Esileht Hobinurk Puhkusereis sooja (nov-dets)

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Puhkusereis sooja (nov-dets)

Postitas:

Ma olen hakanud viimasel ajal tõsisemalt huvi tundma reisimise vastu ning sellega seoses sooviks perega minna mõnda sooja kohta. Pere on siis kaks täiskasvanut + 11-aastane laps. Kuhu soovitate minna järgmisi tingimusi arvestades?

Eelistaks ilmselt paketikat;
Eelarve reisile 2000-2500€ maksimaalselt (kuluraha eraldi);
Tahaks sooja, meeldib loodus;
Ainult basseini ääres vedelemine ei paku pinget (vaataks loomi, loodusparke, veekeskuseid vms ka);
Kultuur meeldib mulle, aga puhtalt sellele reisi üles ei ehitaks (laps ehk tüdineks);

Palun soovitage oma kogemusest mulle reisimiseks sihtkohti ning kui palju ei ole, siis rääkige juurde sellest kui palju kuluraha juurde peaks arvestama sõltuvalt reisi pikkusest (suurt shopingut ei planeeriks, aga süüa tahaks korralikult, ka väljaspool hotelli ning ilmselt mingeid eraldi ekskursioone võtaks ka).

Transpordi poolt võib ka eraldi välja tuua, rendiautot ilmselt ei taha võtta (kättesaadavus ja kulu).

Unistan ise Taist, aga esimeseks reisiks vist suur amps? Milliseid reisibüroosid soovitate üldse pakkumise küsimiseks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.02 21:40; 05.02 06:28; 07.02 16:57; 07.02 18:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimeseks reisiks – mis mõttes? Milline senine reisikogemus?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimeseks reisiks – mis mõttes? Milline senine reisikogemus?

Esimeseks pikemaks reisiks, külastanud olen ainult lähiriike – Soome, Rootsi, Läti, Leedu, Poola ja Venemaa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.02 21:40; 05.02 06:28; 07.02 16:57; 07.02 18:25;
To report this post you need to login first.

Tourest tuleb kohe, ehk leiad häid pakkumisi sealt?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

November-detsember ja sellise eelarvega kogu pere on suht vähe variante. Euroopas on siis juba külm, variant oleks ehk Kanaari saared või Egiptus, aga Egiptuses selliseid võimalusi ringi käimiseks väga pole. Muidugi Tai paketid on ka nii odavaks läinud, et võib ka sinnapoole vaadata.

Kui ikkagi lähemale tahate, siis minge varem. Oktoobri keskpaigani saab veel enamus Euroopa sihtkohtades mõnusalt sooja. Sealt edasi läheb juba kahtlaseks – võib ilmadega vedada, aga võib ka sajust ja tuulist ilma saada, päris 30 kraadi ka enam pole mõtet oodata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ainult nädal (selle raha eest on kaht nädalat antud tingimustega saada), siis Kanaari saared. AÜE sobib ka, aga on ilmselt kallim kokkuvõttes. Aasiasse vaid üheks nädalaks ei läheks, paar päeva kulub juba ajavahest üle saamiseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Unistan ise Taist, aga esimeseks reisiks vist suur amps?

miks mitte? mina olen ainult ühel soojamaareisil käinud ja justnimelt Tais. just selline hea sissetöötatud koht algajale.
selle eelarvega muidugi võib 3 inimese puhul keeruliseks minna, samas kohapeal on kõik väga odav.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.02 23:14; 07.02 17:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisime eelmise aasta novembri alguses samuti kolmeliikmelise pere ja sama vana lapsega Küprosel. Sooja oli keskmiselt 25 kraadi, vihma ei saanud. Ryanair lendab Tallinnast otse Paphosele ja rentisime seal lähedal korteri. Tõsi, meie võtsime rendiauto, aga ühistranspordiga oleks kenasti sealt ühte parimasse liivaranda saanud ja ekskursioonide pakkumisi oli ka päris palju, mille kaudu saart avastada. Paphoses endas on ka ajaloolisi vaatamisväärsusi. Kui veeparke jms soovida, siis on miinus muidugi see, et ametlikult on turismihooaeg läbi ja sellised kohad ka juba uksed kinni pannud. Meile samas meeldibki hooajaväliselt käia. Süüa tegime küll tavaliselt ise, aga üsna luksuslikult, igal õhtul jõime rõdul merevaadet nautides veini jms. Kokku läks nädalane puhkus kolmele 1000 eurot.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Unistan ise Taist, aga esimeseks reisiks vist suur amps?

miks mitte? mina olen ainult ühel soojamaareisil käinud ja justnimelt Tais. just selline hea sissetöötatud koht algajale.

selle eelarvega muidugi võib 3 inimese puhul keeruliseks minna, samas kohapeal on kõik väga odav.

Ise kokku pannes mitte – kui lennupiletitel silma peal hoida, saab alla 500/in igal juhul kätte (reisidiilid, trip.ee). Seega u 1000 ööbimiseks (booking.com, agoda.com) -täisti piisav. Ja pisut ehk kohalik transport.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Unistan ise Taist, aga esimeseks reisiks vist suur amps?

miks mitte? mina olen ainult ühel soojamaareisil käinud ja justnimelt Tais. just selline hea sissetöötatud koht algajale.

selle eelarvega muidugi võib 3 inimese puhul keeruliseks minna, samas kohapeal on kõik väga odav.

Ise kokku pannes mitte – kui lennupiletitel silma peal hoida, saab alla 500/in igal juhul kätte (reisidiilid, trip.ee). Seega u 1000 ööbimiseks (booking.com, agoda.com) -täisti piisav. Ja pisut ehk kohalik transport.

Natuke olen Tai puhul vaadanud ise kombineerimise võimalusi küll: lend + ööbimine ja tundub, et kui majutusele ulmeliselt kõrgeid nõudmisi ei sea, siis tegelikult jääks eelarvesse. OK, natukene üle minna kannataks ka ehk. Olen vaadanud tegelikult ka sellist lehte nagu tui.ee, sealt saab paketikaidki selle raha eest. Ma ise minnes kardan kõige rohkem seda, et kuidas lennujaamast hotelli saada ja vastupidi. Lend ju võib kohale jõuda hilistel õhtutundidel. Kas ma saan õigesti aru, et transfeeri saab tellida ka osadest majutusasutustest eraldi tasu eest? Kas kellaaeg ei loe sellisel juhul, et tulevad siis, kui vaja on?

Väljasõite ma nagunii ostaksin otse, mitte reiskorraldaja kaudu. Mure on just transpordiga, et kuskile kaduma ei läheks ja õigel ajal õiges kohas oleks. Mul on ilmselt algajate mured 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.02 21:40; 05.02 06:28; 07.02 16:57; 07.02 18:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ei tea, kuhu sa seal Tais minna plaanid, aga Phuketi lennujaamas oli küll väga korralik taksoteenus, ei pea midagi kartma. taksodega peate seal sõitma nagunii kogu aeg, sest jala ei saa seal kuskil käia, pole kõnniteidki.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.02 23:14; 07.02 17:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ei tea, kuhu sa seal Tais minna plaanid, aga Phuketi lennujaamas oli küll väga korralik taksoteenus, ei pea midagi kartma. taksodega peate seal sõitma nagunii kogu aeg, sest jala ei saa seal kuskil käia, pole kõnniteidki.

Phuket on ilmselt kõige tõenäolisem sihtkoht jah.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.02 21:40; 05.02 06:28; 07.02 16:57; 07.02 18:25;
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Hobinurk Puhkusereis sooja (nov-dets)