Esileht Pereelu ja suhted Pulm ja pildistamine.

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 48 )

Teema: Pulm ja pildistamine.

Postitas:

Meil on plaanis juulis abielu sõlmida mehega kahekesi perekonnaseisu ametis. Külalisi ei kutsu. Neile teeme õhtul üllatuse ja kutsume õhtusöögile. Aga siinkohal ongi meil mõte, et ideaalis võiks olla fotograaf kes meid pildistab abielu sõlmimisel ja teeks seal veel pilte ning me saaks ka kohe õhtuks digitaalsel kujul pilte vanematele näidata õhtusöögi lauas. Kas sellist fotograafi teenust on üldse, kes nii kiiresti pildid saadab? On kellegil kokkupuudet?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa soovid korralikke ja kvaliteetseid pilte, siis kindlasti nii kiiresti ei saa. Üldiselt on heade fotograafide puhul piltide ooteajad paar kuud või enam. Nad käivad pulmahooajal üldiselt ikka igal nädalavahetusel pildistamas (vahel ka nädala sees), iga kord teevad sadu pilte, mis on vaja üle vaadata, töödelda-korrigeerida jne. Ma usun, et pulmapildid on sellised, millesse võiks investeerida ning valida hea fotograaf – vaatad neid sina heldimusega veel aastaid, vaatavad su lapsed ja lapselapsedki.

Aga, nii palju kui enda ning sõbrannade kogemustest tean, siis üldiselt saadavad fotograafid järgmisel päeval üks-kaks pilti – nii-öelda teaser-pildid. Kui sul on hommikune registreerimine, siis võib-olla saad fotograafiga jutule, et õhtuks saaks paar pilti.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Otsi fotograaf ja suhtle otse. Kui hommikul kohe tseremoonia ja pildistamine, siis võib vabalt õhtuks mõned pildid saada, kõik on kokkulepete asi ja kindlasti ka rahas ja asukohas (kui kaugel asub fotograafi nö kodu, et ta saaks töödelda need). Ise olen käinud ka pulmas, kus fotograaf tegi pildid ja nö õhtusöögiajal töötles mõned ära ja asistent käis printis fotostuudios välja 2h hiljem olid nö oksjonil juba need pildid müügil, seega kõik on läbiräägitav.
Kõiki kindlasti ei saa, kuna tõesti ooteajad headel fotograafidel pikad, aga mõned kindlasti saaks, kui läbirääkida.

Kuna pulmad juba juulis, siis läheb teil väga kiireks. Meie tegime mais, nädala sees ja jaanuaris-veebruaris oli juba raske leida kedagi, kellel oleks vabaaega.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 09.05 09:58; 10.05 10:30; 10.05 19:10; 10.05 21:26; 11.05 20:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siis võid otsida mõne hea silma ja fotoandega tuttava, kes pildid valmis klõpsib ja saate otse töötlemata pilte vaadata kasvõi kohe. Sest töötlemine võtab aega ja õhtuks ei jõuaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.05 10:33; 10.05 11:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selle asja nimi on fotolavastus. Lepite fotograafiga kokku et vaja on teha just “selliseid” pilte. Või sa tõsimeeli usud et see abielu sõlmimine on nagu mingi blablaa ülim hetk. Ei muud kui lihtsalt riigiametniku pilgu all allkirja andmine. Mine rahus oma uhkeima kleidi, ülikonna ja sukapaeladega kleidi all suvalisse fotolaborisse ja ütle et tahad neid pilte selleks kuupäevaks. Sellel kuupäevad annad riigiametnikule allkirjad ja võid õhtul uhkelt effektseid fotosid jagada.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.05 10:57; 09.05 11:43; 09.05 14:21; 09.05 14:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Või sa tõsimeeli usud et see abielu sõlmimine on nagu mingi blablaa ülim hetk

Vaata, just USK on väga võimas asi. Loomulikult ei ole see hetk iseenesest midagi maagilist. Kui inimene seda selleks ei pea. Kui aga peab, soovib ja usub, võib see olla üks väga eriline hetk aastate reas ning kui selline inimene konkreetselt seda hetke fotojäädvustada soovib, siis tema jaoks mingi võlts “lavastus” ei tule ligilähedalegi.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 09.05 11:05; 09.05 12:16; 09.05 17:45; 10.05 12:57; 11.05 18:44; 13.05 21:29; 15.05 13:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Või sa tõsimeeli usud et see abielu sõlmimine on nagu mingi blablaa ülim hetk

Vaata, just USK on väga võimas asi. Loomulikult ei ole see hetk iseenesest midagi maagilist. Kui inimene seda selleks ei pea. Kui aga peab, soovib ja usub, võib see olla üks väga eriline hetk aastate reas ning kui selline inimene konkreetselt seda hetke fotojäädvustada soovib, siis tema jaoks mingi võlts “lavastus” ei tule ligilähedalegi.

