Esileht Kodunurk Puljong-pirukas 20-le talgulisele

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 43 )

Teema: Puljong-pirukas 20-le talgulisele

Postitas:

Kui palju peaksin arvestama 20-pealisele talguliste rühmale puljongit ja pirukaid, et peale paartunnist tööd saaks midagi kõhtu ja veel paar-kolm tundi vastu peaksid (siis saab sooja praadi, magustoitu jne)?

Pirukad tuleksid suuremat sorti liha-aedvilja rasvapirukad, puljong ikka isekeedetud, kana- ning seakontidest ja juurviljadest.
Kas 2 pirukat per inimene + 2 x 400 ml puljongit oleks ok ja sellega jaksaks edasi töötada? Töö on muidugi füüsiline (vana kuuri osaline lammutus, uue ehitusalgus, värvimine, lakkimine, puhastamine jne).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.11 14:53; 17.11 15:57; 17.11 16:57; 19.11 16:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

2 pirukat inimese kohta on minu arvates küll piisav, puljongit 800 ml ühe inimese kohta on minu meelest palju. Ma ise jooksin parema meelega teed või kohvi 🙂

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

2 pirukat inimese kohta on minu arvates küll piisav, puljongit 800 ml ühe inimese kohta on minu meelest palju. Ma ise jooksin parema meelega teed või kohvi ????

Tänan!
Tee ja kohv on n.-ö. kogu aeg saadaval ja loomulikult ei pea piruka juurde ilmtingimata puljongit jooma.
Mis oleks siis optimaalne kogus mida keeta? 10l?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.11 14:53; 17.11 15:57; 17.11 16:57; 19.11 16:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Puljong ikka mitte rohkem kui 200 ml ehk umbes suur kruus, paar pirukat juurde. 800ml on peagu liiter inimese kohta? Kes seda jaksab ära juua. Kohvi ja teed ja paar pirukat ka ju normaalne.

+10
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 17.11 16:31; 18.11 10:20; 19.11 22:13; 20.11 00:12; 25.11 23:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Puljong ikka mitte rohkem kui 200 ml ehk umbes suur kruus, paar pirukat juurde. 800ml on peagu liiter inimese kohta? Kes seda jaksab ära juua. Kohvi ja teed ja paar pirukat ka ju normaalne.

Ok, tänan! Kruusid on mul sellised vanemaaegsed kohvikruusid (igaüks ise nägu) ja keskeltläbi 400 ml mahutavusega. Vähem saab alati võtta, aga kui oleks juurde vaja, siis..
Ilmselt siis keedan ikkagi 10l potitäie, sest puljongit saab ka edaspidi veel kasutada.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.11 14:53; 17.11 15:57; 17.11 16:57; 19.11 16:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh sa kuri inimene, mis sa nüüd tegid? Kust ma nüüd pühapäeva õhtul need pirukad saan? Gluteenivabad veel kah. Elu tundub täiesti mõttetu ilma puljongi ja pirukata. Puljong on külmkapis olemas, aga see va pirukas on täiesti puudu… Oeh, oli siis seda nüüd vaja.

+9
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Puljong on külmkapis olemas, aga see va pirukas on täiesti puudu…

Libised kohalikust putiigist täna ja kohe veel läbi, ostad 1€ eest lehttaigna + 6 viinerit; taigna keerad ümber viineri ja viskad natukeseks ahju.
Ongi olemas.
Rasvas tehtud piruki kirjeldus läheks keeruliseks.
Või tuvipiruka, mis on üldse vaid edasijõudnutele, kes paigaldavad omale kesktolmuimejasüsteeme ja on muidu osavad.

P.S: Võid ka priiskama hakata ja taignale 1,5€ kulutada, siis saad juba extra.

