Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Puhkuseraha

Postitas:

Ma olen ühes töökohas töötanud 5 aastat nüüd 2 kuud tagasi tõsteti palka oluliselt.
Nüüd on mul võimalus 7 päeva puhkust võtta.
Küsimus:
Kas on mõttet see puhkus nüüd välja võtta või oodata, et minu keskmie töötasu suureneks?
Milla ma saaksin kõige surema puhkuse raha?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kõige suurema raha saad siis, kui oled suuremat palka saanud vähemalt 6 kuud, sest puhkuseraha on viimase 6 kuu keskmise järgi

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.12 21:51; 04.12 18:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma küsin ka siinsamas oma küsimuse ära. Nimelt on mul sel aastal veel 2 nädalat puhkust saada, kas mul oleks mõistlikum võtta raha enne puhkusele minekut või pärast koos palgaga? Kas detsembri palk läheb ka sinna arvesse või läheb juuli, aug, sept, okt, nov, dets laekunud palk(kui võtta puhkusetasu koos detsembri palgaga)?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma küsin ka siinsamas oma küsimuse ära. Nimelt on mul sel aastal veel 2 nädalat puhkust saada, kas mul oleks mõistlikum võtta raha enne puhkusele minekut või pärast koos palgaga? Kas detsembri palk läheb ka sinna arvesse või läheb juuli, aug, sept, okt, nov, dets laekunud palk(kui võtta puhkusetasu koos detsembri palgaga)?

vahet pole, arvestatakse puhkuse esimesele päevale eelnenud 6 kuu keskmist

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.12 21:51; 04.12 18:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täpsustan. Ei arvestata alati viimast puhkuse-eelset kuud sisse…seda sisse juhul, kui selle kuu eest on palgapäev juba olnud.

N kui palgapäev nov eest on 10.detsember aga puhkusele jääd 5.detsember, nov sisse ei lähe, kui jääd 11.dets siis juba jääb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma küsin ka siinsamas oma küsimuse ära. Nimelt on mul sel aastal veel 2 nädalat puhkust saada, kas mul oleks mõistlikum võtta raha enne puhkusele minekut või pärast koos palgaga? Kas detsembri palk läheb ka sinna arvesse või läheb juuli, aug, sept, okt, nov, dets laekunud palk(kui võtta puhkusetasu koos detsembri palgaga)?

vahet pole, arvestatakse puhkuse esimesele päevale eelnenud 6 kuu keskmist

Ei arvestata puhkuse esimesele päevale eelnenud 6 kuu keskmist.
Kui puhkad veel sel aastal, siis detsembri palka ei saa kuidagi puhkusetasu arvestamisel kasutada.
Puhkusetasu arvutatamise vajadus (vastavalt määrusele) tekib eelviimasel tööpäeval enne puhkuse algust. Arvesse lähevad täpselt sellele kuupäevale eelnenud 6 kuu töötasud, mis on sissenõutavaks muutunud.
Näiteks (kui töötad E-R) su puhkus algab esmaspäeval 11.12., siis arvutatakse tasu välja neljapäeval 07.12. Seega võetakse arvesse nende 6 kuu tasud, mis muutusid sissenõutavaks vähemalt 07.12.
Novembri töötasu läheb arvesse juhul, kui TLs kokkulepitud palgapäev pole hilisem. Kui palgapäev nt iga kuu 8. kuupäev, siis arvestatakse keskmine mai-oktoobri alusel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.