Esileht Pereelu ja suhted Pulmade organiseerimine 3 kuuga -kas utoopia?

Näitan 7 postitust - vahemik 31 kuni 37 (kokku 37 )

Teema: Pulmade organiseerimine 3 kuuga -kas utoopia?

Postitas:

[small]ellinor kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Tohoh, kui võtta pulma kui suurt synnipäeva e. siis umbes sellise läbuna nagu siin ylalpool väga tabavalt kirjeldati, siis kyll. Kes aga tahab normaalset pulma, siis siin on oi kui palju eksimiskohti – aeg, kutsed, koht, ajakava, pulmavana, mängud (kui ei taha tyypilisi \”hooramismänge\”), catering (ei räägi kartulisalati tellimisest selverist), kleit, transport, ööbimine, meik, soeng, lilleseaded jne jne jne. Yldiselt korralik eeltöö väldib selle, peo ajal tuhiseb joogine pruut mööda pidu ringi ja \”organiseerib\” kes kus magab, kes kõnet peab, kes kus istub, kes kuidas koju saab, kuidas purju jäänud pulmavanast lahti saada, kust kell 3 öösel viina juurde saada jne jne jne
[/tsitaat]

Kas sünnipäevad peavad siis sellised olema? Muideks mu eksabikaasa on ürituskorraldaja ning seega tean väga hästi, mis ja kus. Vähegi targem inimene saab pulmapeo korraldamisega ise hakkama, kui ei taheta just mingit megapulma lilleseadete jms. Kõik oleneb ju sellest, millist pulmapidu soovitakse. Ja purjus pulmavana? No igat naabrimeest ei tasu pulmavanaks võtta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.03 12:47; 09.03 18:13; 10.03 12:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mis ajast lilleseaded tahendavad megapulma, minu meelest need elementaarsed.

mina hakkasin varakult planeerima sest tahtsin suvel pulmi ja eesti suvi ju lyhike (ainult 10 sooja nadalavahetust), muul ajal ei oleks kone allagi tulnud. lisaks ega iga nad vahe ei sobinud meile.
haid tegijaid on ka ainult kaputais, tuleb varakult ara broneerinda kui kedagi eelistad. kohtade koha pealt on ka minu meelest suht nutune vark eestis. normaalsete kohtade valikuvoimalus vaga vaike seega tuleb oma lemmik varakult kinni panna.

muidugi kui pulmad ei ole suvisel tipphooajal ja tegijatest/kohast/soogist suht suva siis voib alati hiljem asju ajama hakata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enamik siin vastajatest kasutab ainsust: mina tegin, mina korraldasin, mina kutsusin… Kas pulmas on ainult üks peaosaline või ei anta teisele lihtsalt sõnaõigust?
Aga vastuseks: minu meelest on kolm kuud täitsa arvestatav aeg, et asju korda ajada, kui mõlemad seda vankrit veavad.
Meie suurte, 130 inimesega pulmade ettevalmistuseks kulus vist ainult poolteist kuud, aga siis olid ka teised ajad, varsti juba hõbepulm tulemas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]sie1 kirjutas:[/small]
[tsitaat]mis ajast lilleseaded tahendavad megapulma, minu meelest need elementaarsed.

mina hakkasin varakult planeerima sest tahtsin suvel pulmi ja eesti suvi ju lyhike (ainult 10 sooja nadalavahetust), muul ajal ei oleks kone allagi tulnud. lisaks ega iga nad vahe ei sobinud meile.
haid tegijaid on ka ainult kaputais, tuleb varakult ara broneerinda kui kedagi eelistad. kohtade koha pealt on ka minu meelest suht nutune vark eestis. normaalsete kohtade valikuvoimalus vaga vaike seega tuleb oma lemmik varakult kinni panna.

muidugi kui pulmad ei ole suvisel tipphooajal ja tegijatest/kohast/soogist suht suva siis voib alati hiljem asju ajama hakata.[/tsitaat]

See lilleseade oli lihtsalt näiteks, et ei pea asju liiga keeruliseks ajama, kui nt lilleseade ei ole oluline. Nt mulle ei ole. Mõne jaoks on nt elementaarne jääst luigeskulptuurid, sümfooniaorkester enne registreerimist, laest langevad roosiõied jne. Kui soov on teha megapulmad, kus on palju sllist, millega ise ei pruugita hakkama saada, siis sellisel juhul on tõesti mõistlik võtta ürituskorraldusfirma, aga kui soov on lihtsamad pulmad (see ei tähenda, et kehvemad), võib täiesti edukalt ka ise hakkama saada. Ja kui on nt tutvusi või häid kogemusi mingite kohtadega, siis pole vaja tõesti aasta varem teisi kohti otsida, see ei tähenda, et asjadest suva on. Mulle meeldib küll perfektsus, aga mitte ülepingutatud vaid lihtne. Maitsed ja soovid on erinvad. Lisaks 90% peo (mis tahes peo, olgu see pulm või sünnipäev) näost teevad külalised. Matsid võib mõisa viia, aga kui nad sellest ei pea ning enne laulatust juba nina täis tõmbavad, siis ei tee ükski lilleseade asja ilusamaks. Intelligentsed inimesed võivad aga ka rannas palja liiva peal ja telkide all shampanjat ja maasikaid süüa ning kellelgi ei tule pähe, et \”issand, lilleseadet polegi\”. Ühesõnaga ma tahan öelda, et ei saa võtta nii, et kui pulm mingit teatud sorti või asjadega pole, siis on kindlasti jube läbu ja teine eesti. Ja kui tuntakse, et ei saa ise hakkama, muidugi tuleb siis selleks spetsialiseerunud inimesed appi võtta (kuigi ka selle õige korraldusfirma valik on samasugune risk nagu pulmavana valik), aga täiesti mõeldav on ka ise hakkama saada ning seda täiesti normaalselt, ilma et välja tuleks jube sült kehva selveri salatiga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.03 12:47; 09.03 18:13; 10.03 12:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]babulja kirjutas:[/small]
[tsitaat]Enamik siin vastajatest kasutab ainsust: mina tegin, mina korraldasin, mina kutsusin…

kui meespool ei ole eestlane ega raagi eesti k ja pulm toimub eestis siis ma toepoolest suhtlen ise 100% siinsete teenusepakkujatega (see aga ei tahenda, et me asju omakeskis varem labi ei aruta). seega jah kasutan mina vormi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

3- aastat tagasi sai sõbrannale 2-kuuga pulmad. Kleit oli imeline, koht talle igati sobiv hotell, 45 inimest, väga hea muusik/õhtujuht ning fotograafi saime fotograafiafoorumist kuulutuse peale. Kõik sujus suurepäraselt.

100 inimesega pulma korraldaks mina kauem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole utoopia.Mina sain kihlasõrmuse eelmise aasta märtsi kuus ja pulmad olid juuni keskel.Inimesi oli 130.Kõik õnnestus väga hästi,pulmapäev sai paika selle järgi kuidas oli bändil aega ja kõik muu oli juba lihtne.Oli aega nii ühel hinnatumal pulmaisal ja vaba oli ka mõis.Nautisin iga hetke korraldamisest.Edu sulle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 31 kuni 37 (kokku 37 )


Esileht Pereelu ja suhted Pulmade organiseerimine 3 kuuga -kas utoopia?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.