+4
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.11 18:34; 18.11 13:05; 19.11 09:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pirukaid annab ju igasuguse suurusega teha, pisemaid ja päris suuri, eks sellest oleneb ka kogus. Teine asi, mida arvesse võtta, on see, et mehed söövad tavaliselt rohkem kui naised. Ma ise olen suur pirukafänn ja sooje pirukaid võin pärast küpsetamist vabalt 4-5 tükki nahka pista ilma füüsilist tööd tegematagi. Sinu asemel teeks pigem varuga ja kui peaks midagi üle jääma, paneks abilistele hiljem koju kaasa. Aga see oleks piinlik kui inimesed tulevad talgutele ja kõht jääb tühjaks.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldse ei imestaks kui seltskonda mingi õgard satub kes tõesti nahhaalselt 10 pirukat üksinda ära sööb. Sellise eest pole kunagi kaitstud. Ega muidugi lõpmatuseni ka varuks saa teha. Võib olla parem juba mingi toitvam supp teha, muidu jäädki neid pirukaid vorpima.

+6
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 17.11 16:31; 18.11 10:20; 19.11 22:13; 20.11 00:12; 25.11 23:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Puljong on külmkapis olemas, aga see va pirukas on täiesti puudu…

Libised kohalikust putiigist täna ja kohe veel läbi, ostad 1€ eest lehttaigna + 6 viinerit; taigna keerad ümber viineri ja viskad natukeseks ahju.

Ongi olemas.

Rasvas tehtud piruki kirjeldus läheks keeruliseks.

Või tuvipiruka, mis on üldse vaid edasijõudnutele, kes paigaldavad omale kesktolmuimejasüsteeme ja on muidu osavad.

P.S: Võid ka priiskama hakata ja taignale 1,5€ kulutada, siis saad juba extra.

Nii nunnu, et sinu kohalikus butiigis on gluteenivaba lehttainast ja gluteenivabu viinereid ja veel nii odava hinnaga!

+3
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.11 10:35; 18.11 18:39; 24.11 10:34; 25.11 22:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui viitsid nikerdada, siis võid teha pirukaid, oleks ju hea, aga supp on (jaheda ilmaga õues rassinule) vast siiski toitvam ja ka tegijale lihtsam variant.

Kui sinu arvestusse küsida, siis 400ml puljongit per nase on küll ja veel (kui on ka veel soovijatele pirukakõrvaseks teed-kohvi, kes puljongit ei taha), kahest pirukast võib väheks jääda, arvestaks, et vähemalt mõni inimene tahab kolmandat-neljandat veel (värske õhk ja füüsiline töö) ja teeks varuga.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui on tavaline väike pirukas, siis mina arvestaks ikka vähemalt 3-4tk näkku ja puljongit u 250-300ml.
Kui ilm on jahe ja rõske, siis kulub ka sööki rohkem.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.11 12:15; 19.11 10:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii nunnu, et sinu kohalikus butiigis on gluteenivaba lehttainast ja gluteenivabu viinereid ja veel nii odava hinnaga!

See “gluteenivabadus”, nagu sa vist tähele ei pannud, oli ainult sellel näljasel käol, kel teemat lugedes hõbeniidike suunurgast rippuma hakkas….

P.S. Teemaalgataja asemel ma ei viitsiks üldse selle puljongi ja pirukaga jamada ja tegeleks pigem selle 20 inimest õhtusöök – teemaga.

Rasvapirukaga on ju tööd suht palju ja ise puljongi keetmine ei ole ka veerand tunni tegevus.
Salvesti sealihabors (või hernesupp) ja kasvõi seesama lehttaiga-viineripirukas aitaks nad kuni õhtusöögini välja küll.

Teemaalgatajal need tööajad on ainult kuidagi väikesed: 2h tööd ja juba pirukas ja siis veel 3h tööd ja juba õhtusöök.
Pärast mida järgneb tavaliselt jooming ja tööpäev on läbi.

+2
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.11 18:34; 18.11 13:05; 19.11 09:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ainult mitte purgisupilöga!
Tee ise seljankat või rassolnikut, on maitsvam.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust võiks ka korraliku supi hoopis teha, milleks see jama nende pirukate ja puljongiga. Supp võib ka varem valmida, isegi eelneval päeval, halvemaks ta sellest ei lähe, pirukad peavad värsked olema.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.11 18:09; 22.11 21:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See “gluteenivabadus”, nagu sa vist tähele ei pannud, oli ainult sellel näljasel käol, kel teemat lugedes hõbeniidike suunurgast rippuma hakkas….

