Esileht Pereelu ja suhted Pulmade organiseerimine 3 kuuga -kas utoopia?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 37 )

Teema: Pulmade organiseerimine 3 kuuga -kas utoopia?

Postitas:

teate, ma lugesin pereklubis pulmaplaneerimisteemasid ja tunnen täitsa, et ma olen planeerimisega nii viimasele minutile jäänud. Mul ei ole sisuliselt mittemidagi veel tehtud, kuigi tahaks juunis pulmi.
Mida teie arvate, kas on reaalselt võimalik korraldamine paari kuuga ära teha, leida majutuskoht normaalse hinnaga, normaalsed riided, bändi jne või pean arvestama, et ei õnnestu suht kindlasti. Pulma siis oleks plaanis kutsuda üle 100 inimese.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.03 22:53; 04.03 10:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen küll skeptiline. Paremad tegijad on ammu broneeritud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui selliseks lolluseks, nagu 100 inimesega pulmade pidamine pappi on, siis on seda arvatavasti kõvasti. Seega ei tohiks olla mingit probleemi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mitte paha parast aga mida sa siis niikaua ootasid 😛

aga korraldatud saad kindlasti, pead lihtsalt igapaevaselt asjaga tegelema. ja iseasi muidugi kas saad sellised tegijad keda soovid ja koha, mis meeldib. loomulikult soltub asi eelarvest, kui see suht vaba siis valikuvoimalused suuremad, odavamad/paremad kohad/tegijad lahevad esimesena.
motle kas tahad selliset kaib kah pulma kui mitte siis lykka edasi.

mul ka suvel pulmad aga organiseerima hakkasin juba eelmisel varasygisel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no aega ei ole olnud lihtsalt- palju muid tegemisi tööalaselt jne jne

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.03 22:53; 04.03 10:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ajaliselt jõuaksid organiseerida muidugi. probleemiks võib saada ainult see, et kõik on juba ära broneeritud. kõige keerulisem ongi koha leidmine.
hakka esimese asjana tegelema koha otsimisega ja kui see käes, on 50% tehtud, siis ajahätta ei jää.
olen väga pikaajalise kogemusega ürituste korraldamises ja tean.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mingi läbula broneerimine, süldibänd üheks õhtuks ja catering firmast kartulisalat ja lihalõigud tellida – 1 õhtu töö.

Teise Eesti pulmadesse olen ise ka sattunud, inimesed istuvad sääski tappes varjualuse all, söövad maitsetuvõitu toitu, mingi süldibänd kräunub nurgas, mehe eksnaine on purjus ja ajab pruudi abielus vennale ligi ja lõpuks oksendab põrandale ja pulmaisa teeb rõvedaid musitamise-hooramismänge.

Selle planeerimiseks pole vaja poolt aastat, kullake, saad paari tunniga tehtud kui ette võtad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mingi läbula broneerimine, süldibänd üheks õhtuks ja catering firmast kartulisalat ja lihalõigud tellida – 1 õhtu töö.

Teise Eesti pulmadesse olen ise ka sattunud, inimesed istuvad sääski tappes varjualuse all, söövad maitsetuvõitu toitu, mingi süldibänd kräunub nurgas, mehe eksnaine on purjus ja ajab pruudi abielus vennale ligi ja lõpuks oksendab põrandale ja pulmaisa teeb rõvedaid musitamise-hooramismänge.

Selle planeerimiseks pole vaja poolt aastat, kullake, saad paari tunniga tehtud kui ette võtad. [/tsitaat]

no aga ehk teemaalgataja ei ole II eesti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui tunned, et ise ei jõua päris kõigega tegeleda, siis palu/palka kedagi appi. Nt kasvõi majutuskohtadest pakkumisi küsima, hiljem kutseid laiali saatma jne. Võin nt ise sind aidata:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juuni on teistest kuudest keerulisem veel seetõttu, et osa läbustamiskohti bronnivad igasugused koolilõpetajad, seega juuli oleks lihtsam, aga kui mingit uhket mõisa vms tahad, siis vist vahet pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mingi läbula broneerimine, süldibänd üheks õhtuks ja catering firmast kartulisalat ja lihalõigud tellida – 1 õhtu töö.

Teise Eesti pulmadesse olen ise ka sattunud, inimesed istuvad sääski tappes varjualuse all, söövad maitsetuvõitu toitu, mingi süldibänd kräunub nurgas, mehe eksnaine on purjus ja ajab pruudi abielus vennale ligi ja lõpuks oksendab põrandale ja pulmaisa teeb rõvedaid musitamise-hooramismänge.

