Esileht Pereelu ja suhted Puhkus ilma pereta

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 35 )

Teema: Puhkus ilma pereta

Postitas:

Mul üks tuttav naisterahvas kellel kodus pere, mees ja 2 last, lapsed 8 ja 12a, läks 2 nädalaks ilma pereta puhkusele, täitsa üksi.
Olevat mingite tuttavate juurde Ameerikasse läinud puhkama.
Siis püstitas FB veel et on jube õnnelik et saab 2 nädalat ilma pereta, täitsa üksi puhata.
Endal umbes sama vanused lapsed ja olen ka abielus ja mainisin mehele et näe see tuttav tegi niimoodi, et mis tema arvab.
Mees selle peale, et puhkused peavad ikka koos perega olema, et nüüd on sellel naisel peaaegu terve puhkus välja võetud et kas siis hiljem mees läheb 2 lapsega siis puhkama ja naine jääb koju üksinda..mis teie arvate, kas abielupaaril koos lastega oleks normaalne eraldi minna puhkama.
Ükskord näiteks käisin koos 1 lapsega nädal aega oma ema juures külas, ta elab teises linnas, ja ämm ja äi ei jõudnud ära imestada et mina niimoodi eraldi kusagil ära käisin, siis küll vihastasin.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.03 10:02; 26.03 10:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jumala savi, kuidas keegi puhkab. Proovi ka nii mõelda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Et kui koos lastega minna ei saa (no ei saagi ju, sest nood on koolilapsed, või teiseks – üksi mineks ka kõvasti odavam) siis jätan parem minemata?
Mina arvan, et sinu mehe arvamus on suhteliselt kivistunud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil kolm last ja olen mehele öelnud, et nii kui pisem nii vana juba et rinda ei vaja, lähen ja puhkan kõigest ja kõigist nädalavahetuse üksi.’
Minu mees täiesti mõistab ka mind, sest viimane laps väga raske olnud ja mul tõsiselt suur koorem peal olnud.
Ja nii või naa ütlen mina, et vahel peavad ka pereinimesed eraldi käima väljas ja puhkamas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oleks ka sellist puhkust vaja, kus lapsed-mehed jäävad natukeseks maha ja olen/elan nädala-paar üksi. Tegelt olen saanud sellist puhkust 2x lapse olemasolu jooksul, va see et pidin tööl käima samal ajal. Nüüd kohe titt sündimas ja tegelt peaks küll kiirelt veel korraks puhkama…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

täiesti normaalne naisterahvas. ise puhkan ka igal aastal nädalakese mõne sõbrannaga kuskil vahemere ääres, oi kui hästi laeb ja kui hea on pärast tagasi tulla-mees ja lapsed nii toredad ja armsad. ma arvan, et sellistest käimistest võidavad kõik. mees käib jälle oma sõpradega seljakotireisidel ilma minuta. ma ei leia selles midagi imelikku.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jumal küll, millises sajandis sina küll elad?!?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.03 10:47; 26.03 13:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Jumal küll, millises sajandis sina küll elad?!?[/tsitaat]

sina kindlasti miinustasid mind, mis mõttes mis sajandis, kas ei tohi arutada asju mis mind huvitavad.
mina ei mõista üldse hukka seda, kuid mind huvitavad erinevad arvamused, nagu näed, sina kohe negatiivselt arvad minust, ilma minu arvamusse süvenemata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.03 10:02; 26.03 10:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu lapsed on veel lasteaiaealised, kuid ausalt öeldes mõlgutan ka mõtteid, et läheks ühele sõbrannale Belgias külla mõneks päevaks. Räägiks naistejutte, shoppaks, puhkaks. Kui ma oma kolme lapse ja mehega sinna läheks, siis kujuneks puhkusest ikkagi üks laste kantseldamine. Loomulikult puhkan enamus ajast siiski oma perega koos ja võimalusel käime reisimas ning see kõik on väga tore, kuid tahaksin ka vahetevahel omaette puhata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgatajale: mina usun, et see naine teeb õigesti. Kui ta tunneb, et tal on üksinda olemist vaja, siis tähendab et tal on niisugune iseloomutüüp (kaasasündinud), mis tõesti seda hädasti vajab. Ja sel puhul on kurjast talle ette heita, et ta veidi aega omaette olla tahab.

Teisele inimesele pole sellist üksiolekut vaja, ta naudib just perega olemist – ja siis ongi niimoodi hea. Sina ja su mees olete ilmselt sellise, sotsiaalsema iseloomutüübiga (samuti kaasasündinud).