Sa pead silmas seda Kägu, keda sa tsiteerisid?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.11 10:35; 18.11 18:39; 24.11 10:34; 25.11 22:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Söögikogus per nase võiks arvestada min 300gr, lisaks jook (puljong). Ma kardan ka, et pirukaid sa jäädki vorpima. Kui 2h tööd tehtud, siis nälg juba korralik, lisaks teadmine, et peab veel 3h tööd tegema ja alles siis saab süüa.
Kui peakski üle jääma, siis peale lõunasööki tehakse ju veel tööd ja pärast jälle hea pirukaid haugata. Ma mõtleks, et pigem rohkem kui vähem.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.11 08:51; 19.11 10:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa pead silmas seda Kägu, keda sa tsiteerisid?

Ilmselt küll.
Või kahtlustasid lausa mingit maavälist tsivilisatsiooni?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.11 18:34; 18.11 13:05; 19.11 09:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui 2h tööd tehtud, siis nälg juba korralik, lisaks teadmine, et peab veel 3h tööd tegema ja alles siis saab süüa.

Inimesed tulevad ju kodust ikkagi loodetavasti täiskõhuga. Kahe tunni pärast küll nüüd kellelgi kõht tühi pole, väiksed lapsed ka nii tihti ei söö. Kui pärast on korralik söök, siis vahepeal ajavad pirukad asja ära küll. Kui kõht liiga täis süüa, siis pärast raske tööd teha.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.11 12:15; 19.11 10:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Puljong ja pirukas on väga hea mõte esimeseks kergemaks söögipausiks.

Aga vana-aja inimesed teavad, et niisama puljong ja pirukas on peielauatoit.
Kui puljongil on keedumuna juures, siis on söök nagu iga teinegi.

Nii et kui viitsimist on (ja kui vanemaid inimesi ka seltskonnas), siis keeda ikka üks kausitäis keedumune ka juurde.
Võid valmis viilutada, kui kardad, et muidu äkki noored ei saa aru, mille jaoks või kuidas tarbida.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui 2h tööd tehtud, siis nälg juba korralik, lisaks teadmine, et peab veel 3h tööd tegema ja alles siis saab süüa.

Inimesed tulevad ju kodust ikkagi loodetavasti täiskõhuga. Kahe tunni pärast küll nüüd kellelgi kõht tühi pole, väiksed lapsed ka nii tihti ei söö. Kui pärast on korralik söök, siis vahepeal ajavad pirukad asja ära küll. Kui kõht liiga täis süüa, siis pärast raske tööd teha.

Ikka pirukaid pakkuda, jah, aga varuga. Ise ka ju kirjutad, et vähemalt 4 pirukat peaks olema. Pane kaalule, tulebki 250gr juba täis. Koolitustel käies näen, mida inimesed kell 10 hommikul endale juba sisse suudavad ajada. Võiks ju ka arvata, et tulevad kodust ja kõhud võiks täis olla, tuhkagi. Värskes õhus läheb kõht kiiremini tühjaks ja lihapirukas on paganama hea ja nõnda need laualt ära kaovadki.

Väikesed lapsed söövad ikka tihti. Kell 9.30. on lasteaias hommikusöök, kella 12 paiku juba lõunasöök. Siis magama (mitte õue tööle) ja kohe peale magamist jälle sööma. Tagantjärgi tõdeda, et talgulised olid näljas, poleks väga tore. Tee pirukaid ikka pigem rohkem kui vähem.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.11 08:51; 19.11 10:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja olen.