No on neid kellele “paber ei loe midagi” või “sinuga koos elupäevade lõpuni” käivad korduvalt altari ees igavest truudust vandumas.Just USK ongi see mis röövib reaalse ja praktilise mõtlemisvõime.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.05 10:57; 09.05 11:43; 09.05 14:21; 09.05 14:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No on neid kellele “paber ei loe midagi” või “sinuga koos elupäevade lõpuni” käivad korduvalt altari ees igavest truudust vandumas.Just USK ongi see mis röövib reaalse ja praktilise mõtlemisvõime.

Mis see (veidi segaselt väljendatud asjaolu) siia puutub?
Teemaalgataja tahab jäädvustada ja edasi anda konkreetset hetke nende jaoks, kes kohal ei viibinud. Mis vahet, kas ja kauaks nad kokku jäävad. Räägime ikka konkreetsest olukorrast, mitte nendest ja nondest.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 09.05 11:05; 09.05 12:16; 09.05 17:45; 10.05 12:57; 11.05 18:44; 13.05 21:29; 15.05 13:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No on neid kellele “paber ei loe midagi” või “sinuga koos elupäevade lõpuni” käivad korduvalt altari ees igavest truudust vandumas.Just USK ongi see mis röövib reaalse ja praktilise mõtlemisvõime.

Mis see (veidi segaselt väljendatud asjaolu) siia puutub?

Teemaalgataja tahab jäädvustada ja edasi anda konkreetset hetke nende jaoks, kes kohal ei viibinud. Mis vahet, kas ja kauaks nad kokku jäävad. Räägime ikka konkreetsest olukorrast, mitte nendest ja nondest.

Neid konkreetseid hetki on terve sotsiaalmeedia täis, täna sellega, homme tollega, täna sõin pangooke, homme oliive. Ega tänapäeval polegi eriti oluline kauaks ja kas nad kokku jäävad, miks siis sellest nii olulist sündmust teha. Mina tegin oma kaasaga lihtsa fotolavastuse, 26 aastat koos oldud.

0
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.05 10:57; 09.05 11:43; 09.05 14:21; 09.05 14:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Indiaanipäälik Pangook on rääkinud. Hau!

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Indiaanipäälik Pangook on rääkinud. Hau!

Ei tohi rääkida või. Ma tean väga hästi, et eesti keeles on pannkook, aga ega ma tänapäeva “moodsaid” väljendeid ei valda ka. Hui!

0
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.05 10:57; 09.05 11:43; 09.05 14:21; 09.05 14:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma olen käinud sellisel õhtusöögil, kus näidati lausa videot päeval toimunud sündmusest. seal olid vanemad ka, õhtul siis sõbrad lisaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No on neid kellele “paber ei loe midagi” või “sinuga koos elupäevade lõpuni” käivad korduvalt altari ees igavest truudust vandumas.Just USK ongi see mis röövib reaalse ja praktilise mõtlemisvõime.

Mis see (veidi segaselt väljendatud asjaolu) siia puutub?

Teemaalgataja tahab jäädvustada ja edasi anda konkreetset hetke nende jaoks, kes kohal ei viibinud. Mis vahet, kas ja kauaks nad kokku jäävad. Räägime ikka konkreetsest olukorrast, mitte nendest ja nondest.

See kohal viibimine on ju enda otsustada. Kuidagi eriti hale, et teid kohale ei kutsu, aga vaadake erilist jäädvustust pildil. No ei huvita see kedagi.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.05 16:43; 09.05 18:50; 11.05 11:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida huvitavat on vahtida piltidest, kus kaks tüüpi paaripanija juttu kuulavad?

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.05 17:35; 11.05 13:41; 13.05 20:46; 15.05 14:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See kohal viibimine on ju enda otsustada. Kuidagi eriti hale, et teid kohale ei kutsu, aga vaadake erilist jäädvustust pildil. No ei huvita see kedagi.

