Esileht Pereelu ja suhted Pulmakleit

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )

Teema: Pulmakleit

Postitas:

Kust tellida või lasta õmmelda pulmakleit hinnaklassia 1000 eurot?

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.09 18:13; 18.09 19:35; 20.09 12:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

osta kleit hinnaklassis 200 eurot ja pane 800 pensioni kolmandasse sambasse. järgmine aasta saad tulumaksu 160 tagasi.
palju õnne – riik maksis sulle pulmakleidi kinni!

+30
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.09 18:42; 19.09 10:03; 20.09 12:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kust tellida või lasta õmmelda pulmakleit hinnaklassia 1000 eurot?

Inimesel raha nagu oleks, aga mingit oma mõtet, soovi, maitset, arvamust selle kleidi kohta, mida ta oma kõige tähtsamal päeval kandma hakkab = null.
Peaasi, et 1000 maksaks ja kleidi saaks.

Kuidas see võimalik on?

+13
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.09 19:24; 18.09 21:13; 20.09 07:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kust tellida või lasta õmmelda pulmakleit hinnaklassia 1000 eurot?

Inimesel raha nagu oleks, aga mingit oma mõtet, soovi, maitset, arvamust selle kleidi kohta, mida ta oma kõige tähtsamal päeval kandma hakkab = null.

Peaasi, et 1000 maksaks ja kleidi saaks.

Kuidas see võimalik on?

Oeh, ja muidugi mul pole soove (iroonia). Ei abiellu just mitmendat korda, et selle kleidi leidmisega kogemusi oleks.

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.09 18:13; 18.09 19:35; 20.09 12:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ok.
Usas vist müüakse Cassinit viimasel ajal ja ikka veel usinalt.
Vali välja ja kojusaatmine las teevad kauba peale.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.09 19:24; 18.09 21:13; 20.09 07:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks see nii kallis peab olema? Mustlane oled? Seal on kleidi hind sama oluline kui pulm ise.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegemist on ju klieidiga, mida sa kannad ainult ühe õhtu. 1000 eurot on ebamõistlik. Minul seisab kapis keemilise puhstuse läbinud 500 eurone kleit. Nüüd mõtlen küll, et mõttetu kulutamine oli. Ei ole müüki ka pannud, sest järelturul on neid nii palju niigi. Hea meelega müüks ära kasvõi 50 euroga. Imeilus kleit aga mis ma temast hoian.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kust tellida või lasta õmmelda pulmakleit hinnaklassia 1000 eurot?

Inimesel raha nagu oleks, aga mingit oma mõtet, soovi, maitset, arvamust selle kleidi kohta, mida ta oma kõige tähtsamal päeval kandma hakkab = null.

Peaasi, et 1000 maksaks ja kleidi saaks.

Kuidas see võimalik on?

Oeh, ja muidugi mul pole soove (iroonia). Ei abiellu just mitmendat korda, et selle kleidi leidmisega kogemusi oleks.

Aga endal ei tule pähe mõne moekunstniku poole pöörduda, kui sellisest hinnaklassist jutt? Või mõnda pruudisalongigi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.09 08:45; 23.09 09:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks see nii suur probleem on, kui inimene soovib pulmakleidile kulutada 1000 eurot? Saage üle oma kadedusest, võib-olla ta lihtsalt on piisavalt rahakas, et see ei ole tema jaoks liigne laristamine.

Ma soovitaks alustuseks mõnda pulmasalongi külastada ja vaadata, mida selle raha eest pakutakse. Paljusid ilusaid kleite ei ole kindlasti kohapeal olemaski, aga saad kataloogist tellida. Tähtis on välja valida kleidi kuju ja veenduda, et see sulle sobib. Üldjuhul on õmblemine ikkagi nii kallis teenus, et 1000 euro eest saad salongist arvatavasti uhkema kleidi.

Tallinnas Pärli pulmasalongis peaks olema igasuguse hinnaga kleite, ka uhkemaid.