Tänan kõiki heade nõuannete eest!
Arvestan siis min 4 pirukat näole ja üks suur tass puljongit + natuke veel.
Pirukategu pole mulle probleem – olen aastaid neid kuulsaid “3 kop rotikaid” teinud ja see oli üks tingimus talgulistelt.
Muna puljongi juures on hea idee: ise ma seda ei söö, seega ei tulnud ka meelde, aga ilmselt keegi ikka tahab.
Inimesed on keskealised, arvatavasti ka mõned teismelised kambas, väikelapsi ei tule.
Alustame kell 10 hommikul, umbes paari tunni pärast siis nn eelroog ja umbes 3h pärast soe toit. Rõhutan, kuna keegi siin imestas, et mis töötegemine see on kui iga paari tunni tagant süüa. Mina isiklikult soovin küll ~ kuue tunni jooksul paar korda midagi närida.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.11 14:53; 17.11 15:57; 17.11 16:57; 19.11 16:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma käiksin heal meelel sellistel talgutel, kus lihapirukat ja puljongi saab! Niisama kodus nosides pole ikka see, aga kambaga õues jahedal ajal tööd tehes on väga mõnus 🙂

Meie suguvõsas sellist mõtet polnud, et lihtsalt puljong on peielauatoit, aga muna seal sees muudab selle tavatoiduks. Kaugel sellest – puljongit ja väikesi pirukaid pakuti alustuseks igal suuremal üritusel. Ja neid üritusi vanaemade-tädide taludes oli ikka palju!
Enamasti juhatati iga kaugemalt saabunu kohe puljongipoti ja pirukavaagna juurde, et saaks linnupetet võtta.
Vahel serveeriti ka pidulauas esimese roana, kui praad veel ahjus pruunistus, olenes üritusest.
Muna puljongis – mu ema sai selle idee nõukaaegsest suvalisest sööklast ja hakkas kodus ka niimoodi pakkuma, aga mitte viilutatauna, lõikas sektoriteks. Kellele meeldis, see sõi, teised jätsid järele.
Minu jaoks teeb puljongi meeldivaks, kui saan sellele peale raputada maitserohelist. Sibul, petersell vm, väga meeldib, kui see on kaussidest hakituna võtta.
Muna võib olemata olla. See teeb puljongist juba supi, mida peaks lusikaga sööma, ei saa niisama tassi tühjaks rüübata. St kui puljongis on muna, peavad olema ka lusikad võtta.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.11 18:38; 19.11 22:05; 19.11 22:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Puljongit hakati kunagi peiedel pakkuma kuna matustel saab sõltumata aastaajast alati külmetada ja seal läheb alati aega. Siis oli hea kohe üks kuum suutäis soojenduseks pakkuda ja mis sa muud ikka nii kiiresti soojendavat sööd.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Puljongit hakati kunagi peiedel pakkuma kuna matustel saab sõltumata aastaajast alati külmetada ja seal läheb alati aega. Siis oli hea kohe üks kuum suutäis soojenduseks pakkuda ja mis sa muud ikka nii kiiresti soojendavat sööd.

Seda küll, aga see ei tee puljongist ometi mingit erilist peielaua rooga.
Nt mina sain hiljuti tassitäie puljongit tervitusjoogiks ühes hotellis keset India ookeani:) Ilm oli veidi jahe tõesti, temperatuur kõigest 28 kraadi 🙂
Üldiselt on puljong kõikjal maailmas väga levinud, paljudes Aasia riikides lausa elementaarne pea igal söögikorral, nii et matustega ma tänapäeval seda küll ei seostaks.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.11 18:38; 19.11 22:05; 19.11 22:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Puljongit hakati kunagi peiedel pakkuma kuna matustel saab sõltumata aastaajast alati külmetada ja seal läheb alati aega. Siis oli hea kohe üks kuum suutäis soojenduseks pakkuda ja mis sa muud ikka nii kiiresti soojendavat sööd.

Seda küll, aga see ei tee puljongist ometi mingit erilist peielaua rooga.

Nt mina sain hiljuti tassitäie puljongit tervitusjoogiks ühes hotellis keset India ookeani:) Ilm oli veidi jahe tõesti, temperatuur kõigest 28 kraadi ????

