Esileht Pereelu ja suhted Pulmad ja pulma juhtumid

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Pulmad ja pulma juhtumid

Postitas:

Lugesin Õhtulehest artiklit, et peigmees pettis pruuti pulma ööl http://www.ohtuleht.ee/481287

Praegu on ka pulmade aeg täies hoos.
Muljetage, mis teil, teie tuttavatel pulmades selliest \”huvitavat\” on juhtunud.

Mul endal selline lugu, olid üheksakümmnendate algused (ma olin veel päris laps siis) sugulase pulmas jäi peigmees purju ja läks oma sõpradega poole öö ajal minema, jättis pruudi üksinda pulmamajja. Mitu päeva pidutsesid kusagil, lõpuks ilmus koju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

nõmedad mehed on sellised.
meil oli pulmaöö super ja nuh eks neid pisikesi pettumusi oli ikka… näiteks ei olnud me torti näinud enne kui pulma kohta jõudsime. nimelt meil sõber käis sellel järel ja no mainis kohale jõudes et see ikka katastroof ja nii see ka oli. Oli tehtud mingi neljakandiline tort kuhu peale oli siis tehtud mingist mögast tiik ja üks luik ja siis eriti inetu maja kus maja ees siis olid pruut ja peigmees pikali pandud nagu joodikud maja ees lamamas, plus kui neid oleksime püsti tordi sisse pannud siis olid nad majast poole suuremad :S igati ebaõnnestunud tort.
plus veel oli peopaigas teenindus alla igasugu arvestust, üks külaline läks endale siidrit juurde tellima ja peale pooletunnist ootamist ütles üks teenindaja talle, et sry teid teenindab keegi teine :O
aga üldiselt ei lasknud me end sellel tähtsal päeval pisiasjadest segada, kuna põhiline oli et meist said abikaasad 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

[small]mailis14 kirjutas:[/small]
[tsitaat]nõmedad mehed on sellised.
meil oli pulmaöö super ja nuh eks neid pisikesi pettumusi oli ikka… näiteks ei olnud me torti näinud enne kui pulma kohta jõudsime. nimelt meil sõber käis sellel järel ja no mainis kohale jõudes et see ikka katastroof ja nii see ka oli. Oli tehtud mingi neljakandiline tort kuhu peale oli siis tehtud mingist mögast tiik ja üks luik ja siis eriti inetu maja kus maja ees siis olid pruut ja peigmees pikali pandud nagu joodikud maja ees lamamas, plus kui neid oleksime püsti tordi sisse pannud siis olid nad majast poole suuremad :S igati ebaõnnestunud tort.
plus veel oli peopaigas teenindus alla igasugu arvestust, üks külaline läks endale siidrit juurde tellima ja peale pooletunnist ootamist ütles üks teenindaja talle, et sry teid teenindab keegi teine :O
aga üldiselt ei lasknud me end sellel tähtsal päeval pisiasjadest segada, kuna põhiline oli et meist said abikaasad :D[/tsitaat]

ic@joodikud:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.06 12:56; 18.06 12:58;
To report this post you need to login first.

meie läksime kiriku orelimängijaga alt. ei olnud mahti tema oskusi eelnevalt üle kuulata ja usaldasime, aga noh… ütleme nii, et ta polnud just virtuoos… pulmamarsi avaakord oli ikka päris jube… nüüd, aastaid hiljem, pigem naeran selle üle, aga tookord tegi ikka kurvaks küll, sest eks iga pruut taha, et tema laulatus oleks täiuslik (mida see õnneks muus osas ka oli).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.06 12:56; 18.06 12:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil laulatusel ütles pastor minu nime asemel mu õe nime.Kõik ikka ahhetasid. Pastor tundis meid mõlemaid ja nimed sarnased.Me ei lasknud end sellest häirida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma seksisin kunagi pulmas peigmehega. Tema frustratsioon abielu suhtes ja ma tõesti ei tea, mis mul mõttes oli. Praeguseks paar lahus ja mina rohkem sellise \”geniaalse\” idee peale ei tuleks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Pereelu ja suhted Pulmad ja pulma juhtumid

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.