Selle planeerimiseks pole vaja poolt aastat, kullake, saad paari tunniga tehtud kui ette võtad. [/tsitaat]
Esimese Eesti pulmadesse olen ka sattunud.Inimesed on suure papi pannud mingi kõleda mõisahoone üürimisse.Samas on inimesi nii vähe kutsuda jõutud,et need ajavad hõikudes üksteist taga.Pulmaisa ja enamus külalisi on nii peened ,et omavahelist suhtlust ,rääkimata mängudest, ei toimu.Kõik need üliinimesed ajavad salgakesi omavahel juttu.Pidu lõpeb kell 11-12, sest kauemaks pole kohta üüritud.Napsusem seltskond läheb kohalikku kõrtsi ,kus hakkab tants ja tagaajamine, magatakse teiste naiste ja meestega,oksendatakse.Mnjahh, igaühele oma.Ise eelistaks iga kell spontaanset,sõbralikku pulma kusagi vabas õhus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma korraldasin 2 kuuga. Väga hästi sai hakkama. Hästi tore pidu tuli. Rõõmsat meelt ja positiivset suhtumist ja saad hakkama kindlasti, kui tahad!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina palkaks firma oma üritust organiseerima ja vastutama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me saime ka 3 kuuga hakkama.Vahe oli selles,et abiellusime sügisel.11.11.11.hiljem selgus,et see oli \”kuum\” kuupäev.
Jäime väga rahule.Loomulikult esimese asjana otsisime koha.Augusti lõpuks oli koht broneeritud .
Kõik oli super! Ühtegi äpardust ei juhtunud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kolmest nädalast piisab, sest see on viisakas kutse saatmise ajanihe enne sündmust.
Kõik ülejäänu suudetakse organiseerida kasvõi 24-48 tunniga, kui tahetakse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui aus olla, siis pulmade planeerimine võib võtta aastaid, aga hakkama saab ka 2-6 tunniga 🙂
1. paned perekonnaseisuametise aeg kinni. kõne kestab 1 min +ülekanne 2 min.
2. helistad pulmaisad läbi, u 10 min kuni tund.
3. paned peosaal kinni+ toitlustus, tunniga leiad ikka midagi.
4. lähed kleiti proovima- 2 tundi sinu kasutuses.
5. mees läheb ülikonda selga proovima – 7 min.
6. ostad sõrmuseid – ost läheb alati kiirelt 🙂
kui ei jõudnud kutsed laiali saati, saade meil-kindlam -helista
nii, et saab ka lühema ajaga pulmi organiseerida.
mul oli 3 kuud aega, aga kasutasin ainult paar päeva, siis oli asi organiseeritud. ülejäänud aeg ootasin pulmi 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ma alustasin planeerimist aprillis ja juuli keskel abiellusime. Ma ei ütleks, et hilja. Kui muidugi just väga tuntud ja tahetud pulmaisa ja pulmakohta ei taha.

Tegelt pole ju planeerimine üldse hull. Ühe päevaga saad ju kõik vajalikud kõned tehtud kui vaja. Lepid ajad inimestega kokku, näiteks kui soovid kohta vaatama minna vms. Lepid enam-vähem ühele-kahele päevale kõik kohtumised, siis on hea otsustada ka, millise koha kasuks otsustad nt. Ja jälle üks asi korras. Sisi toitlustamine samamoodi- helistad ühel päeval kõik võimalikud kohad läbi, lepid ajad kokku, käid kohtades ära ja jälle saab üks asi tehtud. Ma ei tea miks see asi nii raskeks mõeldakse…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõigepealt teed eelarve, ma pakuks. Muidugi – kui raha pole küsimus, siis ei pea tegema. Lihtsalt muidu võid avastada, et paned oma unelmate pulmakoha kinni ja ostad oma unelmate kleidi, aga külaliste toitlustamiseks raha enam ei jagu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nagu ma aru sain, siis raha probleem pole. Sellisel juhul saad pulmad organiseerida ka paari nädalaga. Ei pea ju kuskilt kokku hoidma. Ja mingeid pakkumisi ootama. Koht kinni, kutsed laiali jne…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan omalt poolt kohe peale koha ja kuupäeva selgumist kutsed välja saata. Pulma vôib vabalt kutsuda 2 kuud varem, aga kindlasti mitte nädal enne sündmust. Paljud teevad suveks puhkuse plaane ja toitlustamiseks on sul vaja ka öelda enam-vähem täpset rahvaarvu. Kutsele siis märge, et teatage tulekust hiljemalt selleks ja selleks kuupäevaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie pulmad juuli alguses, aprillis (3 kuud enne) saame avalduses sisse viia ja siis saab teada ka registreerimise kella aja, mis kutsele läheb. Kutsed saadame mai alguses. Samas on 90% külalistest teavitatud juba ammu, et save the date 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil olid pulmad 55 inimesega ja hakkasime ka korraldamisega tegelema 3 kuud enne. Tulid ilusad keskaegsed pulmad, pidusöök oli Olde Hansas ja tantsima ning trallitama läksime Dominiiklaste kloostri aeda. See asus seal lähedal ja oli mõnus roheline koht tuvi lennutamiseks ja pulmanängudeks.
Registreerimist tahtsime teha ka Raekojas, aga kahjuks ei saanud registreerijat.
Kui otsisime autot või pulmapidamise kohta, siis mõnes kohas naerdi meid küll välja, et lolliks läinud, et pulmi planeeritakse ikka aasta varem.
Kuid lõpuks saime ka need probleemid lahendatud.
Kokkuvõttes olid hästi toredad ja õnnestunud pulmad, aga täiuslikkusest jäi puudu see, et ei saanud Raekojas registreerida. Aga õnneks ei ole me sellised inimesed, kes sedasorti täiuslikkust taga ajaks:).
Seega miski pole võimatu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]evelyn34 kirjutas:[/small]
[tsitaat]…
Kui otsisime autot või pulmapidamise kohta, siis mõnes kohas naerdi meid küll välja, et lolliks läinud, et pulmi planeeritakse ikka aasta varem….. [/tsitaat]

