Esileht Hobinurk Puhka Eestis ja odav…

Näitan 16 postitust - vahemik 31 kuni 46 (kokku 46 )

Teema: Puhka Eestis ja odav…

Postitas:

Metropol Spa Hotel – 39 eurot, Hestia Hotel Barons Old Town 31 eurot, Meriton Old Town – 38 eurot . Alla 30 euroga on võimalik ööbida (omaette tuba koos vannitoaga) – Center Hotel -25 eurot, Go Hotell Schnelly 30 eurot jne. Pakkumisi on alates 5 eurost ööst.

Sellistele saamatutele ma ei vaevukski midagi otsima. No pole imestada siis et nii hädise ja vaesed on. Kõik tuleb nina ette tassida.

Selliste pakkumistega saad kaasa viiruse(d), millega istud kuni kuid kodus ja palka ei saa. Tõesti odav!

Kas 125/öö garanteerib viirusevabaduse? ????

Mulle tundub et Teemaalgataja tahab lihtsalt vinguda. Istugu kodus kui raha pole.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 04.10 16:35; 04.10 16:39; 04.10 17:25; 04.10 18:10; 04.10 19:24; 04.10 21:47; 05.10 19:57; 07.10 19:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Metropol Spa Hotel – 39 eurot, Hestia Hotel Barons Old Town 31 eurot, Meriton Old Town – 38 eurot . Alla 30 euroga on võimalik ööbida (omaette tuba koos vannitoaga) – Center Hotel -25 eurot, Go Hotell Schnelly 30 eurot jne. Pakkumisi on alates 5 eurost ööst.

Sellistele saamatutele ma ei vaevukski midagi otsima. No pole imestada siis et nii hädise ja vaesed on. Kõik tuleb nina ette tassida.

Selliste pakkumistega saad kaasa viiruse(d), millega istud kuni kuid kodus ja palka ei saa. Tõesti odav!

Kas 125/öö garanteerib viirusevabaduse? ????

Ei, karantiinib!

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.10 19:34; 04.10 21:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jutt on spast, mitte lihtsalt hptellist. Magada võin kodus ja

+9
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.10 13:38; 04.10 14:14; 04.10 23:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga kus väidetakse, et Eesti on odav, olen pikemat aega kuulnud, et Eestis pole odav, tegelikult olen pidev booking.com kasutaja ja vastavalt tellija soovidele leidub pigem normaalseid hindu, võibolla odavat saad konkreetsest pakkumisest kuskil kodukal vms.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jutt on spast, mitte lihtsalt hptellist. Magada võin kodus ja

No ja spaasid on ka väga palju alla sinu pakutud hinna. Sa ei öelnud, kus kohta sa seda spaad tahad, aga nt siin on nt alla 70 kahele täiskasvanule spaapakette Tallinnas, Pärnus, Kuressaares, Laulasmaal, Narva-Jõesuus. Võimalik, et koos lapsega saad samad paketid veel odavamalt, uuri. Sinu pakutud 125-st on need igatahes palju odavamad. Ise käisin just Värska spaas. Mul oli kaheöine pakett koos protseduuride ja viie söögikorraga, 200 kanti kahele kaks ööd. Ühe öö saad alates 41.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Spa paketid saab inimene ise kokku panna. No kui inimene on ise rumal siis nagu öeldakse. Lollidelt tulebki raha ära võtta ja vaesus kasvatab vaesust. Sama on raudselt olnud ka eelnev põlvkond. Ma just vaatasin meili ja avastasin terve rodu Spa pakkumisi hinnad alates 40 eurost kahele. Ja muuseas seda on pakkunud reisifirmad kus hinnad niigi kõrgemad

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 04.10 16:35; 04.10 16:39; 04.10 17:25; 04.10 18:10; 04.10 19:24; 04.10 21:47; 05.10 19:57; 07.10 19:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Metropol Spa Hotel – 39 eurot, Hestia Hotel Barons Old Town 31 eurot, Meriton Old Town – 38 eurot . Alla 30 euroga on võimalik ööbida (omaette tuba koos vannitoaga) – Center Hotel -25 eurot, Go Hotell Schnelly 30 eurot jne. Pakkumisi on alates 5 eurost ööst.

Sellistele saamatutele ma ei vaevukski midagi otsima. No pole imestada siis et nii hädise ja vaesed on. Kõik tuleb nina ette tassida.

Selliste pakkumistega saad kaasa viiruse(d), millega istud kuni kuid kodus ja palka ei saa. Tõesti odav!

Kas 125/öö garanteerib viirusevabaduse? ????