+9
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.09 09:39; 20.09 10:23; 20.09 12:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sa soovid kleiti hinnaklassis 1000 eurot või kuni 1000 eurot? 1000-eurosega ei oska aidata, aga mulle õmbles üks Tartu õmbleja kleidi 300 euroga+materjalikulu, kokku läks ca 450 eurot. Jäin väga rahule, töö kvaliteetne ja korralik, samas ei olnud nii kallis, et oleks rahast kahju hakanud. Kui on huvi, siis jäta oma meiliaadress, saadan ta kontakti.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida sa selle eest üldse saada soovid. Selles mõttes et raha läheb ka kingadele, sukkadele, pesule, võibolla loorile ja mingile jakile.
Mõtle alustuseks see läbi.

Oled sa mõelnud kuhu eelarve ossa läheb maniküür-pediküür-solaarium-vahatamine, parfüüm
Mina oma pulma kogemusest võin öelda et need väikesed asjad lõpuks maksavad päris palju.

Ja müü oma pulmakleit pärast kohe maha. 3 aastat hiljem ei taha seda enam keegi sest mood on muutunud.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.09 18:42; 19.09 10:03; 20.09 12:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaata vähem TLC ja pulmakleidi saateid, kus 1500-2000 dollarit pulmakleidi eest on überväike eelarve.

Eestis ilmselt võib olla raskusi pruudisalongidest 1000 eurose kleidi leidmisega, ag amitte seetõttu, et odav, vaid vastupidi – üle 800 eurot naljalt ei pruugi neil väljapandud ollagi, vaid ainutl tellimisel. Keskmine kleidi hind salongides on ilmselt seal 400 – 600 eur, odavamad siis 200-300 ringis (hooajaväliselt võivad väga head hinnad olla).

See oli küll 6a tagasi, kui lasin ka endale disainida kleidi, mis oli küll nö väikese lõikega (kehaligi), kuid oli palju detaile, pitsi, volange jne ehk siis õmblejale väga palju näputööd – hinnaks pakkus 600 eur

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks see nii suur probleem on, kui inimene soovib pulmakleidile kulutada 1000 eurot? Saage üle oma kadedusest, võib-olla ta lihtsalt on piisavalt rahakas, et see ei ole tema jaoks liigne laristamine.

Ma soovitaks alustuseks mõnda pulmasalongi külastada ja vaadata, mida selle raha eest pakutakse. Paljusid ilusaid kleite ei ole kindlasti kohapeal olemaski, aga saad kataloogist tellida. Tähtis on välja valida kleidi kuju ja veenduda, et see sulle sobib. Üldjuhul on õmblemine ikkagi nii kallis teenus, et 1000 euro eest saad salongist arvatavasti uhkema kleidi.

Tallinnas Pärli pulmasalongis peaks olema igasuguse hinnaga kleite, ka uhkemaid.

Mina näiteks ei ole üldse kade. Ma siin mõtlesin, et mõni inimene ei tea raha väärtust. Soovitan hoopis investeerimiskoolitusele minna või lugeda läbi nt Jaak Roosaare Rikkaks saamise õpik 🙂

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Maask design vaata instagrami kontot. Tel 5290060. Teinud mitmele mu tuttavale kleidid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mine Riiga, viimastel aastatel enamus tuttavad sealt ostnud kleidid. Seal lausa nö pulmakleitide tänav. Vaata fbs näiteks Kazu salongs Julija.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

maniküür-pediküür-solaarium-vahatamine, parfüüm

Peale solaariumi on see kõik ju igapäevane asi või mõni naine teeb pediküüri ainult kord elus?!

Sellest ei saa aru, kes üldse vabatahtlikult tänapäeval veel solaariumi kasutab.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

maniküür-pediküür-solaarium-vahatamine, parfüüm

Peale solaariumi on see kõik ju igapäevane asi või mõni naine teeb pediküüri ainult kord elus?!

Sellest ei saa aru, kes üldse vabatahtlikult tänapäeval veel solaariumi kasutab.

Mulle ka tundus see rida kummaline. Maniküür-pediküüri teed ju niigi? Hea küll, maniküüri ei tee pidavalt, ma ka ei tee. Aga maniküür maksab u 20 eurot. Vahatamine? Ma ei saa jälle aru. Sa kas vahatad muidu ka või ei vahata ka pulmade jaoks. Ma tõmbaks oma sääred žiletiga puhtaks ja korras. Miks peab pulma pärast tegema asju, mida muidu tavaliselt ei tee? Parfüüm on veel kõige kummalisem näide 😀 Kas sul kodus ei ole parfüümi siis? Selleks üheks korraks ostad terve pudeli? Jumal hoidku, hangi mõni tester siis hoopis!

