Esileht Pereelu ja suhted Pulmad ja palju raha ümbrikusse

Näitan 5 postitust - vahemik 61 kuni 65 (kokku 65 )

Teema: Pulmad ja palju raha ümbrikusse

Postitas:

No oleneb. Lähisugulase või väga hea tuttava puhul nagu alla 1000€ oleks piinlik ikka.

+2
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust on kink sümboolne asi ja selle väärtust rahanumber ei tõsta. Mul oleks piinlik suurt summat panna või saada, sest sümboolne tähendab minu jaoks tõesti sümboolset. Ja tõesti, kui oma vend oleks hädas peo korraldamisega ja mul oleks ressurss teda aidata, siis annaksin selle talle muidugi ja seda enne pulma juba, et ta teaks mis summa piires arvet lubada saab. Aga lihtsalt sõbarale-sugulasele hinnalist ümbrikut ei paneks

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No oleneb. Lähisugulase või väga hea tuttava puhul nagu alla 1000€ oleks piinlik ikka.

Palju siis väga halvale tuttavale paned ka?
Mõne inimese palk on väiksem kui 1000, et tal peaks siis piinlik olema, kui enda kuupalka ei ohverda? Peaasi, et hea tuttava ees piinlik pole, las lapsed olla söömata.

+6
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.07 14:45; 09.07 22:33; 14.07 10:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust on kink sümboolne asi ja selle väärtust rahanumber ei tõsta. Mul oleks piinlik suurt summat panna või saada, sest sümboolne tähendab minu jaoks tõesti sümboolset. Ja tõesti, kui oma vend oleks hädas peo korraldamisega ja mul oleks ressurss teda aidata, siis annaksin selle talle muidugi ja seda enne pulma juba, et ta teaks mis summa piires arvet lubada saab. Aga lihtsalt sõbarale-sugulasele hinnalist ümbrikut ei paneks

Rahahädas vend ei saa ometi kalleid pulmi korraldada! Ehk ainult niipidi, et sugulased kingivad üllatusena pulmapeo (muidugi teades, et noorpaar üldse pidu tahab).
Olen sarnaselt eelpoolkirjutatutele seda meelt, et pulmad korraldatakse endal olemasoleva raha eest endale ja külalistele rõõmuks. Ja tuleks arvestada ikka nii, et keegi raha ei kingi. Eks tõenäoliselt ikka kingitakse ja tore on, aga sellega ei saa ometi arvestada! Kõige olulisem on edastada sõnum, et kõigi kutsutute seltskonnast tuntakse rõõmu ja neilt ei oodata oma peo kinnimaksmist. Nii võib mõni tore tuttav või sugulane raha pärast tulemata jääda ja see oleks ju kurb.
Ma ka ei saa aru, mida tähendab “heade tuttavate” pulm? Miks neid halbu või vähem häid üldse kutsutakse? Et rohkem raha saada?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie tegime kasinate võimaluste tõttu väga lihtsad pulmad. Kutsutud oli 20 inimest. Kõige lähedasemad. Kutsele kirjutasime, et kinke mitte tuua, tulgu vaid kohale. Pildistamise jaoks palusime igal külalisel tuua ühe roosiõie.
Väga tore oli. Mälestuseks jäid kaardid ja pildid.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 61 kuni 65 (kokku 65 )


Esileht Pereelu ja suhted Pulmad ja palju raha ümbrikusse

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.