Esileht Pereelu ja suhted Pulmad ja külaliste tehtud pildid

Näitan 8 postitust - vahemik 31 kuni 38 (kokku 38 )

Teema: Pulmad ja külaliste tehtud pildid

kõik need piirangud ja reeglid (kink mahtugu ümbrikusse (summa on ka õrn teema), riietus ei või olla valge/ peab olema nii- ja naasugune, lillede reeglid, pildistada ei tohi, lapsi ei tohi jne jne) teevad pulmad külalise seisukohalt jube tüütuks (aga seda kallimaks) ettevõtmiseks.

Muust ma saan aru, aga “pildistada ei tohi” teeb sinu jaoks peo tüütuks?? Huvitav, mul on vastupidi – ma pean tavaliselt peol ekstra meeles pidama, et peol mitteolijatele näitamiseks ka mõni pilt teha (a la “sinu lapselapselaps oma täditütrega mängimas”), ja tüütu on, et peab pidutsemise selleks katkestama. Kui oleks veel sinu kirjeldatud lastevaba pidu, siis ma ei saa üldse aru, miks ma peaksin end pildistamisega vaevama. Nojah, mul pole ka seda kiiksu, et kui peost selfit pole, siis poleks nagu seal olnudki.

asi pole ju selles, et tahaks kangesti pildistada – ei taha (on tõesti vahel mõni hetk, mida täiesti tahaks jäädvustada – endale. Väga ahistav, kui seda ei tohi).
Asi on selles, et pulm ei ole enam tore ja armas üritus, vaid reeglite kogum, ja see tekitab teatud trotsi.

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.10 15:20; 21.10 10:33; 21.10 16:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ma abielluks, siis ma lubaks teha ainult ühe pildi, umbes sellise nagu klassipilt. Rohkem pilte ma ei lubaks teha, sest kõigile jääks siis pulmadest ilus mälestus ja neid pole vaja rikkuda mingite piltidega (sellises poosis ja sellises kohas). Kui peaks ka abielu katki minema, siis kellele neid pulmapilte enam vaja läheb? Aeg ju ka muutub, isegi kui täna teha uhked pildid, siis neid 30 aastat hiljem vaadates on nad imelikud ja koledad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõige kindlam oleks palgata turvamees ja kõik kotid sisendes läbi otsida, konfiskeeriga pea ajaks kõik telefonid, fotokad jne. Siis saad alles kindel olla, et saad pildid, mida väärid!
Bridezilla…

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koledad on need pildid, kus pruutpaari taga on pulmalised ja neil kõigil käes telefonid. Selliseid pilte on palju just paaripanemise hetkest- kirik või saal rahvast täis, käed mobiilidega püsti.
Palu mitte pildistada, las õhtu juht kordab seda veel üle.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga ahistav, kui seda ei tohi).
Asi on selles, et pulm ei ole enam tore ja armas üritus, vaid reeglite kogum, ja see tekitab teatud trotsi.

Kyrie eleison, nüüd on neile juba pulm kah ahistav, kui pruutpaar palub pilti mitte teha.
Mida siis nimetatakse “reeglite kogumiks”

Aga kui sügavamalt mõelda, siis iga pulm ongi üks reeglite kogum, et pruut ahistab end kleidiga, peigmees ei saa end täis juua, külalised peavad end riidesse panema ja lõbusa dolema ja vastiku laua taga istuma, kõik peavad mingi pulmavana möga kuulama jne jne.
Tobedus kuubis.

Sinu asemel oleks mõistlik võtta vastu otsus, et sa ei käi enam üheski pulmas mitte kunagi.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 18.10 14:49; 18.10 15:04; 18.10 15:58; 19.10 10:35; 21.10 15:54;
To report this post you need to login first.

Väga ahistav, kui seda ei tohi).

Asi on selles, et pulm ei ole enam tore ja armas üritus, vaid reeglite kogum, ja see tekitab teatud trotsi.

Kyrie eleison, nüüd on neile juba pulm kah ahistav, kui pruutpaar palub pilti mitte teha.

