Esileht Ilu ja tervis Pulmad – jumestus ja soeng

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Pulmad – jumestus ja soeng

Postitas:

Kuna pulmad tulemas ja sooviks ilusat jumestust ja soengut, siis sooviks soovitusi, kelle poole pöörduda või kellest pigem just suure kaarega mööda minna.
Asukoht tallinn ja kuna tseremoonia juba 11.00, siis oleks kõike juba hiljemalt 10 aeg vaja, seega kui reaalne on üldse midagi selleks kellaks saada?
Lisaks, vaatasin erinevaid koduleht ja tekkis küsimus, mis vahe on tavalisel päevasel meigil/lihtsal soengul ja pruudimeigil/soengul?

Kuna plaan teha vaid kahekesi ja võimalikult lihtsalt, siis midagi suursugust ei soovi vaid just lihtsat ja loomuliku 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.03 07:40; 26.03 17:40; 27.03 07:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui kell 11 on juba tseremoonia, sisi kell 10 on küll veidi hilja. Sa pead kell 8 juba minema! Sest jumestus võib võtta 30min-1h, sõltuvalt meikarist. Ja piduliku soengu osas arvestaksin ka vähemalt tunniga, kui sa just ainult kamida ei lase. Reeglina enamus veidigu pidulikumad soengud nõuavad mingi kohevusloki alla tegemist, et tulemus parem oleks (kui sa just punutist ei tee/sirgendada ei lase)

Kindlastu lase teha proovimeik ja soeng, et kas oled tulemusega rahul,kas tegijad üldse meeldivaad ja kas tuleks midagi muuta. samuit näed siis ajakulgu. Sa pead ju sealt salongist ka õnnepalleesse veel jõudma, mis võtab ka aega.

Tegijaid on palju palju ja maitsed one rinevad, seega kedagi soovitada ei oska.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui kell 11 on juba tseremoonia, sisi kell 10 on küll veidi hilja. Sa pead kell 8 juba minema! Sest jumestus võib võtta 30min-1h, sõltuvalt meikarist. Ja piduliku soengu osas arvestaksin ka vähemalt tunniga, kui sa just ainult kamida ei lase. Reeglina enamus veidigu pidulikumad soengud nõuavad mingi kohevusloki alla tegemist, et tulemus parem oleks (kui sa just punutist ei tee/sirgendada ei lase)

Vabandust väljendasin end vist valesti, aga mu mõtte oligi 10 aeg valmis olla, mitte 10 aeg alustada, aga kuna enamsu salonge alustab alles 10, siis sellest kas küsimus, kas mul suht utoopiline soov, nii vara juba valmis olla. Ise arvasin ka, et hiljemalt 8 peaks alustama, aga pole veel leidnud kohta, mis nii vara lahti 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.03 07:40; 26.03 17:40; 27.03 07:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

muidugi reaalne, sa lihtsalt lepid juuksuri ja jumestajaga varasema aja kokku.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

pole veel leidnud kohta, mis nii vara lahti

Kullake, sellised asjad lepitakse juuksuri võu jumestajaga lihtsalt kokku. Vajadusel tullakse kas või öösel välja.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.03 21:13; 27.03 08:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

pole veel leidnud kohta, mis nii vara lahti

Kullake, sellised asjad lepitakse juuksuri võu jumestajaga lihtsalt kokku. Vajadusel tullakse kas või öösel välja.

ja kujs sellist kohta leiab olen kirjutanud 6 erinevasse kohta ja kõik ütlevad, et nii vara ei tee või tahavad 150+ eurot saada, mis tundub ülemõistuse palju

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.03 07:40; 26.03 17:40; 27.03 07:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ja kujs sellist kohta leiab olen kirjutanud 6 erinevasse kohta ja kõik ütlevad, et nii vara ei tee või tahavad 150+ eurot saada, mis tundub ülemõistuse palju

Päris suvalisse kohta kirjutades võib-olla ei leia, jah. Ma läheks ikka kuhugi kohale, prooviks meiki, räägiks inimesega silmast silma jne.
Tegelikult ma ei planeeriks oma tseremooniat ka ennelõunasele ajale, arusaadav, et läheb rabelemiseks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.03 21:13; 27.03 08:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan salongi “Kamm”, soeng ja meik maksid vist 60 eurot. Leiad nad FB-st.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui kahekesi minna, milleks üldse soeng ja meik? seda enam, et maksta ei taha.
tee ise tagasihoidlik soeng. ja värvi ripsmed.s aad üldse tasuta.
ps. tunniga meiki ja soengut sa ei saa, kui just!!! kaks inimest seda ei tee, kohe seal paari panemis kohas.
salun plus on mu meelest avatud kella kaheksast.
intersalon avatud kella kaheksast ja seal ka meikar.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan Darja Tamme, tema leheküljel on ka nädissoengud, meik, töötab Peetri külas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabakutselised jumestajad on enamasti palju paindlikuma graafikuga ja nendega on suurem võimalus vara hommikul või hilja õhtul kaubale saada. Salongides jah ei pruugita vastu tulla ja väljaspool tööaega uksi lahti teha. eelnevalt soovitatud Darja Tamm on väga hea ja teeb nii soengut kui meiki. Siis on mul kogemus ka veel Anna Murulauguga: https://www.annamurulauk.com/ . Samuti soovitan.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle tegi ka Darja Tamm tuli kella 6.30ks hommikul mulle koju 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Ilu ja tervis Pulmad – jumestus ja soeng

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.