Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: puhkusetasu

Postitas:

Kui ma võtan pool selle aasta puhkust enne dekreeti välja (aprillis algab), siis on puhkuse tasu 6 eelneva kuu keskmine. Aga kui ma võtan teise poole puhkust välja peale vanemahüvitise lõppemist s.t. ca 1 a 6 k pärast, siis mille alusel arvestatakse siis puhkuse tasu? Või kui ma võtan hoopis enne tööle asumist (ca 2 a 6 k pärast) teise poole puhkuse välja, kas siis makstakse miinimumi järgi puhkusetasu?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.01 09:50; 23.01 13:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väljavõte määrusest:
Kui töö- või teenistussuhte peatumise tõttu ei ole töötajale kuue kuu jooksul palka makstud, arvutatakse päevatasu töötaja palgamäärast. Kui töölepingus, käskkirjas, korralduses ei ole palgamäära nimetatud, loetakse see võrdseks Vabariigi Valitsuse 15. augusti 2001. a määruse nr 275 «Keskmise palga arvutamise kord» kohaselt arvutatud keskmise palgaga aja eest, mil töötaja oli tööga kindlustatud.

Ühesõnaga – saad lepingujärgset puhkusetasu. Näiteks mina hoian küll maksimaalselt puhkust just selleks ajaks, kui laps käes ja tööle lähen mitte ei võta enne välja. Kui tervis ok siis on seda puhkust hiljem tunduvalt rohkem vaja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rahaline erinevus tuleb juhul, kui sa oled saanud kõvasti preemiat vm kõrgemat tasu kui tavaline kuupalk viimase 6k jooksul.

Miinimumi järgi puhkusetasu ei maksta, lepingujärgse palganr järgi, kui pole reaalselt palka saanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mis siis viga:) Mina arvasin jah kogu aeg, et siis saab miinimumi järgi, kui tööl pole käinud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.01 09:50; 23.01 13:20;
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.