Esileht Kodunurk Puidust lõikelaud ja sibul

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Puidust lõikelaud ja sibul

Postitas:
Kägu

Kasutame palju puidust lõikelaudu ja paraku on mitmetele jäänud n-ö sibulamaitse. Pesen küll kohe pärast sibula lõikamist, aga ilmselt alguses seda nii kiirelt ei teinud ja hakkas külge.

Kas on mingeid nippe, kuidas sellest võiks lahti saada?

Aitäh!

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sidruniga nühkimine ei aita?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üldse mitte halvaga, aga mitu korda peab siis sama reha otsa astuma ja nui neljaks just puidust lõikelauda kasutama? Kasutad sama lõikelauda siis kala, kana, punapeedi jmt ka? Eelnevalt nimetatud asjadele on just nimelt plastik siiski kõige parem. Puidust kasutan pigem leib sai ja serveerimiseks.

Maal oli veel näha kuidas lõikelaud on eriti kiuliseks muutunud, ajab juba pinde jne aga ikka kasutatakse edasi. Vahepeal on ka mõnest asjast vaja loobuda – või kui võimalik siis puitu saab vähemalt veel lihvida. Kui juba nö kulumas, noalõiked jmt sees muidugi võtab puit vedeliku (mida ka sibulamahl on) enda sisse ja uuesti niiskeks saadeks annab välja.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jääb ka plastikule külge. Nendele tavalistele paksematele. Neid imeõhukesi proovinud ei ole.
Mul on eraldi sibula lõikelaud, kus ainult sibulat lõikangi.
Pesen nii kuuma vee all, et käed ei kannata. Nõudepesumasinat mul pole. Mingi teatud aja tagant lihtsalt ostan uue.

On olemas ka klaasist lõikelauad. See on vist ainuke, millele mitte mingi hais külge ei tohiks jääda. Aga nende jaoks on ilmselt mingit spetsnuga vaja.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Puidust lõikelauda, kui see juba koledaks hakkab minema, olen klaasiga kraapinud, neid lihtsamaid siis, mingit peenemat ei julge. Aga klaasist lõikelaud on ka ja sellele pole küll mingit lõhna jäänud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on kodus puidust lõikelaud ja klaasist lõikelaud. Puidu peal ei lõika kunagi liha, kala, peeti. Sibulat olen lõiganud, probleemi pole olnud, et hiljem haiseks. see on ka suht tugevast puidust, eriti palju mingeid täkkeid sees pole.

Klaasist lõikelaua jaoks ei ole vaja mingit erilist nuga, lihtsalt nuga peab terav olema, et sa ei nüsiks seal peal oma toiuduaineid, vaid et nuga ikka lõikaks.

Kui su praegune lõikelaud on haisev ja see ei meeldi sulle, osta lihtsalt uus. sibula jaoks võidki siis osta eraldi kas klaasist või plastist lõikelaua.

Klaasist lõikelaud on mul olnud sama juba aastast 2008, pole kõikide aastate vältel sellega midagi juhtuma. Puidust lõikelaudasid tuleb ikka sagedamini vahetada.

Klaasist lõikelaua eelis on veel see, et seda saab ka nõudepesumasinas kuumal temperatuuril pesta. Ja tõesti mingid haisud või bakterid selle sisse enda pesa teha ei saa. Miinuseks on see, et paljudele inimestele lihtsalt ei meeldi see, kui nuga puudutab klaasi pinda, tekitab ebameeldiva tunde ja heli. Noaga lõigates seda siiski katki võimalik teha ei ole.

Mina olen klaasist lõikelaua peal ka liha haamerdanud, kolisemise vastu panen alla väikse rätiku, muidu tõesti põrkleb ja tekitab imeliku tunde 😀

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

klaasist lõikelaud on ju noa surm!

 

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Noaga lõigates seda siiski katki võimalik teha ei ole.

No seda keegi ei arvagi ju. Klaas kahjustab nuga, mitte nuga klaasi.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Klaas kahjustab nuga, mitte nuga klaasi.

Umm… Nuga saab teritada, mis kahjustustest te räägite???

Nuge tuleb teritada nagunii, ükskõik mis materjalist see lõikelaud siis on. Mitte ükski nuga ei ole igavesti terav ja nüriks minemine on täiesti normaalne nähtus, mitte “kahjustus”.

+3
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võib-olla on vaja lõikelaud lihtsalt uuesti lihvida ja õlitada? Kord aastas (kui mitte sagedamini) peaks puidust lõikelaua ikka uuesti üle õlitama, et puitu paremini kaitsta.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lõikelaud peab olema õigest puidust. Nt vahtrapuu ei võta mingeid lõhnu juurde ja on vastupidav.

Klaasist ja eriti plastikust lauad on lihtsalt rämps.

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Klaasist ja eriti plastikust lauad on lihtsalt rämps.

Ole nüüd. Iga asja jaoks oma. Olen 30 aastat kasutanud nii puitu, klaasi ja plastikut. Ükski pole rämps, kui ostad õigest materjalist. Plastikuid on ju ka mitmekümneid sorte. Aga jah, ega neid häid tavapoodidest ei saa.

 

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui teil on pajalapid, kas siis nende kasutamine ka kahjustab neid? 😀

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kasutad sama lõikelauda siis kala, kana, punapeedi jmt ka?

Mina kasutan ainult puidust lõikelauda sinu nimetet toodete lõikamiseks, k.a. sibul ja pole mitte mingisugust maitset kusagil.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Klaas kahjustab nuga, mitte nuga klaasi.

Umm… Nuga saab teritada, mis kahjustustest te räägite???

Nuge tuleb teritada nagunii, ükskõik mis materjalist see lõikelaud siis on. Mitte ükski nuga ei ole igavesti terav ja nüriks minemine on täiesti normaalne nähtus, mitte “kahjustus”.

Üks asi on noa nüriks minemine normaalse töö käigus, teine temaga klaasi nüsides. Mul on korralikud kallid kööginoad (mitte Fiskars, kuigi ka seda ei ole mõtet rumalalt lõhkuda), ja ei raatsi neid rikkuda.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kasutad sama lõikelauda siis kala, kana, punapeedi jmt ka?

Mina kasutan ainult puidust lõikelauda sinu nimetet toodete lõikamiseks, k.a. sibul ja pole mitte mingisugust maitset kusagil.

A) kala, kana, juurviljade jmt jaoks on soovituslik siiski hügieeni (salmonella jmt) mõistes kasutada erinevaid lõikelaudasid. See selleks

B) puidust lõikelauda on OK kasutada, aga ilmselt pole mõistlik kasutada TA lõikelauda kõigiks nimetatud töödeks, mis sibula lõhnagi sisse võtavad. Ilmselgelt on see lõikelaud kas väsinud, kulunud, valest materjalist vmt, mis korjab sisse siis endasse ka kõike muud. Mida niisama pestes, kuumutades, harjates välja ei saa vaid paljuneb. Ehk mõistlik pole siis sama lõikelauda kasutada nt lõhe jaoks ja seejärel saia seal lõigata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üks asi on noa nüriks minemine normaalse töö käigus, teine temaga klaasi nüsides.

hahaha, klaasi nüsides 😀

Aga kui puidust lõikelaual lõikad, siis nüsid seda puidust lõikelauda nii et auklik? Sellepärast siis jääbki su lõikelaud haisema, kui sa söögitegemise käigus oma lõikelauda nüsid.

Mul on samuti teravad noad, kui nuga on terav, siis ei ole mingit nüsimist.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Kodunurk Puidust lõikelaud ja sibul