+8
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.09 18:10; 23.09 11:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.facebook.com/MiBStuudio/

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

MInu arvates on üsna ükskõik, kas kleit maksab 100 või 1000 eurot. Tegelikult on nii, et pruut kas on ilus või ei ole.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.09 06:42; 20.09 09:45; 23.09 15:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult on nii, et pruut kas on ilus või ei ole.

No seda kindlasti, aga mida siis need pruudid tegema peavad, kes ei ole ilusad? Mitte abielluma?

Ei, nad teevad seda siiski, aga võimalusel ostavad kalli kleidi.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.09 19:24; 18.09 21:13; 20.09 07:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult on nii, et pruut kas on ilus või ei ole.

No seda kindlasti, aga mida siis need pruudid tegema peavad, kes ei ole ilusad? Mitte abielluma?

Ei, nad teevad seda siiski, aga võimalusel ostavad kalli kleidi.

Abiellugu muidugi, aga milleks kulutada raha, kui see kallis kleit ei tee ilusamaks? See oli mu mõte. Säästetud 900 euro eest saaks igasuguseid asju teha, mis ilusamaks ja õnnelikumaks muudaks, riie seda ei tee.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.09 06:42; 20.09 09:45; 23.09 15:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks see nii suur probleem on, kui inimene soovib pulmakleidile kulutada 1000 eurot? Saage üle oma kadedusest, võib-olla ta lihtsalt on piisavalt rahakas, et see ei ole tema jaoks liigne laristamine.

Ma soovitaks alustuseks mõnda pulmasalongi külastada ja vaadata, mida selle raha eest pakutakse. Paljusid ilusaid kleite ei ole kindlasti kohapeal olemaski, aga saad kataloogist tellida. Tähtis on välja valida kleidi kuju ja veenduda, et see sulle sobib. Üldjuhul on õmblemine ikkagi nii kallis teenus, et 1000 euro eest saad salongist arvatavasti uhkema kleidi.

Tallinnas Pärli pulmasalongis peaks olema igasuguse hinnaga kleite, ka uhkemaid.

Mina näiteks ei ole üldse kade. Ma siin mõtlesin, et mõni inimene ei tea raha väärtust. Soovitan hoopis investeerimiskoolitusele minna või lugeda läbi nt Jaak Roosaare Rikkaks saamise õpik ????

Vaata, mõni inimene ei pea enam rikkaks saama, sest ta juba on rikas.

Kui abielluks inimene, kes vaevu-vaevu suutnud pulmade korraldamise raha kokku ajada, siis oleks muidugi ebamõistlik, kui ta ostab kleidi, millest tal võimed üle ei käi. Aga kõik ei ole nii vaesed. Mõni päriselt saabki lubada endale 1000-eurost kleiti. Mis ei ole ka veel maailma mastaabis mingi ulmesumma.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.09 09:39; 20.09 10:23; 20.09 12:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks see nii suur probleem on, kui inimene soovib pulmakleidile kulutada 1000 eurot? Saage üle oma kadedusest, võib-olla ta lihtsalt on piisavalt rahakas, et see ei ole tema jaoks liigne laristamine.

Ma soovitaks alustuseks mõnda pulmasalongi külastada ja vaadata, mida selle raha eest pakutakse. Paljusid ilusaid kleite ei ole kindlasti kohapeal olemaski, aga saad kataloogist tellida. Tähtis on välja valida kleidi kuju ja veenduda, et see sulle sobib. Üldjuhul on õmblemine ikkagi nii kallis teenus, et 1000 euro eest saad salongist arvatavasti uhkema kleidi.

Tallinnas Pärli pulmasalongis peaks olema igasuguse hinnaga kleite, ka uhkemaid.

