Esileht Pereelu ja suhted Pulma aastapäev

Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )

Teema: Pulma aastapäev

Postitas:

Kas ja kuidas te tähistate pulma-aastapäeva või on see täiesti tavaline päev nagu iga teinegi?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pakun, et enamusel naised orgunnivad spaa.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me oleme koos elanud 10 aastat, lisaks 3 aastat abielus. Tuleb tunnistada, et 1. ja 3. pulma-aastapäeva pidasime tavalisena, olime maal, lihtsalt rääkisime võibolla rohkem tulevikuplaanidest. 2. aasta unustasime üldse ära :), tuli meelde alles õhtul, kui üks sugulane õnne soovis. Oleme plaaninud 5. aastapäeva veidi suuremalt tähistada, nii et kutsume ka lähedasemad endaga kuhugi välja.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koos oldud 26 a ja abielus 23. Olen ise täiesti lootusetu tähtpäevi meeles pidama. Esimesed 3 a ikka mees tuletas meelde tähtpäeva hommikul ja kysis et kas tähistame ka kuidagi, aga löpuks leppisime kokku, et on päev nagu iga teine ja anname olla. Lilli toob vahest, no ytleme iga kolmas aasta kui tal meelde tuleb. Minul ei tule ja olen iga kord yllatunud, aga ega mul lapse ega mehe synnipäevad ka meeles pole. Mölemad on harjunud, et önnitlen kuu aega hiljem kui meelde tuleb. Tytar vahel kyll lihtsalt sigadusest helistab, et tal on synnipev ja nyyd ootab emalt ka önnilusi.. No saab kui just nöudmiseks läheb.

+5
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teoreetiliselt on pulma-aastapäev nagu sünnipäev. Igal aastal ju, lõpuks, aastate möödudes tundub juba üsna tähtsusetu. Kui ümmargused numbrid, siis jah.

Kuigi tuleb tõdeda, et praegusel ajal on iga vähegi pikem abielu väärt tähistamist. Tegelikult lausa abielus olemise tõsiasi üleüldse.
Nii et inimesed, kui olete abielus ja veel seda juba rohkem kui 5 aastat, väärib tähistamist küll 🙂 Iga aasta, mil ei olegi veel ikka veel lahutanud nagu kahjuks üle poolte paaridest.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Musi põsele ja head pulma-aastapäeva meile.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kohe tulemas 34.aastapäev. Mees toob lilli v lemmikmaiustuse vms, mina teen tema lemmiktoitu…või läheme välja sööma vms. Oli perega istumine kui lapsed veel kodus elasid, nüüd oleme kahekesi. Külalisi pole kunagi kutsunud. Üheski spa-s pole kunagi pulmaaastapäeva pidanud.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on olnud mitmesuguseid pulma-aastapäevi, sel aastal tuleb ilmselt see kõige sagedasem variand, et ei mingit ekstra kuhugi minekut või suurt tähistamist, veedame selle koos perega ja lubame endale midagi head. Mees võibolla teeb mingi toreda üllatuse, kui tal hea idee tuleb. Minul on plaanis hankida üht-teist maiust, mis mehele eriti meelejärgi on. Poest lilli selleks puhuks pole vist ostetudki ja ma pole oodanud ka. Aias on isegi lilli palju ja ma pole lõikelillede fänn.

Kui pole pisikesi lapsi olnud ega rasedust, siis oleme käinud kanuumatkal, niisama väljasõidul, restoranis ja kinos jne. Organiseerinud oleme koos ja spontaanselt, nagu mehele meeldib. Ehk pikka etteplaneerimist pole pulma-aastapäeva tähistamiseks teinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldjuhul on olnud minu poolt koogitegu ja mehe poolt lilled. Kuskile ekstra pole tähistama läinud, kuigi oleme mõni aasta sellest juttu teinud. 5.pulma-aastapäeva tahtsin erilisemalt tähistada (kuskile sõit selleks ajaks), aga olime kodus ja tähistasime tavapäraselt. 🙂
Võib-olla võtame midagi suuremat ette, kui 10 aastat täis tiksub, siis lapsed ka juba suuremad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alguses, kui lapsed väiksed oli, siis eriti ei pidanud, aga nüüd läheme alati välja sööma ja teeme väikseid kingitusi. Mida kauem koos elad, seda rohkem tähtsustad seda päeva ning järgmine aasta ongi hõbepulm.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kingime teineteisele karbi komme ja järgnevatel õhtutel siis pakume vastastikku (ja sööme ise ka), kuni otsas on. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda teeme, mida mees orgunnib. Minu maitset ta teab ja mööda pole pannud kordagi. On viinud meid mõnda maailma pealinna šhoppama, jalutama ja sööma. On viinud meid Eestis mõnda väikesessse linna või uude kohta, jalutame ja pärast soome kuskil. Viimati oli kohtadest umbes 4 aastat tagasi Rõuge, ma polnud seal käinud, imekaunis kant. Sibulatee oli. Pühajärve GMP. Meil on see päev augusti keskel ehk just äsja oli.

Olen ärganud nii, et uus kasvuhoone on ööga aias püsti ja seal sees laud kahelle vahuveiniga. On olnud kutsikas (muidugi me olime rääkinud, et koer on tore) toodud mulle voodisse. On varahommikune rabamatk. On uus voodi ostetud. On lihtsalt öösel kartulisalat hakitud ja roosiõis vaasis. On viidud matkarajale ilusa järve äärde ja sel teine sõrmus kingitud. On merele paadiga viidud. On loomaaed-kohvik olnud. Olleneb hetke rahakotist.

