Esileht Kodunurk Puitaknad

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Puitaknad

Postitas:

Ehk oskab keegi soovitada firmat või töömeest Raplamaal, kes valmistaks ja paigaldaks soodsalt puitaknaid?
Tänan ette vastajaile!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei oska.Kohalikust ajalehest ehk saad abi.Korralikud aknad saad ka Viking Windowsist või Klaasmerkist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mgl.ee

kas enam teevad, ei tea…..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juuru lähedal Nipper Eerik ja Hõredal tahetrepp.eu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see Nipper on see puutarve Oü ? Eriliselt nina püsti tegelane. No alguses ajas naerma, lõpuks pidin ikka valjemal häälel teada andma, et halloooo, ma olen klient!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kas see Nipper on see puutarve Oü ? Eriliselt nina püsti tegelane. No alguses ajas naerma, lõpuks pidin ikka valjemal häälel teada andma, et halloooo, ma olen klient!
[/tsitaat]
Ma ei tea,võib-olla.Mina olen oma aknad lasknud teha http://www.tahetrepp.eu/ ,õigemini minu ehitja tegi ise tema masinate ja õpetuse abil,kuna ta ise oli tollal hõivatud treppide tegemisega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]yxikmees kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ma ei tea,võib-olla.Mina olen oma aknad lasknud teha http://www.tahetrepp.eu/ ,õigemini minu ehitja tegi ise tema masinate ja õpetuse abil,kuna ta ise oli tollal hõivatud treppide tegemisega.[/tsitaat]

mina küsisin kunagi nõu täispuit kapi tellimise osas ja siis yksik soovitas ka seda tähetreppi. no kasutasime siis selle eero teenust ja no ei soovita nõrganärvilistele küll selle inimesega tegemist teha. meie kuuga valmiva pidav kapp sai valmis (peale korduvat küsimist ja pealekäimist) kolm ja pool kuud hiljem. mainin ära, et lõpptulemusega olen väga rahul, aga suhtumisega mitte mingil juhul. lisaks pidime veel peale maksma alguses kokkulepitu summale.
umbes sama teema, mis eelneval vastajal teise siintoodud firmaga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]yxikmees kirjutas:[/small]

mina küsisin kunagi nõu täispuit kapi tellimise osas ja siis yksik soovitas ka seda tähetreppi. no kasutasime siis selle eero teenust ja no ei soovita nõrganärvilistele küll selle inimesega tegemist teha. meie kuuga valmiva pidav kapp sai valmis (peale korduvat küsimist ja pealekäimist) kolm ja pool kuud hiljem. mainin ära, et lõpptulemusega olen väga rahul, aga suhtumisega mitte mingil juhul. lisaks pidime veel peale maksma alguses kokkulepitu summale.
umbes sama teema, mis eelneval vastajal teise siintoodud firmaga. [/tsitaat]
Väga kahju,ei julge teda enam soovitada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

teemaalgataja- jäta meil. annan head kontaktid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siidisba, palun saada kontaktid aadressile kimberly@hot.ee
Tänan!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänud kõigile vastanuile!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Kodunurk Puitaknad

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.