Esileht Kodunurk Puljongi kondid

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Puljongi kondid

Postitas:

Võib-olla natuke rumal küsimus, aga kas on vahet ka külmutatud veisekontidel, mis on pakitud koertele mõeldud kotti või supipuljongi jaoks?

Ostsin supi jaoks aga kodus avastasin,et tegu on koertele mõeldud naturaalsed veisekondid(rinna).

Kont on ju ikka kont?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.04 17:21; 12.04 18:08; 13.04 22:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, ma olen ka neist teinud.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa ju kuumtöötked neid (olenevalt kaalust) ikka 4-5+ tundi. Ei usu, et midagi juhtub, kuigi mina olen selline…liiga hea fantaasiaga 😀

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa ju kuumtöötked neid (olenevalt kaalust) ikka 4-5+ tundi. Ei usu, et midagi juhtub, kuigi mina olen selline…liiga hea fantaasiaga ????

No ma isegi olen. Aga ma panin ikkagi keema need, sest koera mul pole. Pakil kirjas, et kodumaine(Soome), lihaline ja 100% säilitusaineteta.
Aga fantaasia ja kahtluse pani tööle pisike pilt koer, kont suus, ja kiri barf barf ????????

Aga kui ma nüüd meenutan, siis mul ema oma koerale keedab ka tavalist raguu või supikonti.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.04 17:21; 12.04 18:08; 13.04 22:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võib-olla natuke rumal küsimus, aga kas on vahet ka külmutatud veisekontidel, mis on pakitud koertele mõeldud kotti või supipuljongi jaoks?

Ostsin supi jaoks aga kodus avastasin,et tegu on koertele mõeldud naturaalsed veisekondid(rinna).

Kont on ju ikka kont?

Kont on muidugi kont. Koertele pannakse neis pakkides vähemväärtuslik kont ja prügisem osa mis töötluses katki läinud, aga rohkem närida saab. Ehk siis kõige parema puljongi saab heast loomaribist aga puhas rinnak sinna ei kuulu, see koertele. Mõnedele jälle meeldib sääreluudest tehtu rohkem, sest seal on palju luuüdi mis annab väga maitsva puljongi. Sääreluid omakorda, neli jalga ja ühed ribid:) on jälle rohkem kui muud konti ja nii läheb neid sääreluid juppideks raiutuna koertele.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.04 19:16; 13.04 18:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ükskord ostsin neid koerakonte koerale, tema ka ei tahtnud. Jälgi haisuga, keetmisel läks veel hullemaks, tõesti ei kujuta ette, et niisugustest kontidest mingi hea puljongi saaks.

samas inimestele mõeldud raguukonte ma olen ostnud küll ja kasutanud neid ühepajatoidu tegemisel, väga hästi kõlbavad.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ükskord ostsin neid koerakonte koerale, tema ka ei tahtnud. Jälgi haisuga, keetmisel läks veel hullemaks, tõesti ei kujuta ette, et niisugustest kontidest mingi hea puljongi saaks.

samas inimestele mõeldud raguukonte ma olen ostnud küll ja kasutanud neid ühepajatoidu tegemisel, väga hästi kõlbavad.

Kondid pole süüdi kui neid on hoitud soojas. Ka parim liha roiskub kui säilitada sobimatutes tingimustes.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.04 19:16; 13.04 18:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgata.
Kondi küljest liha küll väga ei saanud aga supp(puljong) tuli küll lõpuks väga maitsev ????.
Panin muud liha juurde.

Lõhna poole pealt ütleks nii, et iga liha ja kont(ka kanakoib), haiseb alguses vastikult, kui keema hakkab ja vahtu riisuda vaja on. Vähemalt minu ninale küll. Kui juba juurikad siise said, oli lõhn õige.
Minu jaoks üldse toore liha lõhn on ebameeldiv.

Aga rohkem ma küll jah seda kondisegu pigem ei kasutaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.04 17:21; 12.04 18:08; 13.04 22:47;
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Kodunurk Puljongi kondid

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.