Mina näiteks ei ole üldse kade. Ma siin mõtlesin, et mõni inimene ei tea raha väärtust. Soovitan hoopis investeerimiskoolitusele minna või lugeda läbi nt Jaak Roosaare Rikkaks saamise õpik ????

Vaata, mõni inimene ei pea enam rikkaks saama, sest ta juba on rikas.

Kui abielluks inimene, kes vaevu-vaevu suutnud pulmade korraldamise raha kokku ajada, siis oleks muidugi ebamõistlik, kui ta ostab kleidi, millest tal võimed üle ei käi. Aga kõik ei ole nii vaesed. Mõni päriselt saabki lubada endale 1000-eurost kleiti. Mis ei ole ka veel maailma mastaabis mingi ulmesumma.

anna andeks tal ei saa olla piisavalt hea elatustase 1000 eurose ühe kandmise kliedi jaoks kui ta ei tea kas talle meeldivad poe või õmbleja riided rohkem

teatud eelistused kujunevad kui päriselt on raha mingeid teenuseid tarbida.

kui mõlemapoolsed perekonnad selle ühe peo jaoks rahad kokku panevad et lapsed saaks toreda peo, siis võib olla jah matemaatiliselt piisavalt raha et see pidu maha pidada uhkelt aga mitte päriselt piisavalt raha et oleks mõistlik see kulutus teha.
inimene kelle rahakott kannatab teaks natuke rohkem disaineritst kes talle meeldivad ja mis hinnaklassi nad jäävad, tal oleks õmbleja kelle juures aegajalt riideid käib kohendamas ja temaga saaks vestelda mida saaks või ei saaks mingi summa eest.

mina olen see naine kes ei hooli maniküürist (ja päriselt käingi ainult enne üritusi, tavaliselt ei käi!), kannan enamuse ajast pükse ja kampsunit või jakki, aga et mul on raha siis ma lasen oma tööjaki õmblejal teha või vähemalt kohendada ja mul on oma õmbleja kellega rääkida kui soovin mingit kindlat asja. pean käima esinduslikel pidudel ja mul on olemas lemmibrändid ja disainerid kelle kleite selleks olen harjunud kandm. ma tean umbes kui palju kleiti ma saan kui lasen oma tavapärasel õmblejal selle 200 euro eest teha ja kui palju siis kui lasen selle pidulikumal õhtukleidi õmblejal teha.

teemaalgatajal on 1000 eurot aga eelistusi või teadmisi pole. ma tõesti arvan et tal oleks arukam see raha pensionisambasse panna ja osta kleit maksutagastuse eest

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.09 18:42; 19.09 10:03; 20.09 12:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks see nii suur probleem on, kui inimene soovib pulmakleidile kulutada 1000 eurot? Saage üle oma kadedusest, võib-olla ta lihtsalt on piisavalt rahakas, et see ei ole tema jaoks liigne laristamine.

Ma soovitaks alustuseks mõnda pulmasalongi külastada ja vaadata, mida selle raha eest pakutakse. Paljusid ilusaid kleite ei ole kindlasti kohapeal olemaski, aga saad kataloogist tellida. Tähtis on välja valida kleidi kuju ja veenduda, et see sulle sobib. Üldjuhul on õmblemine ikkagi nii kallis teenus, et 1000 euro eest saad salongist arvatavasti uhkema kleidi.

Tallinnas Pärli pulmasalongis peaks olema igasuguse hinnaga kleite, ka uhkemaid.

Mina näiteks ei ole üldse kade. Ma siin mõtlesin, et mõni inimene ei tea raha väärtust. Soovitan hoopis investeerimiskoolitusele minna või lugeda läbi nt Jaak Roosaare Rikkaks saamise õpik ????

Vaata, mõni inimene ei pea enam rikkaks saama, sest ta juba on rikas.