Teie laete oma akusid niimoodi, koos perega rutiinist välja minnes, tema aga vajab laadimiseks üksinda olemist. Mõlemad variandid on head, kui nad vastavad inimese põhivajadusele.

Seda sa ju aktsepteeriksid, et üks inimene läheb väljapuhkamiseks metsa telkima, teine läheb üliaktiivset sporti tegema, kolmas läheb mõnda maalilaagrisse ja neljas lihtsalt magab kaks nädalat kodus, hetkekski pidzhaamast välja tulemata. Sama on ka inimese üksindusevajadusega – mõnel on seda karjuvalt vaja, mõnel mitte. Kumbki pool ei tohiks teist hukka mõista või tema tegusid valeks nimetada, sest kui ta ise sellisena sündinud pole, siis on tal teist väga raske mõista.

Kui see naine on muidu hea ema ja hea abikaasa, siis pole selles midagi halba, kui ta vahepeal perest eemal on. Ja muide, peresuhetele – nii mehe kui lastega – mõjub selline ajutine äraolek ülimalt värskendavalt. Järsku taibatakse, et ema ei ole iseenesestmõistetav, ja järsku märgatakse, kui palju tööd ema tegelikult kodus ära teeb, sest nüüd tuleb sellega ise hakkama saada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

loomulikult, kõik on õige! naine PEAB vahest ka puhkama oma perest!!! muidu üks päev lihtsalt katus sõidab ära!!! no ja mis siis,et 2 last, no ja mis siis et mees,ega nüüd naine ei lähe ,vabandust, litsi lööma! ta lihtsalt VAJAB rahu ja puhkust!!! ootan,mil mina ka saan kodust ära kas või 4 päevaks! Päikest

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ei saa aru, miks miinustate teemaalgatajat? kas te tema postitust lõpuni ei loegi? ta ju ise ka üksinda puhkaja.

mina arvan, et nende üksinda välisreisidel käimiste taga on peale üksinda olemise soovi ka paljuski eestaste reaalsed rahalised võimalused.

kuigi alati, kui perekoolis on puhkuse teemad, siis muidugi kõik puhkavad koos perega, nagu ei oleks see mingi põnts pere rahakotile. lastele tuleb ju alates 2-eluaastast osta vägagi arvestatava hinnaga lennukipilet! lisaks kogu kantseldamine ja jooksvad kulud reisil juurde. koos lastega välismaal reisimist ei saa keskmine eestlane endale üldiselt lubada. eks siis muidugi ongi hea kerge pugeda üksinda-puhkamise vajaduse sildi alla.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.03 13:14; 26.03 23:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Icc, et nüüd on teises linnas käimine kohe PUHKUS vä:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.03 10:47; 26.03 13:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas pereloomine tähendab seda, et oma hobidest tuleb loobuda? Sest need ei pruugi ju abikaasa omadega kattuda? Või peab pere igale poole kaasa vedama, olgugi, et neid üldse ei huvita?
Või tohivad ainult mehed üksi puhata? Noh sõbraga sauna, motokrossile, garaa¸i?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pakun, et teemaalgataja ämm & äi on kuskilt yle-eelmisest sajandist välja roomanud.

Loomulikult ei ole perest eraldi puhkamine kellelegi kohustuslik, aga kui naine (või mees, või koolivaheajax sõbra juurde sõitev pubekas) seda soovib & see on vähegi korraldatav, siis on tõepoolest kallid pereliikmed pärast paari eemal veedetud nädalat kohe hulga armsamad. & kyll nendex koostegemistex jätkub ka aega & energiat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka ei saa aru miks teemaalgtajat miinustatakse, ei osata lugeda vist.
Teemaalgataja selgelt ytleb et pooldab yksinda puhkamist.
Mõnikord mõtlen et kas noored on poole aruga või..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]loomulikult, kõik on õige! naine PEAB vahest ka puhkama oma perest!!! muidu üks päev lihtsalt katus sõidab ära!!! no ja mis siis,et 2 last, no ja mis siis et mees,ega nüüd naine ei lähe ,vabandust, litsi lööma! ta lihtsalt VAJAB rahu ja puhkust!!! ootan,mil mina ka saan kodust ära kas või 4 päevaks! Päikest[/tsitaat]

Aga kui naine EI TAHA puhata oma perest? Kas siis ka PEAB!?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.03 13:55; 26.03 14:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Aga kui naine EI TAHA puhata oma perest? Kas siis ka PEAB!?[/tsitaat]

