Esileht Pereelu ja suhted Pulmad reedel

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Pulmad reedel

Postitas:

Tere,
Kellel on kokkupuudet pulmadega (on ise käinud või ise teinud) reedesel päeval. ise natukene pabistan et kas rahvas ikka saaks tulla, kas ikka saadakse töölt ära. lapsed hoida jätta kuhugi jne.
jagage kogemusi palun

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil olid pulmad reedel. Küll päev enne riigipüha ehk siis vist lühendatud tööpäevaga päeval.
Asalt öeldes olin ma siis veel nii noor ja rumal, et ei osanud suurt külaliste saamise-mittesaamise peale mõelda. Laulatus oli küll ka alles 16.30 õhtuupoolikul, nii et suuri probleeme vast ei tulnud.
Nüüd tagantjärgi olen küll imestanud, et mitte keegi ei öelnud sõnakestki selle koha pealt. Ju siis kõik said oma asjad organiseeritud vastavalt. Andsime ka üsna varakult teada kõigile.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil olid pulmad lausa reedel ja 13. kuupäeval.
Väga kenasti kukkus välja, kõik kutsutud tulid kohale:)
Ja abielu on siiani (8 a) täitsa õnnelik olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja meil tulevad suvel pulmad, 13 ja reedel 🙂
Tuleb lihtsalt õigel ajal informeerida külalisi

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.03 16:39; 30.03 08:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaks korda elus on kutsutud reedel pulma, suvisel ajal ei olnud probleem ja käisin, aga sinna talvisesse pulma küll ei jõudnud-noh tööpäev, kohale oleks pimedas jõudnud jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen käinud reedeses pulmas ja ka oma pulmad olid reedel, mulle niimoodi meeldis ja kõik. Ma arvan, et külalistele sai piisavalt ette teatatud ja ma ei kujuta ka ette, mis töö see on, kust seda ühte päeva vabaks ei saa. Pulmapäev tuleb ikka enda, mitte külaliste soovide järgi valida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.03 18:34; 30.03 15:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie pulmad olid samuti 13. ja reedel :D. Eelnevalt uurisin ka ikka sõpradelt sugulastelt natuke, kas reedene päev sobiks ja sobis kõigile. Piisava etteteatamisega on lihtsalt vaja arvestada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meiegi abiellusime reede 13. Väga tore oli:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil ka Reede ja 13. 🙂 ja Detsembris saab juba 10a täis ka. Tundub, et väga õnnelik kuupäev.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahjuks mina ei saa kindlasti töölt ära pulmade pärast. Matus tuleks ehk kõnealla. Nii et kindlasti on neid, kes ei saa teie pulma tulla, kuigi väga väga tahaks. Töökohas on ju vaja töö ära teha. Nad ei hoia töötajat selleks, et võimaldada talle pulma minemisi tööajal. Etteteatmine siin ei aita. Kindlasti oled kõigi kutsutute töötingimustest teadlik, nii et üllatusi vaevalt teile tuleb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Et kui erilist kuupäeva käepärast ei ole, siis võetakse 13 ja reede ja ollakse jube uhked 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Et kui erilist kuupäeva käepärast ei ole, siis võetakse 13 ja reede ja ollakse jube uhked :D[/tsitaat]

sina vist pole meil siiani sõrmust sõrme saanud. Sapp lendleb nii kuis saab 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.03 16:39; 30.03 08:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kahjuks mina ei saa kindlasti töölt ära pulmade pärast. Matus tuleks ehk kõnealla. Nii et kindlasti on neid, kes ei saa teie pulma tulla, kuigi väga väga tahaks. Töökohas on ju vaja töö ära teha. Nad ei hoia töötajat selleks, et võimaldada talle pulma minemisi tööajal. Etteteatmine siin ei aita. Kindlasti oled kõigi kutsutute töötingimustest teadlik, nii et üllatusi vaevalt teile tuleb. [/tsitaat]
No minul oli muudki teha, kui külaliste töötingimuste peale mõelda, see on ikka nende enda asi, pealegi pole tulemine kohustuslik. Sellepärast ma küll poleks laupäeval abielluma hakanud (absoluutselt ebasobiv päev minu jaoks), et mõni ei saa endale reedet vabaks tehtud. Puhkuse arvel või tervisepäev võtta peaks ikka võimalik olema, või siis pole see tullatahtmine nii väga suur midagi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.03 18:34; 30.03 15:44;
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Pereelu ja suhted Pulmad reedel

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.