Kui abielluks inimene, kes vaevu-vaevu suutnud pulmade korraldamise raha kokku ajada, siis oleks muidugi ebamõistlik, kui ta ostab kleidi, millest tal võimed üle ei käi. Aga kõik ei ole nii vaesed. Mõni päriselt saabki lubada endale 1000-eurost kleiti. Mis ei ole ka veel maailma mastaabis mingi ulmesumma.

anna andeks tal ei saa olla piisavalt hea elatustase 1000 eurose ühe kandmise kliedi jaoks kui ta ei tea kas talle meeldivad poe või õmbleja riided rohkem

teatud eelistused kujunevad kui päriselt on raha mingeid teenuseid tarbida.

kui mõlemapoolsed perekonnad selle ühe peo jaoks rahad kokku panevad et lapsed saaks toreda peo, siis võib olla jah matemaatiliselt piisavalt raha et see pidu maha pidada uhkelt aga mitte päriselt piisavalt raha et oleks mõistlik see kulutus teha.

inimene kelle rahakott kannatab teaks natuke rohkem disaineritst kes talle meeldivad ja mis hinnaklassi nad jäävad, tal oleks õmbleja kelle juures aegajalt riideid käib kohendamas ja temaga saaks vestelda mida saaks või ei saaks mingi summa eest.

mina olen see naine kes ei hooli maniküürist (ja päriselt käingi ainult enne üritusi, tavaliselt ei käi!), kannan enamuse ajast pükse ja kampsunit või jakki, aga et mul on raha siis ma lasen oma tööjaki õmblejal teha või vähemalt kohendada ja mul on oma õmbleja kellega rääkida kui soovin mingit kindlat asja. pean käima esinduslikel pidudel ja mul on olemas lemmikdisainerid kelle kleite selleks laenutan. ma tean umbes kui palju kleiti ma saan kui lasen oma tavapärasel õmblejal selle 200 euro eest teha ja kui palju siis kui lasen selle pidulikumal õhtukleidi õmblejal teha.

teemaalgatajal on 1000 eurot aga eelistusi või teadmisi pole. ma tõesti arvan et tal oleks arukam see raha pensionisambasse panna ja osta kleit maksutagastuse eest

Nii tark kui sa oma arust ka poleks (ja vigane grammatika lubab arvata, et eriti tark paraku pole), ei pea teemaalgataja ega keegi joonduma sellest, mida SINA elust arvad. Arva, mis tahad, aga sina pole mingi otsustaja, palju keegi tohiks oma pulmakleidile kulutada. Hoia oma hinnangutest pungil soovitused endale.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.09 09:39; 20.09 10:23; 20.09 12:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks see nii suur probleem on, kui inimene soovib pulmakleidile kulutada 1000 eurot? Saage üle oma kadedusest, võib-olla ta lihtsalt on piisavalt rahakas, et see ei ole tema jaoks liigne laristamine.

Ma soovitaks alustuseks mõnda pulmasalongi külastada ja vaadata, mida selle raha eest pakutakse. Paljusid ilusaid kleite ei ole kindlasti kohapeal olemaski, aga saad kataloogist tellida. Tähtis on välja valida kleidi kuju ja veenduda, et see sulle sobib. Üldjuhul on õmblemine ikkagi nii kallis teenus, et 1000 euro eest saad salongist arvatavasti uhkema kleidi.

Tallinnas Pärli pulmasalongis peaks olema igasuguse hinnaga kleite, ka uhkemaid.

Mina näiteks ei ole üldse kade. Ma siin mõtlesin, et mõni inimene ei tea raha väärtust. Soovitan hoopis investeerimiskoolitusele minna või lugeda läbi nt Jaak Roosaare Rikkaks saamise õpik ????

Vaata, mõni inimene ei pea enam rikkaks saama, sest ta juba on rikas.

Kui abielluks inimene, kes vaevu-vaevu suutnud pulmade korraldamise raha kokku ajada, siis oleks muidugi ebamõistlik, kui ta ostab kleidi, millest tal võimed üle ei käi. Aga kõik ei ole nii vaesed. Mõni päriselt saabki lubada endale 1000-eurost kleiti. Mis ei ole ka veel maailma mastaabis mingi ulmesumma.

anna andeks tal ei saa olla piisavalt hea elatustase 1000 eurose ühe kandmise kliedi jaoks kui ta ei tea kas talle meeldivad poe või õmbleja riided rohkem

teatud eelistused kujunevad kui päriselt on raha mingeid teenuseid tarbida.

