele saamatutele ma ei vaevukski midagi otsima. No pole imestada siis et nii hädise ja vaesed on. Kõik tuleb nina ette tassida.

Selliste pakkumistega saad kaasa viiruse(d), millega istud kuni kuid kodus ja palka ei saa. Tõesti odav!

+4
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.10 19:34; 04.10 21:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasvatan 3 last üksi. Ja ka isa elatist ei maksa ja pole nõudnud ka. Käime kaks korda aastas reisimas ja spaades. Saame hakkama. Kui raha pole last kasvatada,siis milleks sa neid vorbid. Mina arvestasin lapsi saades et kas suudan neid ka üksi kasvatada ilma elatist kerjamata.

Miks üks laps 60 eur asemel 167 eur ei võiks saada?
500 eur on ikka suur raha, tõstab mõne ära küll. Näe, paneb ka vorpijaid juba sõrmega näitama. 180 eur 500 eur asemel paneks kindlasti teist juttu rääkima.
Elatise vastuvõtmine ei ole mingi häbiasi ega kerjamine. Küsimus on selles, kas summa peab olema just miinimupalka seotud. Elatis on igapäevaste kulude katmiseks täiesti õigustatud.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

30 euroga ei saa midagi mõistlikku, aga 60 euroga juba küll. Hotellide hinnad on tõesti all.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Metropol Spa Hotel – 39 eurot, Hestia Hotel Barons Old Town 31 eurot, Meriton Old Town – 38 eurot . Alla 30 euroga on võimalik ööbida (omaette tuba koos vannitoaga) – Center Hotel -25 eurot, Go Hotell Schnelly 30 eurot jne. Pakkumisi on alates 5 eurost ööst.

Sellistele saamatutele ma ei vaevukski midagi otsima. No pole imestada siis et nii hädise ja vaesed on. Kõik tuleb nina ette tassida.

Selliste pakkumistega saad kaasa viiruse(d), millega istud kuni kuid kodus ja palka ei saa. Tõesti odav!

Kas 125/öö garanteerib viirusevabaduse? 😀

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 46 )


Esileht Hobinurk Puhka Eestis ja odav…