Võib olla mingil määral isegi garanteerib. Tean ise mõnda inimest, kes kevadel, reisilt tulles, ennast Tallinna odavamatesse hotellidesse eneseisolatsiooni panid- kallimatesse poleks raatsinud.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna mina pean alati kolme lapse eest maksma, siis teen igal pool nii, et naudin veemõnusid ühes kohas, ööbin aga võimalikult odavas öömajas.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.10 16:25; 23.10 19:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jutt on spast, mitte lihtsalt hptellist. Magada võin kodus ja

Kui ööbimine pole oluline ja te hommikusööki ka ei söö, siis valige suvaline SPA päevapakett või veekeskuse pilet ning probleem lahendatud ju.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Spaa pole inimõigus ju, et igaüks peab seal käia saama! Valige endale taskukohased vaba aja veetmise viisid ja loobuge asjade ihaldamisest vaid seepärast, et “aga teised ju kõik käivad”.
Ei pea sõitma teise linna spaasse. Minge lihtsalt kodukoha veekeskusesse ja ongi korras. Veel parem, minge matkarajale matkama, grillige lapsega vorstikesi. Ei maksa eriti midagi.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasvatan 3 last üksi. Ja ka isa elatist ei maksa ja pole nõudnud ka. Käime kaks korda aastas reisimas ja spaades. Saame hakkama. Kui raha pole last kasvatada,siis milleks sa neid vorbid. Mina arvestasin lapsi saades et kas suudan neid ka üksi kasvatada ilma elatist kerjamata.

Kõik maksavad ju laste eest. See pole ilma ime. Lapsi tuleks ikka teha nii et neid jõutakse kasvatada, koolitada jne. No ma ise küll ei kujuta ette et magan mingis punkris kus prussakad üle näo jooksevad. Ööbimis koht on veel tähtsam. Hämmastavad inimesed ikka siin koos. Ma häbenes silmad peast välja lapsi kuskile punkrisse viia.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 04.10 16:35; 04.10 16:39; 04.10 17:25; 04.10 18:10; 04.10 19:24; 04.10 21:47; 05.10 19:57; 07.10 19:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ma ise küll ei kujuta ette et magan mingis punkris kus prussakad üle näo jooksevad. Ööbimis koht on veel tähtsam. Hämmastavad inimesed ikka siin koos. Ma häbenes silmad peast välja lapsi kuskile punkrisse viia.

Mis punkris tänapäeval need prussakad pesitsevad?

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.10 17:11; 04.10 17:20; 18.10 12:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ma ise küll ei kujuta ette et magan mingis punkris kus prussakad üle näo jooksevad. Ööbimis koht on veel tähtsam. Hämmastavad inimesed ikka siin koos. Ma häbenes silmad peast välja lapsi kuskile punkrisse viia.

Mis punkris tänapäeval need prussakad pesitsevad?

Ma olen kuulnud, et kapselkohvimasinad on populaarne koht prussakatele.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.10 20:02; 20.10 17:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimati nägin hotellis prussakat 1988 aastal ja Moskvas – hotelli kohvikus. Rohkem ei  ole selliseid kohtumisi ei hotellis ega mujal ettetulnud. Miks peaks prussakas elama kohvimasinas, kus ei ole midagi süüa? Prussakas eelistab ikkagi kohti, kus neile midagi süüa jäetakse.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.10 14:19; 04.10 17:17; 04.10 18:47; 20.10 07:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimati nägin hotellis prussakat 1988 aastal ja Moskvas – hotelli kohvikus. Rohkem ei ole selliseid kohtumisi ei hotellis ega mujal ettetulnud. Miks peaks prussakas elama kohvimasinas, kus ei ole midagi süüa? Prussakas eelistab ikkagi kohti, kus neile midagi süüa jäetakse.

https://murraypestcontrol.com.au/could-you-machine-get-infested-with-cockroaches/

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.10 20:02; 20.10 17:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina elasin lapsena annelinnas prussakaid täis majas. Me ei ole kunagi puhtamalt elanud, mitte kunagi ei jäetud purukestki sööki vedelema. Siiamaani hoian leiba külmkapis ja jahu hermeetiliselt suletavas purgis. Aga öösel oli puhtaks peetud köögi tööpind ja kraanikauss must prussakatest. Neile piisas ka sellest laualapi jäetud niiskusest või jumal teab millest. Prussakaid oli raamaturiiulis, pesumasinas jne. Kui inimene elab kodus, siis mikroskoopilisi nahaosakesi ikka leidub, niiskust, milles toidujäätmeid ilmselt ka leidub. Absoluutselt usun, et ka pestud kohvimasinas elab prussakaid.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.10 16:25; 23.10 19:07;
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 31 kuni 46 (kokku 46 )


Esileht Hobinurk Puhka Eestis ja odav…