Esileht Tööelu, raha ja seadused. puhkus laste eest

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: puhkus laste eest

Postitas:

Tere! Sooviksin teada mitu päeva puhkust saab oma põhipuhkusele juurde
laste eest (lapsed 4a ja 2a)? Kui peaks laste eest saadud puhkusepäev langema riigipühale,kas siis lükkub üks päev edasi selle võrra?
Aitähh!!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 30.05 17:06; 30.05 17:22; 30.05 20:03; 30.05 23:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On 2 võimalust: 3 tööpäeva või 6 tööpäeva.
Kui lapsi on 1 või 2 ja nad on üle 3a vanad, siis 3 p. Kui lapsi (alla 14a) on 3 või rohkem siis 6p. Kui lapsi on ka 1 või 2 aga on alla 3a laps(lapsed) siis 6p.

Kui peres on vähemnalt 1 alla 3a laps saab lapsepuhkust 6 TÖÖpäeva.
Sinul on 2a, seega saad 6 tööpäeva.

Kui sa tavaliselt riigipühadel ei tööta või ei tööta L-P st töötad E-R siis need puhkusepäevad ei saa ka olla riigipüha, L ega P.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma töötan nii riigipühadel ,kui L ja P(graafiku alusel)-kui laste puhkusepäevad sooviksin välja võtta 19.08-27.08(k.a)-kas sain õigesti aru? Suured tänud!!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 30.05 17:06; 30.05 17:22; 30.05 20:03; 30.05 23:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esitad AVALDUSE

Soovin lisaks põhipuhkusele kasutada 6 tööpäeva lapsepuhkust, puhkust soovin alates 19.08.2013.a

Ülemus/raamatupidaja/personalitöötaja peab teadma, kuidas graafikuga töö puhul käib see puhkuse tööpäevades arvutamine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.palk.ee/artikkel.php?uid=865

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]ma töötan nii riigipühadel ,kui L ja P(graafiku alusel)-kui laste puhkusepäevad sooviksin välja võtta 19.08-27.08(k.a)-kas sain õigesti aru? Suured tänud!![/tsitaat]
kas sul on kindel graafik? nt, et ühel nädalal oled E,T,R,L,P tööl, teisel K,N?
kui mitte, siis sellist ajavahemikku, nagu sa tahtsid, ei saa sa kirjutada, sest ei tea graafikut ette. augusti graafikus võib sul olla ka 6 tööpäeva järjest, st 19.-24.08, kui nädala normtunnid lõhki ei lähe. sel juhul sa saakski vaid 19.-24. (mitte kuni 27.) puhata, st 6 graafikujärgset tööpäeva.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.05 18:36; 30.05 22:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei,mul ei ole nii,et pikk ja lühike nädal-tööpäevad on nii nagu juhataja graafiku parasjagu teeb,kuidas ja kui palju tal mõnel päeval inimesi vaja on:)
Aga äkki oleks võimalik ära defineerida,mis tähendab 6 TÖÖpäeva-kas see on siis graafiku(kehtib minu puhul) alusel töödades (E-P) või E-R,olen erinevaid versioone kuulnud,milline neist see õige on?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 30.05 17:06; 30.05 17:22; 30.05 20:03; 30.05 23:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]ei,mul ei ole nii,et pikk ja lühike nädal-tööpäevad on nii nagu juhataja graafiku parasjagu teeb,kuidas ja kui palju tal mõnel päeval inimesi vaja on:)
Aga äkki oleks võimalik ära defineerida,mis tähendab 6 TÖÖpäeva-kas see on siis graafiku(kehtib minu puhul) alusel töödades (E-P) või E-R,olen erinevaid versioone kuulnud,milline neist see õige on?[/tsitaat]
kui ei ole kindlat graafikut, siis tööpäevad sõltuvad graafikukoostaja otsusest. tööpäev = päev, mis sa graafiku järgi pead olema tööl (pole vahet, mitmetunnised vahetused on).
kui teed puhkuseavalduse siis, kui graafik on valmis, siis saad sealt lihtsalt 6 tööpäeva vabaks. võivad olla 6 järjestikust nädalapäeva, võib olla mõni vaba päev vahel, siis lihtsalt saad kauem jutti puhata. samas juhul, kui on nt 24tunnised vahetused nii, et alati on 1 ööpäev tööl ja 3 vaba(nt päästjad), siis saaks järjestikku vabaks lausa 27 päeva (6 vahetust + nendevahelised vabad päevad) 😀
samas on võimalik, et kui teed puhkuseavalduse enne graafiku koostamist, siis on graafiku koostajal võimalus nö käru keerata, pannes sulle soovitud päevadeks nt 6 järjestikust lühikest vahetust, sellega oled sina saanud oma 6 vaba päeva kätte, kuid tema on säästnud endale sinu töötunde ülejäänud päevadeks.
samas on tal võimalik sulle nö vastu tulla ja teha selleks ajaks graafik nii, et igale tööpäevale järgneb vaba päev, siis saaks lausa 12 p puhata.
olen päris pikka aega graafikuid koostanud ning selline seletus pärineb TI juristilt. mina üritan teha võimalikult töötajasõbralikke graafikuid, kuid kuidas teie puhul lood on, ei tea.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.05 18:36; 30.05 22:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

puhkus algab augusti alguses,graafik antakse ilmselt suht juuli lõpus,siis ma oletan,et ta panebki kohe suht järjest 6 päeva sinna otsa ja ega ma ei saa viimasel momendil ka öelda,et võtaks lisaks oma puhkusele ka laste puhkusepäevad välja või….? 2 nädalat peaks ennem avalduse tegema:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 30.05 17:06; 30.05 17:22; 30.05 20:03; 30.05 23:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tavaliselt tööandja küsib puhkusegraafikut koostades ( aasta puhkusegraafik peab seaduse järgi olema valmis MÄRTSI LÕPUKS) kas töötaja soovib põhipuhkusele liita lapsepäevad.

Kui ta seda teinud pole siis saab töötaja need nõuda talle sobival ajal, esitades AVALDUSE 14p ette.Võid aga teha ka VAREM st kohe ära avalduse, et soovid kasutada lisaks põhipuhkusele ka 6 tööpäeva lapsepuhkust.
Siis saad ka ülemuselt/raamatupidajalt/personalitöötajalt teada, millal see 6 tööpäeva on, kui alustada lugemist 19.08.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. puhkus laste eest

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.