Esileht Tööelu, raha ja seadused. Puhkus, teine dekreet ja asendaja lepingu lõpetamine.

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Puhkus, teine dekreet ja asendaja lepingu lõpetamine.

Postitas:

Olen hetkel LHP, plaanisin enne teist dekreeti puhkusele minna ja ka avaldus sai ära viidud. Täna helistab ülemus,et miks mul seda puhkust vaja on, tema peab sellepärast minu asendaja lepingu ära lõpetama ja too peab sellepärast ka puhkuserahad tagasi maksma. Ja nii või naa on jama ,et ma uuesti dekreeti jään sest tema peab sellepärast ka minu asendajaga lepingu ära lõpetama.

Kas tõesti peab kohe hakkama lepingut lõpetama?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Töö vajab ikka sinu puhkuse ja töövõimetuse (uue RSP) ajal ka vast tegemist. Miks lepingu asendajaga lõpetama peaks, ei tea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei, mingit käsku tööandjal asendajaga lepingut lõplikult lõpetada ei ole. Miks ta seda teha soovib või vajalikuks peab, ei oska öelda.

Kui asendajat ka edaspidi vaja on, ei pea ta ka puhkusetasu tagastama vms.

St pisut paberimajandust küll on:

asendaja leping sinu lhp-lt saabumise st lhp lõpetamisele järgmisel päeval peaks tõesti lõppema
kuid
kuna sa jääd puhkusele ja edasi dekreeti ja lhp-le
siis
tuleb lihtsalt asendajale vormistada töölepingu lisa, kus tema töölepingu kehtivus jätkub asendajana sinu puhkuse ja dekreedi ja lhp ajaks st sinu TEGELIKU TÖÖLE NAASMISENI.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Puhkus, teine dekreet ja asendaja lepingu lõpetamine.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.