Esileht Ajaviite- ja muud jutud Pulmakleit mahub selga 20a hiljem?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 52 )

Teema: Pulmakleit mahub selga 20a hiljem?

Postitas:
Kägu

Lugesin et R. Märksil oli 20. pulmaastapäev. Ka mul tuleb see tähtpäev kohe. Nad olid tähistanud seda nii, et naine pani selga oma pulmakleidi.
https://kroonika.delfi.ee/news/inimesed/fotod-vahva-mote-rauno-marks-tahistas-20-pulma-aastapaeva-erilisel-moel?id=87071661
Mul on pulmakleit alles küll, aga ma pole seda proovinud. Ma ei usu et see mulle enam selga mahuks.
Kas teil mahuks?

+11
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kindlasti ei mahuks. Olin siis 20 ja kaalusin ca 51 kilo. Nüüd olen 40, sünnitanud 3 last. MIKS ma peaks välja nägema nagu mu 13-aastane tütar?
Õnneks ei ütleks mu mees ka, et “kleit mahtus pruudile selga, seega jätkame samas vaimus!”
Ei, ma pole ülekaaluline, aga kleit kindlasti ei mahuks selga.

+17
-20
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mul polnudki pulmakleiti, kuna käisime lihtsalt kahekesi registreerimas. Pluus läheb selga küll, mis mul tookord oli, aga mis pükstest sai, seda enam ei mäleta. Abielus oleme 21 aastat. Samas kaalus ja sama kehakuju küll enam ei ole kui 21 aastat tagasi, seda tean pulmakleiditagi.

+6
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Läheks küll.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma alles 12 aastat abielus ja just hiljuti proovisin – mahtus kenasti selga.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

20a peale abiellumist oleks võibolla mahtunud, enam kindlasti mitte.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hetkel kindlasti ei mahuks. Samas mõnel lahjemal perioodil võib mahtuda küll.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei mahu. Kaalu on aastatega topelt saanud – pulmade ajal kaalusin 55 ja nüüd 110kg. Kusjuures 20.aastapäeval võib-olla oleks veel mahtunud, kuid nüüd, 35.aastapäeva lähenedes, on kaal kuidagi väga metsa läinud.

+12
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul pole pulmi olnudki, aga ei saaks ma kanda riietest midagi, mis mulle 20 aastat tagasi paras oli (olgu, salli ja sokke saaks ja ilmselt mõnd lohvakamat öösärki võibolla ka, oli mul üks xxl T-särk magamiseks, see oleks praegu täitsa paras.) Aga kleiti saab muidugi parajaks lasta teha või lihtsalt lasta uus sarnane teha, aga kui 36 suuruse kandjast on vahepeal 44 saanud, siis see pole võibolla nii hea mõte, kontrast on mõne uue kleidiga ehk veidi vähem masendav. Tore muidugi, et mõni püsib kenasti vormis 20aastat, igati imetlusväärne.

+7
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hõbepulmapäeval küll mahtus.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kindlasti ei mahuks. Olin siis 20 ja kaalusin ca 51 kilo. Nüüd olen 40, sünnitanud 3 last. MIKS ma peaks välja nägema nagu mu 13-aastane tütar?

Märksi abikaasa on samuti kolm last sünnitanud ja vanuse poolest sinuga üheealine, esimesed kaks tütart juba teismelised, kolmas veidi noorem.

+18
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Läheb küll.

Aga Märksilt kuidagi labane nali. Õnneks paistab, et ta mahub ka ise pulmaülikonda ära, nii et see leevendab pisut asjaolusid.

+12
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Märksil on üldse ilusad naised ümber ja lisaks veel targad ka 😊👍. Endal 12 aastat abielust ja ilmselt vajaks kleit natuke sissevõtmist. 2 last, kes mind peenemaks tegid.

+9
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Müüsin kleidi maha pärast pulmi, nii et õnneks ei pea proovima.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

20. aastapäeval oleks mahtunud küll, 3 last ei muutnud kehakaalu. Nüüd, 30 aastat hiljem, enam ei mahu …

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Märksi abikaasa on samuti kolm last sünnitanud ja vanuse poolest sinuga üheealine, esimesed kaks tütart juba teismelised, kolmas veidi noorem.

Aga kas ta oli ka abielludes 51kg või mitte? Mõned on just teismelisena pontsakamad ja pärast võtavad alla, teised jälle noorena alakaalu piirimail ja vanemana normaalkaalus.

+2
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Õnneks ei ütleks mu mees ka, et “kleit mahtus pruudile selga, seega jätkame samas vaimus!”

Ei, ma pole ülekaaluline, aga kleit kindlasti ei mahuks selga.