Oleneb siiski seltskonnast ja inimesest.
Sinu lähedased loodetavasti teavad, et sinu arvates ilma suure pulmata abielluda pole mõtet ja sind sellisele tähistamisele ei kutsuks, sest sind ei huvita.
Mulle samas tundub teemaalgataja idee armas ja hea meelega osaleks sõprade või lähedaste sündmuse tähistamisel ning vaataks ka pilte, mis näoga siis allkirjad anti.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 09.05 11:05; 09.05 12:16; 09.05 17:45; 10.05 12:57; 11.05 18:44; 13.05 21:29; 15.05 13:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See kohal viibimine on ju enda otsustada. Kuidagi eriti hale, et teid kohale ei kutsu, aga vaadake erilist jäädvustust pildil. No ei huvita see kedagi.

Oleneb siiski seltskonnast ja inimesest.

Sinu lähedased loodetavasti teavad, et sinu arvates ilma suure pulmata abielluda pole mõtet ja sind sellisele tähistamisele ei kutsuks, sest sind ei huvita.

Mulle samas tundub teemaalgataja idee armas ja hea meelega osaleks sõprade või lähedaste sündmuse tähistamisel ning vaataks ka pilte, mis näoga siis allkirjad anti.

Tõsi. Minu lähedased on siiani alati kohale kutsunud.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.05 16:43; 09.05 18:50; 11.05 11:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päris kurb on siin lugeda, et mõnele on allkirja pilt, lihtsalt mäng.
Meie abiellusime ka kahekesi, aga võtsime korraliku fotograafi ikkagi kaasa ja osad pildid tseremooniast on isegi meil seinal, kuna tõesti head ja emotsiooni edasi andvad. Mingil suvalisel ei oleks küll tahtnud lasta seda teha. Need on ikkagi meie päeva mälestused.
Igaühe enda asi on kuidas teeb ja kui inimene soovib ikka fotograafi, et saada kindlalt ilusaid pilte, mitte udukogusi või viltuseid kaadreid, siis võiks ikka seda infot anda, mitte kui mõttetu see on.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 09.05 09:58; 10.05 10:30; 10.05 19:10; 10.05 21:26; 11.05 20:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õnnepaleel on minu meelest paar fotograafi, kellega nad tihedamat koostööd teevad, neid saab ikka tellida ka tseremooniat pildistama ja “kiirpildid” kätte. Tartus oli (on?) fotostuudio kohe keldrikorrusel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.05 10:33; 10.05 11:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on plaanis juulis abielu sõlmida mehega kahekesi perekonnaseisu ametis. Külalisi ei kutsu. Neile teeme õhtul üllatuse ja kutsume õhtusöögile. Aga siinkohal ongi meil mõte, et ideaalis võiks olla fotograaf kes meid pildistab abielu sõlmimisel ja teeks seal veel pilte ning me saaks ka kohe õhtuks digitaalsel kujul pilte vanematele näidata õhtusöögi lauas. Kas sellist fotograafi teenust on üldse, kes nii kiiresti pildid saadab? On kellegil kokkupuudet?

MIna vanemana oleksin VÄGA solvunud, kui minu laps registreeriks üksi ( selle vastu pole mul mitte midagi) aga varjab seda minu eest ja kutsub mind üllatusena õhtust sööma eesmärgiga teatada oma abiellumisest. Soolaks haava peale oleks veel pildid sellest, mis jäävad mulle alati meenutama, et minu laps ei pea mind vääriliseks, et teada niivõrd oluliseks sündmusest. Eks sa oma vanemaid tead ise, aga mulle oleks selline olukord väga haiget tegev. Ma kehitaks õlgu kui laps tahab üksi registreerida. Noo mis siis. Ma ei teeks teist nägu kui selguks, kui laps on juba aasta abielus, aga pole sellest mulle teatanud. Aga ma mitte mingil juhul ei oleks nõus sellise “piinamisega” , et mind kutsutakse kindlal ajal kodust välja, eesmärgiga anda teada, et ma pole väärt niivõrd olulist infot saama. Milleks selline vägivald ? Abielluge, tehke pildid, aga üllatusena minu ärakasutada pole eetiline.

+8
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meid pildistas üldse lahke riigiametnik, kes pakkus, et ma võin pildi teha kui kõik valmis panete. Väga armsad ja ehtsad, mitte poseeritud pildid tulid.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.05 11:37; 10.05 11:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on plaanis juulis abielu sõlmida mehega kahekesi perekonnaseisu ametis. Külalisi ei kutsu. Neile teeme õhtul üllatuse ja kutsume õhtusöögile. Aga siinkohal ongi meil mõte, et ideaalis võiks olla fotograaf kes meid pildistab abielu sõlmimisel ja teeks seal veel pilte ning me saaks ka kohe õhtuks digitaalsel kujul pilte vanematele näidata õhtusöögi lauas. Kas sellist fotograafi teenust on üldse, kes nii kiiresti pildid saadab? On kellegil kokkupuudet?