Naine PEAB puhkama oma perest, tahtku või ärgu tahtku, juhul, kui ta mehe poole on enamasti seljaga & lastega suhtleb ain’t karjudes. Muidu on see täiesti vabatahtlik. Aga naisel PEAB olema see võimalus ilma, et keegi teda imelikult vaatama hakkax.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]nyah nyah kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Naine PEAB puhkama oma perest, tahtku või ärgu tahtku, juhul, kui ta mehe poole on enamasti seljaga & lastega suhtleb ain’t karjudes. Muidu on see täiesti vabatahtlik. Aga naisel PEAB olema see võimalus ilma, et keegi teda imelikult vaatama hakkax.[/tsitaat]

Muidugi peab naisel olema võimalus. Aga üks siin väidab hüsteeriliselt, et PEAB, isegi kui ei taha, ja mingit karjumist meie majas minu poolt pole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.03 13:55; 26.03 14:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul lapsed 8a ja 1a. Aastas teeme ühe perepuhkuse ja ülejäänud puhkused on eraldi. Minul oma nädal-kaks oma puhkust, kus teen, mis tahan. Mehel sama. Lisaks veel on mul lastevabad nädalad, kus mees läheb lastega ära. Mehel ka lastevabad nädalad.
Ma ei oleks nõus pereelu elama kui peab kõike koguaeg koos tegema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.03 14:50; 27.03 09:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tundub, et mul on vedanud. Mul on täitsa tore pere, ei viska koppa ette ei mehest ei lastest, et peaks minema ennast neist mõneks nädalaks välja puhkama ja närve rahustama. Aeg-ajalt sõbrannaga kinos-kohvikus käia, päevake üksi kodus olla või shoppamas käia ja mõnel paaripäevasel firma üritusel käia on täiesti piisav. Hea meelega veedan kõik puhkused ja puhkepäevad mehe ja lastega. Mõned päevad ja üritused ka ainult mehega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Asi ei ole selles, kas pere on tore või mitte. Mõni isiksusetüüp on lihtsalt selline, et ei suuda kogu aeg lastega olla ja/või vajab rohkem privaatsust, kui teised. Mõnel naisel aga eriti oma isiksust ei olegi või on see väga tugevalt koduga seotud, elab nö perele. Inimesi on erinevaid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]RebaseMaie kirjutas:[/small]
[tsitaat]Asi ei ole selles, kas pere on tore või mitte. Mõni isiksusetüüp on lihtsalt selline, et ei suuda kogu aeg lastega olla ja/või vajab rohkem privaatsust, kui teised. Mõnel naisel aga eriti oma isiksust ei olegi või on see väga tugevalt koduga seotud, elab nö perele. Inimesi on erinevaid.[/tsitaat]

dsiisas. kolmas variant on ka peale sinu silmis isiksuseta kodukanade ja karjäärimuttide. näiteks karjäärimutid, kes soovivadki kõik oma puhkused perega veeta?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.03 13:14; 26.03 23:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

dsiisas. kolmas variant on ka peale sinu silmis isiksuseta kodukanade ja karjäärimuttide. näiteks karjäärimutid, kes soovivadki kõik oma puhkused perega veeta?[/tsitaat]