kui mõlemapoolsed perekonnad selle ühe peo jaoks rahad kokku panevad et lapsed saaks toreda peo, siis võib olla jah matemaatiliselt piisavalt raha et see pidu maha pidada uhkelt aga mitte päriselt piisavalt raha et oleks mõistlik see kulutus teha.

inimene kelle rahakott kannatab teaks natuke rohkem disaineritst kes talle meeldivad ja mis hinnaklassi nad jäävad, tal oleks õmbleja kelle juures aegajalt riideid käib kohendamas ja temaga saaks vestelda mida saaks või ei saaks mingi summa eest.

mina olen see naine kes ei hooli maniküürist (ja päriselt käingi ainult enne üritusi, tavaliselt ei käi!), kannan enamuse ajast pükse ja kampsunit või jakki, aga et mul on raha siis ma lasen oma tööjaki õmblejal teha või vähemalt kohendada ja mul on oma õmbleja kellega rääkida kui soovin mingit kindlat asja. pean käima esinduslikel pidudel ja mul on olemas lemmikdisainerid kelle kleite selleks laenutan. ma tean umbes kui palju kleiti ma saan kui lasen oma tavapärasel õmblejal selle 200 euro eest teha ja kui palju siis kui lasen selle pidulikumal õhtukleidi õmblejal teha.

teemaalgatajal on 1000 eurot aga eelistusi või teadmisi pole. ma tõesti arvan et tal oleks arukam see raha pensionisambasse panna ja osta kleit maksutagastuse eest

Mis arvustused minu teemal? See on maksimaalne summa, mille saan kulutada, võib olla loomulikult odavam. See on ikka minu otsus, kas niipalju on mõistlik või sobiv kulutada. Eelistused on mu oma teada. Oluline on leida ilus ja sobiv kleit, see võib tulla nii disainerilt, poest kui õmblejalt, aga minu teada disainerilt sellise hinnaga ei saa. Soovisin nimesid ja linke kleitidele.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.09 18:13; 18.09 19:35; 20.09 12:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

linke kleitidele.

Pulmakleit 1000 EUR

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.09 08:45; 23.09 09:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selle raha eest saab vist ükskõik milliselt Eesti nimekalt disainerilt pulmakleidi tellida. Panen mõned nimed siia: Ketlin Bachmann, Aldo Järvsoo, Tiina Talumees, Piret Ilves, Lilli Jahilo. Kindlasti on neid veel. Googelda ja uuri natuke käekirja. Googlega peaks välja tulema nt nende presidendi vastuvõttudeks tehtud kleidid. Minu meelest, kui on raha, tasub toetada ikkagi meie oma moekunstnikke, kui et tellida välismaalt või osta välismaa poest Prada või Gucci kleit. Oma kodumaise kunstnikuga saad oma nägemuse läbi arutada. Saad klapitada, et kleit sobib sündmusega. Mu meelest on suur vahe, kas pidu toimub Taagepera lossis või mõnes talukompleksis. Lossi ma telliks peenema kleidi, aga talupulma Järvsoolt midagi stiliseeritult rahvuslikku.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.09 18:10; 23.09 11:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selle raha eest mainekalt moekunstnikult kleiti küll ei saa. Mina tellisin kleidi KV Coture’lt( Kristina Viirpalu) ja summa oli ligi 4x suurem kui teemaalgata eelarve.
Pärl, Annabella on head salongid. Osadel mudelitel 4 kuud tellimisaeg. Mine ja proovi kleite. Siis tead mis meeldib ja mis mitte. 1000€ pole väga suur summa.
Hea hinnaga pulmakleidi võib ka dresshouse’st leida.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

linke kleitidele.

Pulmakleit 1000 EUR

Õõõõh…pruut ehib ennast võõraste sulgedega!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.09 06:42; 20.09 09:45; 23.09 15:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tellisin oma kleidi Lee Reinula ateljeest. Ta teeb mu meelest nii armasaid romantilisi kleite. Eelarve oli ka max 1000, aga tegelikult nii palju ei kulunud. Kõiki kellasid ja vilesid ei võtnud ka, mida ta pakub.

https://www.facebook.com/Lee-Reinula-ateljee-294085810651080/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )


Esileht Pereelu ja suhted Pulmakleit