MIna vanemana oleksin VÄGA solvunud, kui minu laps registreeriks üksi ( selle vastu pole mul mitte midagi) aga varjab seda minu eest ja kutsub mind üllatusena õhtust sööma eesmärgiga teatada oma abiellumisest. Soolaks haava peale oleks veel pildid sellest, mis jäävad mulle alati meenutama, et minu laps ei pea mind vääriliseks, et teada niivõrd oluliseks sündmusest. Eks sa oma vanemaid tead ise, aga mulle oleks selline olukord väga haiget tegev. Ma kehitaks õlgu kui laps tahab üksi registreerida. Noo mis siis. Ma ei teeks teist nägu kui selguks, kui laps on juba aasta abielus, aga pole sellest mulle teatanud. Aga ma mitte mingil juhul ei oleks nõus sellise “piinamisega” , et mind kutsutakse kindlal ajal kodust välja, eesmärgiga anda teada, et ma pole väärt niivõrd olulist infot saama. Milleks selline vägivald ? Abielluge, tehke pildid, aga üllatusena minu ärakasutada pole eetiline.

Sina oled see kes ühes teises teemas paar kuud tagasi pikalt rõhutas KUI solvunud sa ikka oleksid ja kuidas SINA seda ja teist tahad seoses lapse abiellumise ja pulmadega.

+6
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.05 11:37; 10.05 11:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

MIna vanemana oleksin VÄGA solvunud, kui minu laps registreeriks üksi ( selle vastu pole mul mitte midagi) aga varjab seda minu eest ja kutsub mind üllatusena õhtust sööma eesmärgiga teatada oma abiellumisest.

Nagu teises teemaski sulle öeldi mitmelt poolt – lapsed ikka tunnevad oma vanemaid ja sellisega, kes solvuks, et ilusa päeva õhtut temaga jagada tahetakse, niimoodi ei teekski. Niiet usutavasti sul ei ole vaja muretseda.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 09.05 11:05; 09.05 12:16; 09.05 17:45; 10.05 12:57; 11.05 18:44; 13.05 21:29; 15.05 13:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka oleks väga kurb, kui mu ainus tütar otsustaks ilma minu juuresolekuta abielluda. Aru ma ei saa, miks vanemad ei võiks nii tähtsast ja armsast hetkest osa saada. Külalised jah, milleks, aga oma emad? Isad? Olen nõus, et see on isekas ja julm vanemate suhtes. Ma austan alati ja kõiges sünnipäevalaste ja pruutpaari ja (tulevaste) lahkunute soove, aga see on minu jaoks liig. Ja tõesti, erilise solvanguna siis näidataks õhtul veel pilte. Ma arvan, et ma küll nuttu kinni hoida ei suudaks sellises olukorras.
Saan aru, et noored inimesed näevad seda asja teisiti, aga ka teie saate ükskord nii vanaks, ja siis, uskuge mind, näete asju hoopis teises valguses. Kas peab nii julm olema?

+6
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 10.05 17:58; 10.05 20:17; 11.05 13:31; 13.05 20:37; 15.05 21:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kelle pulm see, siis on, kui osad siin juba solvuvad, kui pulma ei saa. Väga nõme, igal inimesel peaks olema õigus tehas nagu nemad tahavad.
Osad ei taha tähelepanu saada ja teevad sellepärast ise, osadel on peresuhtes sassi ja ei soovi sellepärast, osadel pole raha, et suuri teha ja kui teeks väikse, siis oleks igalühel oma arvamus sellest, et miks see kutsuti ja see mitte jne. Igalühel oma valik, see ikka pruutpaari päev ja nende otsus.
Kui minu laps ütleks, et nad abiellusid ja näiteaks lihtsalt pilte sellest oleks ma väga õnnelik nende üle ja vaataks väga rõõmsalt neid pilte 🙂

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 09.05 09:58; 10.05 10:30; 10.05 19:10; 10.05 21:26; 11.05 20:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

teemaalgataja kirjutab:
Neile teeme õhtul üllatuse ja kutsume õhtusöögile. ..me saaks ka kohe õhtuks digitaalsel kujul pilte vanematele näidata õhtusöögi lauas.

Ma küll loen välja, et neil pole vanematega suhted sassis, vaid nad tõsimeeli arvavadki, et vanematele on see tore “üllatus”. Kui vanemad just mingid erilised pole, siis ma küll ei usu, et see tore või üllatus oleks. Noored inimesed on veidi isekad veel.

