Esileht Tööelu, raha ja seadused. Puhkus enne või pärast RSPd?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Puhkus enne või pärast RSPd?

Postitas:

Tere!
Puhkust arvestatakse meil viimase 6 kuu palga järgi. Kas on nii, et mul on mõttekas puhkus välja võtta enne RSPd, kuna RSP ajal saan kalendripäevadele taandatuna tasustatud st ühe kuu tasu on väiksem kui oleks palk või täiskoormusega 6 kuud töötatud puhkuse arvestuse järgi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.10 08:58; 10.10 11:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pärast rsp pole küll mõistlik puhkust võtta, pärast rsp on õigus jääda lapsehoolduspuhkusele ja algab VH.
Pole mõtet ära kasutada puhkust kui on niigi õigus puhata st olla lhp-l, samuti kui puhkusetasu ületab VH miinimummäära, vähendab selle kuu VH.

Puhkus võtta kas enne rsp(saad oma tegeliku viimase 6k keskmise alusel) või jätta pärast VH lõppu-
kui puhkus vahetult pärast VH või hiljem, pärast lhp lõppu enne töötamist, saad töölepingus kirjas oleva põhipalga nr alusel, kui oled üle 1k töötanud, siis taas keskmist(1k, 2k, 3k…6k keskmist).

St
kui sa ei saa preemiat, lisatasu vms siis on puhkusetasu=põhipalk nii enne rsp kui pärast lhp võttes.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.10 10:03; 10.10 07:13; 10.10 11:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina plaanin võtta selle RSP aja eest koguneva puhkuse 2018. aasta alguses enne RSP-d. Ja puhkusetasu soovin saada ette veel enne uut aastat. Nii tuleb VH suurem. Minu meelest on kohalik siin seda soovitanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

eelmisele-

seda saab kasutada, kui rsp algus on kuskil jaanuar 2018 st sünnituse tähtaeg veebruar 2018,
olen küll soovitanud siis puhkus võtta alates 2.jaanuar, et puhkusetasu laekuks 2017…samuti võtta detsember 2017 palk avansina detsembris, et suurendada 2017.a keskmist st nii sünnitushüvitist kui VH.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.10 10:03; 10.10 07:13; 10.10 11:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina plaanin võtta selle RSP aja eest koguneva puhkuse 2018. aasta alguses enne RSP-d. Ja puhkusetasu soovin saada ette veel enne uut aastat. Nii tuleb VH suurem. Minu meelest on kohalik siin seda soovitanud.

Kuidas puhkusetasu VH suurust mõjutab? kas see makstakse teile nagu lisatasuna välja? mul on see tasu puhkusel oldud päevade eest ja = töötasuga st vahet pole, kas puhkan või töötan.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.10 08:58; 10.10 11:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

eelmisele-

puhkusetasu suurendab aasta keskmist ühel juhul-kui puhkusetasu laekub aasta viimastel päevadel aga puhkus ise jääb järgmisse aastasse

siis ongi puhkusetasu nö 13.kuupalgana e lisarahana arvestatav

Tavajuhul muidugi pole vahet, kas töötad=saad palka või puhkad=saad puhkusetasu, täpselt sama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.10 10:03; 10.10 07:13; 10.10 11:57;
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Puhkus enne või pärast RSPd?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.