Ma mõned aastad vanem, pulmakleiti küll pole, aga mõned keskkooliaegsed riided on alles ja mahuvad selga küll. Ma muidugi ainul 2 last sünnitanud, aga kui rasedused välja arvata, siis olen terve täiskasvanuea samas mõõdus olnud.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu mäletamist mööda on ta seda labast nalja igal pulma aastapäeval kasutanud. Pole ime, et raadiojaamades pikalt ei hoita, kui naljad sellised villased, labased ja korduvad. Ebasümpaatne inimene.

+14
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Läheb küll.

Aga Märksilt kuidagi labane nali. Õnneks paistab, et ta mahub ka ise pulmaülikonda ära, nii et see leevendab pisut asjaolusid.

(üle)eelmisel aastal rääkis ta raadios sama juttu, et igal aastapäeval proovib naine pulmakleiti ja ai-ai-ai, kui see ühel hetkel enam selga ei mahu. toona oli tal ka kaas-saatejuht (äkki liis amor), kes küsis, et aga pulmaülikond?
vastuseks oli eeeeem, ei, see enam ei mahu
kuidas nii kena ja tark naine sellise labase mehega nii kaua elanud on, jääb mõistatuseks

+12
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Paar aastat tagasi naljatles Rauno, et ta laseb igal pulma-aastapäeval naisel abielukleiti ronida — kui see enam selga ei mahu, siis uut aastat ei tule. Rauno rääkis raadiokuulajatele, et ta abikaasa on siiani kõik katsed eeskujulikult läbinud ja Evelin on sama sale nagu paarkümmend aastat tagasi. https://elu.ohtuleht.ee/972949/rauno-marksil-taitus-20-pulma-aastapaev-kleit-mahtus-pruudile-selga-seega-jatkame-samas-vaimus

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Märksil on üldse ilusad naised ümber ja lisaks veel targad ka

Enam ümber ei ole, aga tark olin juba siis – nimelt olime liivakastisõbrad ja majanaabrid 😊 Lisaks on meil samal päeval sünnipäev (olen aasta vanem) 😁

Tervitusi Raunole ja kõike ilusat teile!!

K.

+1
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Märksi naine oli modell, selline pikk ja peenike, täiesti arusaamatu, miks ta 18a esimesse ettejuhtuvasse Tartu diskorisse kinni jäi.

+5
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

Märksi naine oli modell, selline pikk ja peenike, täiesti arusaamatu, miks ta 18a esimesse ettejuhtuvasse Tartu diskorisse kinni jäi.

Võib-olla sobivad omavahel ja armastavad teineteist? 20 aastat juba abieluski oldud!

+17
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kannan aeg-ajalt oma ülikooli lõpukleiti (20-aastat sellest möödas). Tolleaegsed püksid aga kindlasti jalga ei mahuks, kuna kindlasti olen juurde võtnud puusadele.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

See suvi oli 13.pulma-aastapäev. Praegu ei mahu mingi hinnaga kleit selga – olen 38 nädalat rase.
Aga poole aasta pärast vb isegi läheks. Kuna olin abielludes miski 3-4kuud rase, siis kleit sai tehtud rinna alt ja kõhult veidi avaram.
Proovin uuel pulma-aastapäeval😃

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina müüsin oma pulmakleidi maha, kui abielu 5 aastat hiljem rappa läks. Viisin komisjonipoodi müüki. Oli ilus kleit ja 90ndate alguses uuendusliku tegumoega (allaäärde oli rõngas sisse aetud), õmbleja tegi Soome ajakirja järgi. Poeomanik ütles, et palju proovitakse, aga kellelegi ei lähe selga.

+3
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Märksi naine on õnnistatud hea kehaehitusega vist looduse poolt. Mäletan kuidas Märks mõni nädal peale (vist kolmanda) lapse sündi teatas uhkelt, et naine tõmbas juba endised skinny jeansid selga

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mahub küll! Sellel suvel 21 aastat möödas. Olin siis nr 46 ja olen sama suur ka praegu.

+9
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuidagi imelik avaldus mehe poolt. Et kui kleit poleks mahtunud, siis ei jätkaks enam koos? Kas ta ise mahtus samasse ülikonda?

Just oli siin teine teema, kus naine kurtis, et mees tahab, et ta meigiks end, aga naine ei viitsi. Siis kiideti küll naisele takka, et pole vaja meikida, sest mees ju ise sind sellisena endale valis.
No siin ka mees abiellus saleda naisega ja tahab, et naine selline ka püsiks. Mis siin siis nüüd teistmoodi on?

+6
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas teil mahuks?

Mul on pulmadest rohkem kui 24 aastat möödas ja jah, ma mahun juba ca 19 aastat pulmakleiti. Esimese 5 abieluaasta jooksul sain 3 last, mis oli ka nii planeeritud. Seega 2. abieluaastast kuni 05. abieluaastani ei mahtunud, olin kas rase või sünnitusjärgselt 5-8 lisakiloga.

+2
-6
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 52 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Pulmakleit mahub selga 20a hiljem?