Mida siis nimetatakse “reeglite kogumiks”

Aga kui sügavamalt mõelda, siis iga pulm ongi üks reeglite kogum, et pruut ahistab end kleidiga, peigmees ei saa end täis juua, külalised peavad end riidesse panema ja lõbusa dolema ja vastiku laua taga istuma, kõik peavad mingi pulmavana möga kuulama jne jne.

Tobedus kuubis.

Sinu asemel oleks mõistlik võtta vastu otsus, et sa ei käi enam üheski pulmas mitte kunagi.

ei, sellist otsust ma vastu ei võta – on siiski enamasti positiivseid kogemusi pulmadest, kus tõesti mingeid ettekirjutusi külalistele ei olnud. Respekt!
Kui pruut poeb ahistavasse kleiti – mis see mind kui külalist segab??
Pulmavana möga kuulamine on küll pulmade ebameeldiv kaasnähtus. Õnneks mitte ka alati.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.10 15:20; 21.10 10:33; 21.10 16:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kõik need piirangud ja reeglid (kink mahtugu ümbrikusse (summa on ka õrn teema), riietus ei või olla valge/ peab olema nii- ja naasugune, lillede reeglid, pildistada ei tohi, lapsi ei tohi jne jne) teevad pulmad külalise seisukohalt jube tüütuks (aga seda kallimaks) ettevõtmiseks.

Muust ma saan aru, aga “pildistada ei tohi” teeb sinu jaoks peo tüütuks?? Huvitav, mul on vastupidi – ma pean tavaliselt peol ekstra meeles pidama, et peol mitteolijatele näitamiseks ka mõni pilt teha (a la “sinu lapselapselaps oma täditütrega mängimas”), ja tüütu on, et peab pidutsemise selleks katkestama. Kui oleks veel sinu kirjeldatud lastevaba pidu, siis ma ei saa üldse aru, miks ma peaksin end pildistamisega vaevama. Nojah, mul pole ka seda kiiksu, et kui peost selfit pole, siis poleks nagu seal olnudki.

asi pole ju selles, et tahaks kangesti pildistada – ei taha (on tõesti vahel mõni hetk, mida täiesti tahaks jäädvustada – endale. Väga ahistav, kui seda ei tohi).

Asi on selles, et pulm ei ole enam tore ja armas üritus, vaid reeglite kogum, ja see tekitab teatud trotsi.

Eks tuleb enda jaoks selgeks mõelda, kelle jaoks abiellutakse, kelle jaoks see pulm tegelikult on. Kui pulm on külaliste jaoks – aga ometi paljud tunnevadend solvunult, kui pruutpaar otsustab kahekesi abielluda (sest abielu on ju ometi nende kahe jaoks).

Ausaltöeldes mida aeg edasi, seda vähem ma märkan pulmades inimesi mingeid selfiesid tegemas jne. Võibolla on asi selles, et mida aeg edasi, seda vanem ma ise olen ja ka abielluvad inimesed ja kogu see fotograafia-vaimustus, mis digikaameratega tuli ja kulmineerus nutitelefonidega, hakkab meie põlvkonnas vaibuma. Viimases pulmas läks mul meelest isegi lasta fotograafil endast ja pruutpaarist eraldi pilti teha – lihtsalt olimegi keskendunud peole. tegelikult on mul kahju ka, ikka olen lasknud kõikides pulmades teha koos pruutpaariga fotograafil pildi, et mälestuseks ei ole ainult suur grupipilt sipelgatega. Ka mu oma pulmas oli eraldi aeg peale õhtusööki ja esimesi tantsusamme selleks, et kõik soovijad said lasta end ja meid igas versioonis ametlikul fotograafil pildistada

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.10 19:43; 21.10 16:35;
To report this post you need to login first.

Ma annaks ka lihtsalt kõigile teada, et pilte palun mitte jagada. Normaalsed inimesed saavad sest soovist aru ja respekteerivad seda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 31 kuni 38 (kokku 38 )


Esileht Pereelu ja suhted Pulmad ja külaliste tehtud pildid