Esileht Pereelu ja suhted Pulmaaastapäeva tähistamine

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Pulmaaastapäeva tähistamine

Postitas:

Meil kohe-kohe täitumas 10aastat abiellumisest. Tahaks sel päeval teha midagi erilist, romantilist. Tean, et mees mul pole mingi romantik ega üllataja seepärast mõtlesin, et korraldaks seekord ise mingi üllatuse. Palun soovitage mida võiks teha, kuhu minna. Tahaks väga rutiinist välja saada ja mingit särtsu oma suhtesse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie käime igal pulma-aastapäeval kahekesi hotellis, enne seda ka restos. Sellel on eriline väärtus, sest meil on kolm väikest last. Kõigepealt saab rahulikult süüa, valge linaga lauas, kedagi söötmata või manitsemata. Seejärel saab kahekesi romantikat teha, ilma et keegi segaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Meie käisime 10. pulmaastapäeva puhul Pärnus Ammende villas romantilisel õhtusöögil (oli mingi spetspakett tookord, väga pidulik) ja pärast ka ööbisime seal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kåime vålisreisidel. viimati (25a) aastapåeval olime Veneetsias!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

vaata nt pakkumised.ee leheküljelt, seal on ka vahel selliseid romantikapakette.

Igal juhul on väga hea mõte pulma-aastapäeva kodust väljas kuskil rahulikult omavahel tähistada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hotelliveebi lehel on ka päris häid pakkumisi, ise just uurisin seda lehte samadel asjaoludel :). Ja siis vaatasin veel pakkumiste lehelt muid tegevusi ka. Mingi aeg tagasi üks mehe sõber rääkis, et oli lasketiirus käinud, minu oma arvas, et see võiks olla lahe asi, mida proovida. Nüüd vaatan, kas saaks kuidagi näiteks ka seda tegevust meie päeva integereerida (lisaks siis hotelli spa-paketile). Endale mulle meeldiks ka proovida, siis võiks veel kardisõitu teha või Nõmme seiklusrajale minna (oleme mõlemad sellised \”actioni\” sõbrad). Ma arvan, et paljudele meestele meeldiks lisaks roosmannale sellel päeval veel midagi sellist natuke vürtsikamat proovida.

Varsematel aastatel oleme teinud ka veidi teistmoodi asju. Näiteks ühel aastal kutsusime endaga õhtusöögile ka need sõbrad, kes meid 15 aastat tagasi omavahel tuttavaks tegid 🙂 (edasi tegime omavahel romantikat).

Siis ühel aastal tegime läbi sama teekonna, kui sellel õhtul, kui meist paar sai.

Varuks on veel plaan oma pulmapaika nädalavahtust veetma minna.

Välisreisid on ka toredad, aga neid oleks vaja ilmselt natuke pikemalt ette planeerida. Või siis tõesti mingi viimase hetke pakkumisega minna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Pereelu ja suhted Pulmaaastapäeva tähistamine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.