Üldiselt on puljong kõikjal maailmas väga levinud, paljudes Aasia riikides lausa elementaarne pea igal söögikorral, nii et matustega ma tänapäeval seda küll ei seostaks.

Ei saa ikkagi Eestit Aasia riikidega seostada. Peielaua traditsioon on tugev Eestis samas usun et keegi talgutel peielauaga seda ei seosta. Usun et su Aasia puljong on hoopis teise maitsega kui Eestis ja ilma pirukata. Imestan et keegi üldse sellesse teemasse tuleb oma Aasia reisi kogemustega?

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 17.11 16:31; 18.11 10:20; 19.11 22:13; 20.11 00:12; 25.11 23:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Imestan et keegi üldse sellesse teemasse tuleb oma Aasia reisi kogemustega?

Noh, ma jälle imestan selle peialeua üle. Olen küll üsna vana juba, aga meie peielaudades pole kunagi puljongiga alustatud, seetõttu ei saa ka öelda, et see igal pool Eestis väga juurdunud traditsioon oleks. Eks elu jooksul ole nii lähemate sugulaste kui ka veidi võõramate inimeste peiesid peetud mitmes maakonnas, kahjuks.
Küll aga on see suurematel (ja rõõmsamatel) kokkutulekutel pea alati omal kohal olnud, mäletan vähemalt 40+ aastat pidusid mitmest Eesti nurgast.
Tänapäeva maailm, täiesti globaliseerunud, ei mingeid üksikuid Aasia reisi kogemusi, puljongit pakutakse igal pool Euroopas ja teistelgi mandritel. Ei erine see maitse ka niiväga midagi.
Seepärast väidangi, et vaevalt keegi seda kuidagi matustega seostaks.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.11 18:38; 19.11 22:05; 19.11 22:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Imestan et keegi üldse sellesse teemasse tuleb oma Aasia reisi kogemustega?

Noh, ma jälle imestan selle peialeua üle. Olen küll üsna vana juba, aga meie peielaudades pole kunagi puljongiga alustatud, seetõttu ei saa ka öelda, et see igal pool Eestis väga juurdunud traditsioon oleks. Eks elu jooksul ole nii lähemate sugulaste kui ka veidi võõramate inimeste peiesid peetud mitmes maakonnas, kahjuks.

Küll aga on see suurematel (ja rõõmsamatel) kokkutulekutel pea alati omal kohal olnud, mäletan vähemalt 40+ aastat pidusid mitmest Eesti nurgast.

Tänapäeva maailm, täiesti globaliseerunud, ei mingeid üksikuid Aasia reisi kogemusi, puljongit pakutakse igal pool Euroopas ja teistelgi mandritel. Ei erine see maitse ka niiväga midagi.

Seepärast väidangi, et vaevalt keegi seda kuidagi matustega seostaks.

No uuri peielaua menüüsid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 17.11 16:31; 18.11 10:20; 19.11 22:13; 20.11 00:12; 25.11 23:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina küll ei seo puljongit pirukaga ja peielauda ühete. Tavaliselt pakutakse ka seapraadi, siis võiks sama järelduse teha.
Lihtsam oleks teha plaadipirukaid ja need tükkideks lõigata, kui hakata väikseid pirukaid voolima.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alustame kell 10 hommikul, umbes paari tunni pärast siis nn eelroog ja umbes 3h pärast soe toit. Rõhutan, kuna keegi siin imestas, et mis töötegemine see on kui iga paari tunni tagant süüa. Mina isiklikult soovin küll ~ kuue tunni jooksul paar korda midagi närida.

Jaa, aga see vahepealne “närimine” ei tohiks olla väga suur eine, muidu läheb pikaks jutuvadaks ja teisest poolest tööajast ei tule midagi välja.
Isiklikult arvan, et 4 pirukat näkku on liiga palju, aga samas õige, mis keegi ütles – pigem varuga teha kui et puudu jääb. Aga hoidke siis silma peal, et einestamisel oleks konkreetne algus ja lõpp ja pärast ikka töötegemine edasi läheb 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 43 )


Esileht Kodunurk Puljong-pirukas 20-le talgulisele