Esileht Pereelu ja suhted Puhkus ilma pereta

Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )

Teema: Puhkus ilma pereta

Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina olen oma lapsed (5 ja 12) selliseks kasvatanud, et mul ei ole nendega koos piin puhata. Nad on mõlemad sünnist saati meiega koos reisinud ja maailma avastanud. Võin julgelt väita, et mul ei ole häbi lastega restoranis einestada ja ma ei pea kartma, et nad hotellis mürgli korraldavad. Muidugi puhkused on niiviisi planeeritud, et kõik saavad oma osa. Ja kui te küsite, et kas ma lasteta puhkusest ei unista,
siis ma võtan seda aega kui vahepeatust. enne lapsi seiklesime mehega poole euroopat läbi. Nüüd ootame seda aega, kus lapsed on iseseisvunud ja siis on aeg jälle meie päralt. Ja ma ei saa aru kuidas te suudate oma põnnidele öelda, et meie issiga oleme nädal aega soojas rannas palmide alla aga teie kullakesed teete vanaema hoovis mudakooke. See ei ole nende suhtes ju õiglane![/tsitaat]

mina mõtlen täpselt samamoodi:)
mul endal ainult 5-aastane tütar. kõik puhkused suvel ja talvel oleme koos olnud. pole mõttesegi tulnud, et jätaks mehe ja lapse koju-ise aga peesitan kusagil palmi all. minu jaoks on sellised üksipuhkajad isekad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No puhkusi on ju erinevaid. Puhkus ei võrdu ju tingimata palmi all peesitamisega. Lisaks päikesereisidele tehakse kultuurireise, veinireise, palverännakuid … Egiptusesse päikesereisile loomulikult võtaks lapsed kaasa. Õigemini, sellisele reisile ma ainult laste pärast lähekski. Endale meeldivad hoopis kultuurireisid vanadesse Euroopa linnadesse. Sinna lapsi kaasa ei võtaks ja ega nad ei tahakski tulla meiega kirikuid ja muuseume vahtima. Mööda veinimõisaid lastega kolistama ka ju ei läheks:P
Meie läheme näiteks juuni algul Hispaaniasse Costa Bravasse, kus on mitmeid veeparke ja lõbustusparke. See on selgelt laste reis. Ja sügisel läheme Lõuna-Itaaliasse kultuurireisile ilma lasteta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no vaevalt see naisterahvas seal Ameerikas üksinda puhkab.
Olem USAs sadu kordi käinud ja üksi hakkab seal igav.
Kui armukest kaasa ei vedanud, siis hullab kohapeal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on väga kihvt suurem tütar ja täiesti probleemivaba pisike beebi-plika ja õnneks on meie peres ka väga kihvt isa, kelle ettepanekul on mõlemal vanemal aastas üks puhkus üksinda. Nii temal kui minul. No ja siis on perega reisimisi 2 tükki ja üks ühine pikem reis mehega kahekesi. Ei näe mingit probleemi. Igale perele ikka OMA lahendus. Põhimõte on ju imelihtne – kõik peavad olema rahul ja pere õnnelik. Meil toimib!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle tundub, et siin ei ole tegu küsimusega,kas keegi tahab või ei taha lastest puhata. Pigem see, mida keegi puhkuseks peab. Kelle jaoks puhkus ei sisalda suurt füüsilist koormust, see puhkab koos lastega. Kelle jaoks tähendab puhkus suurt (täiskasvanu võimete kohast) füüsilist pingutust, see puhkab lasteta. Minule näiteks tundub päevad otsa rannaliival lebamine või kohvikust hotellini liikumine nii kohutavalt vähest liikumisvõimalust pakkuvat, et lihtsalt mõte sellele paneb mul kogu keha liikumisvaegusest valutama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.03 12:23; 28.03 12:27; 14.04 12:41;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )


Esileht Pereelu ja suhted Puhkus ilma pereta

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.