Mina omalt poolet lähen vooluga kaasa ja ei virise, isegi kui mõni pisiasi mulle ei meeldi (näiteks vaade toast).
Ehk siis meil on see päev, mil mees tänab mind selle eest, et ma abieluettepaneku vastu võtsin ja mina olen selle eest tänulik.

+6
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me sellised totakad, et tähistame iga kuu natuke (käime restoranis) ning aastapäevad veedame mõnes mõisas. Tänaseks sedasi 6 aastat ja 4 kuud.

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.08 18:24; 24.08 00:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole kunagi tähistanud. Abielus 21 aastat. Inimesed on erinevad.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahtsin just sellist teemat ise teha! Aitäh!
Mul on ylehomme pulmaaastapäev. Kuna kodus panime just uue põranda siis lakkimiste tõttu elame see nädal ämma juures.
Esimest aastapäeva tähistasime suuremalt aga teise olime kodus – mees tõi lilli ja mina tegin ta lemmik söögi ja kypsetasin koogi. Kolmas on ukse ees ja midagi ei tule pähe.
Oleme pigem kodusemad. Väljas käime söömas laiskusest, kui syya teha ei viitsi või kui väljas olles mingi mega nälg peale tuleb. Mu mees on ka selline, et kui tema sööb siis on suul tegevust ja ei räägi eriti – nii et välja sööma minna ei tahaks aga midagi head välja ka mõeldavei oska.
Ilmselt ei tähistagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paar korda oleme puhta äraunustanud, ümmargustel midagi ikka teeme. Möödunud aastal ümmargusel käisime Bocelli kontserdil ja pärast läksime sööma, mees ostis üllatusena piletid, sest teadis, et ma tahaks minna.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me sellised totakad, et tähistame iga kuu natuke (käime restoranis) ning aastapäevad veedame mõnes mõisas. Tänaseks sedasi 6 aastat ja 4 kuud.

See ei ole totakus, see on teie omavaheline asi, kuidas teete.

See oli iroonia ja kirjeldas konteksti, kus kõik teised räägivad aastapäevast, meil ka kuupäevad ????. Muidugi ise naudime seda.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.08 18:24; 24.08 00:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil pulma aastapäeva ei ole aga tähistama kokkusaamise aastapäeva. Lihtsalt meenutamisega, üksteise kallistamisega, vahel ostame seda kooki, mida noorena kokkusaades maiustades sõime. Joome klaasi veini, spetsiaalselt midagi suurt teha ei pinguta.

Minu vanemad näiteks teevad pulma aastapäeval alati kas reisi või ostavad ühe maali, või graafilise lehe, mitte väga suure, nii, et seinal veel ruumi jagub.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lähme kuskile sööma ja teeme mõne pildi mälestuseks.5a täis saab siis teeme sõpradega suurema peo ka. Pulmapidu oli meil ka muidugi aga miks mitte korrata “juubelite” ajal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie ikka tähistame. Kui mõni laps oli beebi veel, siis tähistasime koduselt, panime pulmaküünla põlema, laste rõõmuks ka tort jne. Kui enam rinnalast polnud, aga terve öö veel ei raatsinud eemal olla, siis nt käisime teatris või niisama õhtusöögil – st lihtsalt mõned tunnid kahekesi kodunt eemal. Üks aasta matkasime terve päeva ja õhtu tõesti veetsime spaa-hotellis puhates 😀 Oleme ka kruiisil käinud. Üldiselt me üritame leida võimaluse öös kodust eemal veeta, see sõltub, kas saame hoidja. Näiteks kuna sel aastal on igasuguste asjade planeerimisega natuke nadi seis, siis tegelikult püsime üpris kodu lähedal, aga lihtsalt öö veedame hotellis 🙂

Kingitusi me üldjuhul ei tee, kui just mees soovib (mõnikord on kinkinud midagi). Ja otsustame-organiseerime tähistamist koos, st aastapäev ei ole meie peres mingi naise ümmardamise päev, vaid meie mõlema päev 🙂

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleme nö juubelitel spaas käinud, kuid muidu lilled mulle ja ühine tordisöömine. Musi ja kalli ning ongi kõik hästi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina unustan peaaegu alati ära. See aasta näiteks vaatasin meest üsna lolli näoga, kui mulle hommikusöögi koos lilledega voodisse tõi.

Üldiselt seega ei tähista tutvumise ega ka abielu aastapäeva. Küll aga on esimese lapse sünnist saati kindel harjumus, et vähemalt korra kuus on date night ja lähme kahekesi kuhugi. Nüüd kui lapsed suuremad, siis tihti ka ööbimisega.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui algab see nädal, kui aastapäev on, siis on meeles, aga õigel päeval läheb raudselt meelest ära. Väljas söömas oleme käinud ja niisama jalutamas vms, tähti vaatamas (augusti teine pool). Argipäev on ka harmooniline ja tore muidu, nii et pole hullu, kui meelest ära läheb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tytar vahel kyll lihtsalt sigadusest helistab, et tal on synnipev ja nyyd ootab emalt ka önnilusi.. No saab kui just nöudmiseks läheb.

Üüratu sigadus tõesti!

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tähistame, mõnikord kodus vahuvein ja kook, mõnikord teater, mõnikord restoran. Vanemad tähistavad ka, kohvilaud ja isa poolt roosid emale. Meil hõbepulmad möödas, vanematel kuldpulmad. Kuldpulmi pidasid natuke suuremalt, lapsed peredega ja lähimad sugulased, muidu rohkem selline pereringis.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )


Esileht Pereelu ja suhted Pulma aastapäev