Päris imelikud kohad, kus potentsiaalse kliendi üle naerdakse. Ega see pruugi sul viimane pidu olla!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sõltub ikka sinust endast, saab muidugi, saab ka 1 kuuga. Aga kui sul mitte mingit kogemust ei ole yrituste planeerimisega, siis ilmselt paned puusse midagi. Soovitan palgata keegi kogenum seda tegema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]ellinor kirjutas:[/small]
[tsitaat]Sõltub ikka sinust endast, saab muidugi, saab ka 1 kuuga. Aga kui sul mitte mingit kogemust ei ole yrituste planeerimisega, siis ilmselt paned puusse midagi. Soovitan palgata keegi kogenum seda tegema.[/tsitaat]

Millega saab puusse panna? Sama ju kui mingi suurema synnipäeva planeerimine.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.03 12:47; 09.03 18:13; 10.03 12:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kirjuta kus kandis tahaksid pidu pidada ja millist muusikat jne. Perekoolikad kindlasti soovitavad sulle kohti. Siis saad nendesse kohtadesse juba helistama hakata 🙂

Soovitan kuupäeva suhtes paindlik olla 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mingi läbula broneerimine, süldibänd üheks õhtuks ja catering firmast kartulisalat ja lihalõigud tellida – 1 õhtu töö.

Teise Eesti pulmadesse olen ise ka sattunud, inimesed istuvad sääski tappes varjualuse all, söövad maitsetuvõitu toitu, mingi süldibänd kräunub nurgas, mehe eksnaine on purjus ja ajab pruudi abielus vennale ligi ja lõpuks oksendab põrandale ja pulmaisa teeb rõvedaid musitamise-hooramismänge.

Selle planeerimiseks pole vaja poolt aastat, kullake, saad paari tunniga tehtud kui ette võtad. [/tsitaat] Hahaa, mõni ikka oskab 🙂 Lugesin seda terrassil istudes ja pahvatasin kõva häälega naerma, terve aed sai lindudest puhtaks 🙂 Aga kõik on tõsijutt, olen ise ka sellistel \”istungitel\” käinud 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]ellinor kirjutas:[/small]

Millega saab puusse panna? Sama ju kui mingi suurema synnipäeva planeerimine. [/tsitaat]

Tohoh, kui võtta pulma kui suurt synnipäeva e. siis umbes sellise läbuna nagu siin ylalpool väga tabavalt kirjeldati, siis kyll. Kes aga tahab normaalset pulma, siis siin on oi kui palju eksimiskohti – aeg, kutsed, koht, ajakava, pulmavana, mängud (kui ei taha tyypilisi \”hooramismänge\”), catering (ei räägi kartulisalati tellimisest selverist), kleit, transport, ööbimine, meik, soeng, lilleseaded jne jne jne. Yldiselt korralik eeltöö väldib selle, peo ajal tuhiseb joogine pruut mööda pidu ringi ja \”organiseerib\” kes kus magab, kes kõnet peab, kes kus istub, kes kuidas koju saab, kuidas purju jäänud pulmavanast lahti saada, kust kell 3 öösel viina juurde saada jne jne jne

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tegin 3 kuuga 40 inimesele. Väga ilus ja armas. Ei tasu ennast pulmafoorumitest liiga sisse võtta lasta, seal on tõesti osad viitsinud asjaga juba 2 a tegelda. Muidugi siis jõutakse mõelda ka reaalsuses veidi tarbetutele pisiasjadele, mille osas pole lõpuks vahet kuidas satub. Mina tegin reedel, võib-olla oli ka selle võrra mõnda asja lihtsam saada kui laupäevasesse pulma.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.03 16:59; 09.03 17:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võid võtta appi mõne pulmakorraldamisteenuse pakkuja. Aga uuri nende kohta enne tausta. Mõnest pole väga head kuulnud, nt üks tartus olev korraldaja.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.03 16:59; 09.03 17:02;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 37 )


Esileht Pereelu ja suhted Pulmade organiseerimine 3 kuuga -kas utoopia?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.