Esileht Tööelu, raha ja seadused. Puhkus enne dekreeti

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Puhkus enne dekreeti

Postitas:

Tere. Selle aasta seisuga on mu puhkusereserv 0. Dekreedi on mul plaani jääda 12.02.2013, kas mul on võimalik saada enne dekreeti minekut mingit puhkust?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Otse loomulikult!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, mõistlik on võtta siiski vaid väljateenitav
st
perioodi eest 01.01.2013 kuni rasedus-sünnituspuhkuse(dekreedi) lõpp st kuni 01.07.2013
st
6k puhkus e 1/2 iga-aastasest põhipuhkusest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsiks ka teemasse: kui mul on käesoleval astal jäänud kasutamata 10 puhkusepäeva ja dekreedile minek on juunis 2013, kas on võimalik nii praeguse kui ka järgmise aasta puhkusepäevi välja võtta alles siis, kui vanemahüvitis saab läbi? Või peab kindlasti eelnenud aasta puhkusepäevi ära kasutama enne dekreeti?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui jääd dekreeti siis dekreedi ja lhp ajaks puhkuse aegumine peatub st kuna osa 2013.a oled juba dekreedis/lhp-l, siis 2012.a kasutamata puhkus ei aegu 2013.a lõpuks, võid võtta pärast lhp.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul RSP algus sama peaaegu, mis teema algatajalt.Puhkusepäevade reserv 12 päeva.Niiet saan võtta ka ette 2013 a. tekkivat puhkust, kuni RSP lõpuni??
Kuidas seda avaldusse kirjutada?Saan aru, et mõtekas oleks võtta puhkus jaanuaris 2013, nii et laekumine detsembris.Deklareerivad siis jaanuari esimeseks dekaadiks.
Segadust tekitas täna töökoha rahandusosakkonnast saadud vastus.Küsisin raamatupidamisest oma 12 päeva kohta millal kasulik võtta, et kajastuks RSP ja VH arvutamisel, sain vastuse, et peaks laekuma novembris üldse, et deklareeritakse detsembris.Aga vastus tuli täna avaldust enam teha ei saa.
Nii keeruline.Palk on seal töökohas väike, iga summat suurendav asjaolu oleks abiks:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esitad puhkuseavalduse:

kellele
sinu andmed

AVALDUS

Soovin kasutada 2012.a põhipuhkust 12 puhkusepäeva
ning
samuti põhipuhkust perioodi eest 01.01.2013 kuni…(kuupäev, dekreedi lõpukuupäev),…puhkusepäeva, puhkust soovin alates 01.01.2013.a

15.12.2012.a
allkiri

_________________
2012.a keskmise arvestusse läheb kõik, mis LAEKUB SULLE 2012.a, kas või 31.12.2012.
Loomulikult DEKLAREERITAKSE detsembri laekumised 10.jaanuariks(nagu ka tööl vastati) aga arvestus ei käi deklareerimise vaid laekumise järgi.
Deklareeritakse alati 1k hiljem.

Seega pole oluline, et deklareeritakse detsember 2012, võib vabalt deklareerida 10.jaanuar 2013, ikka läheb 2012.a arvestusse.

Samuti nagu läks 2011.a arvestusse 2011.a detsembris saadud palk 2011.a novembri eest, kuigi deklareeriti 10.jaanuar 2012.

Kui sina saad november 2012 töötamise eest palka detsembris, deklareeritakse see ka 10.jaanuariks 2013 ja läheb 2012.a arvestusse, kui saad detsember 2012 töötamise eest palka jaanuaris 2013 deklareeritakse veebruar 2013 ja EI LÄHE arvesse aga kui küsid detsembri palga avansina detsembris, deklareeritakse jaanuariks ja läheb.

küsi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kullake, eelmine-

loeb laekumine, mitte deklareerimine!
Need asjad ongi 1kuu nihkes.

Oluline on saada puhkusetasu kätte 2012.a, nagu ka palk, preemia jne-

kuni 10.jaanuar 2013 deklareeritav (detsembris väljamakstu) läheb 2012.a arvestusse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Super:)TÄNUD!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Puhkus enne dekreeti

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.