Esileht Tööelu, raha ja seadused. Puhkuste ajal asendamine ja tasu selle eest.

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Puhkuste ajal asendamine ja tasu selle eest.

Postitas:

Olen aru saanud, et kui kedagi asendad tema puhkuse ajal siis on ette nähtud asendutasu mingi protsent (vist oli 30 %) asendatava töötasust. Kas olen õigesti aru saanud ja kas loeb see ka, et kas sa teed seda tööd oma töö kõrvalt või kui sul sellel ajal tegeled ainult asendusega, kas siis saad lihtsalt oma tavalise palga või kuidas. Aiäh ette, kui keegi saab vastata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole kunagi kokku puutunud, et asendamise eest tasu saaks. Vähemalt avalikus sektoris mitte.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.02 21:48; 29.02 21:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole kunagi kokku puutunud, et asendamise eest tasu saaks. Vähemalt avalikus sektoris mitte.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.02 21:48; 29.02 21:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ei ole kunagi kokku puutunud, et asendamise eest tasu saaks. Vähemalt avalikus sektoris mitte.[/tsitaat]

Hmm, ja mina mõtlesin, et kui üldse seda kusagil makstakse, siis avalikus sektoris. Erafirmas ei tule keegi isegi selle mõtte peale, et midagi juurde maksta asendajale. Isegi siis, kui asendamise tõttu tuleb ületunde teha. Neid ju ka tavaliselt ei arvestata ning loomulikult ka ei hüvitata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arvates on täiesti normaalne nõuda tasu teise inimese asendamise eest.
Ise olen saanud täpselt selle tasu, mille oleks pidanud saama teine töötaja töö tegemise eest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minul samuti kogemus kahes avaliku sektori asutuses ja mingit asendustasu pole ette nähtud. eeldatakse seda, et keegi asendab sind ja sina asendad kedagi. et siis teene teene vastu ja lisa ei maksta.

sellised asjad võivad olla ainult kirjas sinu enda töölepingus. töölepingu seadus või ATS selliseid asju ei kirjelda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldiselt vist kipub nii olema, et kui lihtsalt oma töö kõrvalt pead teise inimese tööülesandeid ka täitma, siis ei maksta juurde, aga kui töötad teise inimese asendamiseks lisapäevi, siis nende eest makstakse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Puhkuste ajal asendamine ja tasu selle eest.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.