Kust sa võtad, et need, kes rohkem privaatsust vajavad ja kogu aeg lastega ei jaksa olla, ilmtingimata karjäärimutid on? Ja kui konkreetselt puhkustest rääkida, arvan ma just vastupidi, et karjäärimutid tahavad tõenäolisemalt kõik puhkused perega veeta, sest ajal, mil neil parajasti puhkus ei ole, jääb neil pere jaoks vähem aega. Koduperenaised on nagunii kogu aeg lastega koos, nii et päris paljud naudivad seda, kui saavad vahepeal lapsed nädalaks ema või ämma juurde viia ja mehega kahekesi kuskile põrutada. Vähemalt minu tutvusringkonnas on nii, kuigi on kindlasti ka erandeid. Küll aga olen oma tuttavate hulgas märganud seda, et kodused emad tavaliselt ei taha päris üksi kuskile minna, vaid ikka kas mehe või sõbrannaga – sinu terminoloogia põhjal \”karjäärimuttide\” hulgas on rohkem neid, kes võivad ka täiesti üksi Himaalajasse minna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen oma lapsed (5 ja 12) selliseks kasvatanud, et mul ei ole nendega koos piin puhata. Nad on mõlemad sünnist saati meiega koos reisinud ja maailma avastanud. Võin julgelt väita, et mul ei ole häbi lastega restoranis einestada ja ma ei pea kartma, et nad hotellis mürgli korraldavad. Muidugi puhkused on niiviisi planeeritud, et kõik saavad oma osa. Ja kui te küsite, et kas ma lasteta puhkusest ei unista, siis ma võtan seda aega kui vahepeatust. enne lapsi seiklesime mehega poole euroopat läbi. Nüüd ootame seda aega, kus lapsed on iseseisvunud ja siis on aeg jälle meie päralt. Ja ma ei saa aru kuidas te suudate oma põnnidele öelda, et meie issiga oleme nädal aega soojas rannas palmide alla aga teie kullakesed teete vanaema hoovis mudakooke. See ei ole nende suhtes ju õiglane!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma naudin ka ilma pereta päevi. samas ma ei tea kas ma 2 nädalat naudiks. Ameerikas vast küll.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina olen oma lapsed (5 ja 12) selliseks kasvatanud, et mul ei ole nendega koos piin puhata. Nad on mõlemad sünnist saati meiega koos reisinud ja maailma avastanud. Võin julgelt väita, et mul ei ole häbi lastega restoranis einestada ja ma ei pea kartma, et nad hotellis mürgli korraldavad. Muidugi puhkused on niiviisi planeeritud, et kõik saavad oma osa. Ja kui te küsite, et kas ma lasteta puhkusest ei unista, siis ma võtan seda aega kui vahepeatust. enne lapsi seiklesime mehega poole euroopat läbi. Nüüd ootame seda aega, kus lapsed on iseseisvunud ja siis on aeg jälle meie päralt. Ja ma ei saa aru kuidas te suudate oma põnnidele öelda, et meie issiga oleme nädal aega soojas rannas palmide alla aga teie kullakesed teete vanaema hoovis mudakooke. See ei ole nende suhtes ju õiglane![/tsitaat]

Asi ei ole selles, et lastega oleks piin puhata või, et lapsed mürglit korraldavad. Soojale maale ma ei tahakski ilma lasteta minna. Olen käinud nii lastega kui lasteta ja mulle meeldib lastega variant tunduvalt rohkem. Aga näiteks tahan ma nädala üksi kodus olla küll. Või seljakoti matkale minna.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.03 14:50; 27.03 09:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina näiteks jälestan rannapuhkusi ja kui lähen välismaale, siis mägedesse, seljakotiga ja sinna lapsi kaasa ei võta. Alla kahe nädala on selline retk ka mõttetu, sest kõige põnevamatesse- kaunimatesse kohtadesse ei jõua. Ja puhkus on mul pikem, ning töögraafik paindlik – leian aega ka lastele ja mehele. Ei näe probleemi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.03 12:23; 28.03 12:27; 14.04 12:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina olen oma lapsed (5 ja 12) selliseks kasvatanud, et mul ei ole nendega koos piin puhata. Nad on mõlemad sünnist saati meiega koos reisinud ja maailma avastanud. Võin julgelt väita, et mul ei ole häbi lastega restoranis einestada ja ma ei pea kartma, et nad hotellis mürgli korraldavad. Muidugi puhkused on niiviisi planeeritud, et kõik saavad oma osa. Ja kui te küsite, et kas ma lasteta puhkusest ei unista, siis ma võtan seda aega kui vahepeatust. enne lapsi seiklesime mehega poole euroopat läbi. Nüüd ootame seda aega, kus lapsed on iseseisvunud ja siis on aeg jälle meie päralt. Ja ma ei saa aru kuidas te suudate oma põnnidele öelda, et meie issiga oleme nädal aega soojas rannas palmide alla aga teie kullakesed teete vanaema hoovis mudakooke. See ei ole nende suhtes ju õiglane![/tsitaat]

Mina tegin ka vanaema juures maal mudakooke, metsa onne, heinaküüni koopaid, kadakate vahele salaradu jne, samal ajal kui minu vanemad N-liidu vähe-asustatud alasid avastasid ja ringi rändasid. Ei olnud minu jaoks kurb ja kole aeg, hoopis teistmoodi ja põnev.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.03 12:23; 28.03 12:27; 14.04 12:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli noorem laps 2. aastane kui käisin nädalavahetuseks mujal ja 3. aastane kui käisin nädala kanaaridel sõbrannaga. Lapsed olid mehega ja vanaemad aitasid. ei olnud mingit probleemi, kui lapse isal on lastega lähedane suhe, siis saavad nad üksi hakkama väga hästi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 35 )


Esileht Pereelu ja suhted Puhkus ilma pereta

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.