+5
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 10.05 17:58; 10.05 20:17; 11.05 13:31; 13.05 20:37; 15.05 21:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

teemaalgataja kirjutab:

Neile teeme õhtul üllatuse ja kutsume õhtusöögile. ..me saaks ka kohe õhtuks digitaalsel kujul pilte vanematele näidata õhtusöögi lauas.

Ma küll loen välja, et neil pole vanematega suhted sassis, vaid nad tõsimeeli arvavadki, et vanematele on see tore “üllatus”. Kui vanemad just mingid erilised pole, siis ma küll ei usu, et see tore või üllatus oleks. Noored inimesed on veidi isekad veel.

Kes, siin isekas on? Miks noored ei või teha nii nagu nemad tahavad võib olla tahavad just sellepärast nii teha, et kui räägiks avalikult kuidas tahavad teha, siis oleks igalühel oma arvamus sellest ja mõni ema/ämm hakkaks ise asju korraldama. Minu arust teemaalgataja idee väga tore ja armas 🙂

+7
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 09.05 09:58; 10.05 10:30; 10.05 19:10; 10.05 21:26; 11.05 20:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänapäeval võib olla pulm ka lihtsalt notari poolt registreerimine. Mina mõtlen, et kui noored tahavad seda omaette teha näiteks nende jaoks minhis erilises kohas, siis see on noorte otsustada. Kes solvub, see solvub, küll üle saab.

Mina olen olnud päris mitmes pulmas, kus hommikul pildistatud pulmapilt on õhtul vanematele kingitud. Aga… Ülejäänud pildid on noorpaar saanud paar nädalat või isegi kuu hiljem. Ükski fotograaf ei taha jagada töötlemata pilte, sest nad ei taha, et need ringlema lähevad enne, kui valgus on paika sätitud ja pilt kaadrisse lõigatud ja see võtab kümnete piltide puhul rohkem aega kui paar tundi.

Kui tahate vahetut emotsiooni registreerimiselt õhtul edasi anda, siis võtke see videosse ja soovitavalt mõne mitte väga professionaali poolt, kes võiks tahta videot mitu päeva töödelda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma saan täiesti, kui tehakse ainult kahekesi. Ma saan täiesti aru, kui tehakse väike pulm. Ms ei saa aru mõttest, et üllatuspulm. St lihtsalt üks pidu.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.05 16:43; 09.05 18:50; 11.05 11:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

teemaalgataja kirjutab:

Neile teeme õhtul üllatuse ja kutsume õhtusöögile. ..me saaks ka kohe õhtuks digitaalsel kujul pilte vanematele näidata õhtusöögi lauas.

Ma küll loen välja, et neil pole vanematega suhted sassis, vaid nad tõsimeeli arvavadki, et vanematele on see tore “üllatus”. Kui vanemad just mingid erilised pole, siis ma küll ei usu, et see tore või üllatus oleks. Noored inimesed on veidi isekad veel.

isekad on vanemad, kes tahavad lapsele dikteerida, kuidas ja kelle silma all need abielluma peavad.
pulmapäev peaks olema selline, nagu pruut ja peigmees seda soovivad, sest see on nende päev. kõikide teiste soovid ja unistused sellega seoses on nende endi asi

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, vanemad, kes tahavad laste õnnest osa saada, on tõeliselt isekad. Inimeste väärtushinnangud ajas muutuvad. Kui noor inimene on maailma naba, siis vanemaks saades (tavaliselt hiljemalt siis, kui ise lapsed saadakse) saadakse siiski aru, et ka lähedased on inimesed ja neilgi on tunded, millega võiks arvestada. Et pärast ei oleks siin perekoolis kaeblemist, et pikki tööpäevi tegevad 50+ vanemad ei tahagi öösel tormata oma lapselast hoidma kui noored jälle tahavad teha, mida nad soovivad.
Keegi pole siin rääkinud mingist hiigelpeost, kuhu kõik lehma lellepojad peaks kutsuma. Aga 2+2 inimest, kõige kallimad kogu lapsepõlve ajast, võiks ikka sinna suurte soovide ja unistuste hulka mahtuda elu kõige tähtsamal päeval.
Kui ei mahu, siis ei mahu, eks siis vanemadki tee oma järeldused, kelleks neid peetakse (tasuta lapsehoidjateks, kes pole väärt pidupäevast ja õnnest osa saama..)

+6
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 10.05 17:58; 10.05 20:17; 11.05 13:31; 13.05 20:37; 15.05 21:39;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 48 )


Esileht Pereelu ja suhted Pulm ja pildistamine.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.