Esileht Tööelu, raha ja seadused. Puhkuse saamine

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Puhkuse saamine

Postitas:
Kägu

Kuidas puhkust arvestatakse, kas aastat loetakse sellest kuust, kui tööle asusin? Vôi loetakse 01.01-31.12? Ehk et kui olen sel aastal kogu puhkuse puhanud ja tahan oktoobris töölt ära minna, siis kas pean maksma puhkusetasust osa tagasi vôi makstakse mulle saamata jäänud puhkuse eest? Tööle asusin augustis neli aastat tagasi.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Puhkust arvestatakse ikka kuupäevast kui sa tööle läksid.kui oled ette ära puhanud, siis maksad kinni (tasaarveldatakse palgaga).

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oleneb, mis oli Sinu kasutamata puhkusepäevade jääk 31.12.2018. Kui null päeva, siis oli Sul 2019 eest saada 28 päeva, kui oled kõik selle puhanud ja soovid oktoobris töölt lahkuda, siis tuleb Sul tõesti osa tagasi maksta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Uuri ikka oma ettevõttest kuidas arvestus käib. Meil käib nt. kalendriaasta põhjal. Ehk sinu puhul oleks sa tööleasumise aastal saanud puhkust viie kuu eest ja edasi siis täisaasta eest.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Uuri ikka oma ettevõttest kuidas arvestus käib. Meil käib nt. kalendriaasta põhjal. Ehk sinu puhul oleks sa tööleasumise aastal saanud puhkust viie kuu eest ja edasi siis täisaasta eest.

puhkuse arvestus ei käi ettevõtte suva, vaid seaduse järgi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

puhkuse arvestus ei käi ettevõtte suva, vaid seaduse järgi.

Ma ei viitsi seadust uurida. Aga kuna mul pole mingit põhjust arvata, et meil asi seaduse järgi ei käi, siis ma lihtsalt järeldan, et nii käibki ja teemaalgataja peab raha tagasi maksma.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Puhkust arvestatakse ikka kuupäevast kui sa tööle läksid.kui oled ette ära puhanud, siis maksad kinni (tasaarveldatakse palgaga).

See ongi mul teadmata, kas olen ette puhanud vôi mitte. Eks saan teada, kui äraminmisest teavitan.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuidas puhkust arvestatakse, kas aastat loetakse sellest kuust, kui tööle asusin? Vôi loetakse 01.01-31.12?

Loetakse 01.01-31.12, mitte 01.08.2018-31.07.2019. Arvestus käib kalendriaastates.

Please wait...
Postitas:
Kägu

See ongi mul teadmata, kas olen ette puhanud vôi mitte. Eks saan teada, kui äraminmisest teavitan.

Sa ei tea, kas sa oled puhanud?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sa ei tea, kas sa oled puhanud?

Sa vôiks natuke süveneda küsimusse, enne kui lahmima hakkad. Kirjutasin, et olen sel aastal kogu puhkuse puhanud ja küsisin, et kas see tähendab, et kui oktoobris töölt ära lähen, olen saanud osa puhkust ette vôi mitte. Et kuidas puhkusearvestus käib.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sa vôiks natuke süveneda küsimusse, enne kui lahmima hakkad. Kirjutasin, et olen sel aastal kogu puhkuse puhanud ja küsisin, et kas see tähendab, et kui oktoobris töölt ära lähen, olen saanud osa puhkust ette vôi mitte. Et kuidas puhkusearvestus käib.

Sa ju tead, palju sul 1 aasta eest puhkust on ette nähtud. Tead ka, palju tegelikult puhkasid. Seega… ?

Võid ju puhkusepäevade päringu ka eraldi sellest teavitamisest teha kui soovid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Raamatupidaja peab iga töötaja kohta puhkusepäevade arvestust ja teab täpselt, mitu päeva oled alates töölepingu sõlmimisest puhanud, palju kasutatud ja palju kasutamata puhkusepäevi on. Küsi ja saad vastuse.

Please wait...
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Esileht Tööelu, raha ja seadused. Puhkuse saamine