Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: puhkuserahad

Postitas:

Tere, kes oskab vastata. Lähen esmaspäevast puhkusele-aga rahasid pole üle.Lubati,et reedeks tuleb,aga ei ole kas puhkus läheb siis edasi ja makstakse ka selle eest/

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 15.09 12:05; 15.09 19:27; 15.09 19:31; 16.09 16:59; 17.09 09:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Puhkusetasu peab laekuma EELVIIMASEL TÖÖPÄEVAL enne puhkust, seega, kui töötate E-R ja puhkus algab E, siis N.

Kui E puhkusetasu arvel pole, läheksin tööle ja küsiksin konkreetselt, millal siis puhkus algab ja kas täna on tööpäev st kas puhkus on edasi lükatud…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

TÄNUD

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 15.09 12:05; 15.09 19:27; 15.09 19:31; 16.09 16:59; 17.09 09:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult, käin graafiku alusel tööl, selle unustasin,aga viimane tööpäev on pühapäeval kas see muudab midagi

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 15.09 12:05; 15.09 19:27; 15.09 19:31; 16.09 16:59; 17.09 09:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelviimasel tööpäeval pidi üle kantama, kui teil just pole sellist korda, et puhkuseraha tuleb palgapäeval.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole palgapäeval, enne on nagu kõik asi toiminud-nüüd ei sa aru.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 15.09 12:05; 15.09 19:27; 15.09 19:31; 16.09 16:59; 17.09 09:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sõna \”raha\” on ainsuses.
Puhkuseraha, mitte puhkuserahad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.09 20:18; 16.09 22:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul oli kord juhus, kus direktor oli kogemata ühe minu osakonna töötaja puhkusekuu valesti märkinud. juuni asemel oli juuli. kuna see töötaja oli selline riiakas ja rumalamatsorti inimene, siis lõi ta korraliku skandaali püsti, ähvardas töökaitsega, nõudis viivist ja sõimas kogu ülemusteahela läbi (mina kaasaarvatud) enne kui veale jälile jõudsime. direktor siis maksis talle oma rahakotist mingid sendid, mis nende paari päeva eest trahvirahaks tulid ja sellega seekord lugu lõppes. Aga selle töötaja mainele ja edasisele koostööle see küll kasuks ei tulnud.
Seega – vastupidiselt Kohalikule soovitan mina asju esialgu ikka rahumeelselt ajada. Helista lihtsalt ja küsi milles asi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.09 21:46; 16.09 23:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõnes mõttes just ju hea, kui puhkuseraha ette ei saa. Meil käib puhkuse sisestamine elektrooniliselt ning alati märgin sinna, et ei soovi raha ette, vaid palgapäeval.
Olen küll tugeva distsipliiniga ja ennast keerulisse olukorda ei lase, aga lihtsam ja mugavam on järge pidada, kui raha tuleb nii, nagu tavaliselt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.09 20:18; 16.09 22:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis on selles soovituses riiakat st mitte rahumeelset?

\”Küsiksin konkreetselt, millal siis puhkus algab ja kas täna on tööpäev st kas puhkus on edasi lükatud\”

Minu arust täiesti korrektne ja üldse mitte riiakas?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]kohalik kirjutas:[/small]
[tsitaat]Puhkusetasu peab laekuma EELVIIMASEL TÖÖPÄEVAL enne puhkust, seega, kui töötate E-R ja puhkus algab E, siis N.

Kui E puhkusetasu arvel pole, läheksin tööle ja küsiksin konkreetselt, millal siis puhkus algab ja kas täna on tööpäev st kas puhkus on edasi lükatud…

[/tsitaat]

välja arvatud juhul, kui sa töötad Tallinna Linna mõnes allasutuses,
nimelt võeti siinkandis mitu aastat tagasi vastu eraldi määrus, mille järgi makstakse puhkuseraha AINULT palgapäevadel. kui puhkus on pikem (nt pedagoogidel), siis lausa 2 või kolmes jaos (juulis, augustis, sept).
ei mingit viimasel tööpäeval maksmist juba mitu aastat.

Kes tahab saada kõik raha korraga, peab tegema eraldi avalduse asutuse juhtkonnale.
ehk siis… mujal kehtivad ühed seadused, tallinnalt palka saavatele ametnikele aga teistsugused

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]kohalik kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mis on selles soovituses riiakat st mitte rahumeelset?

\”Küsiksin konkreetselt, millal siis puhkus algab ja kas täna on tööpäev st kas puhkus on edasi lükatud\”

Minu arust täiesti korrektne ja üldse mitte riiakas?
[/tsitaat]
jaa, on küll korrektne, täiesti JOKK:) aga vähem intrigeeriv oleks siiski lihtsalt küsida, miks ei ole puhkuseraha laekunud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.09 21:46; 16.09 23:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänud, kes vastasid ja ka nendele, kes oskavad õigekirja vigu tähele panna aga teemale ei vasta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 15.09 12:05; 15.09 19:27; 15.09 19:31; 16.09 16:59; 17.09 09:26;
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.