Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Puhkuseteema

Postitas:

Sel aastal olen kasutanud oma 28päeva puhkust ära. Nüüd tahaks võtta aga 31detsembri vabaks.(vaja kaugemale ära sõita ja hommikul veel arst). Kas siin kehtivad mingisugused seadused rasedatele? Vajaks juba tervise pärast ka puhkust, sest asendan ühte töökaaslast kes on pidevalt õppepuhkusel. Degreeti jään 16.aprill.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Palun esitage oma küsimus \”Küsi nõu\” lehel. Jurist vastab Teie küsimusele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahtlane, et 31 detsember ja tervis kohe korras ära. Ma arvan, et sa peaksid juba veidi varem võtma omale haiguslehe ja kogumoos. Helistad nt 27, et sul hirmus palavik ja nohu ja uuel aastal lähed perearstiöt võtad siis selle haiguslehe tagant järgi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

To Viimane Kägu: Mul on tööl mõned päevad suht rasked. Pean veekanistit tõstma, pean jagama end oma töö vahel ja teise töötaja töö vahel. Lõunaks mul tihti aega ei ole, pea uugab ja keegi koguaeg tahab mingit teenet sul kõrval. Siin on stress, väsimus ja pinge. Miks ma siis ei või end vabaks küsida niigi lühendatud päeval?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Niisama vabaks ei pea küll keegi andma, healjuhul saad kokkuleppele, et 2013a puhkuse arvelt tuleb ette see üks päev. Tööandja peab nõus olema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.