Esileht Ajaviite- ja muud jutud Pulmaõudukas

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 124 )

Teema: Pulmaõudukas

Postitas:
Kägu

see neegrist papp vehkis ja lärmas, hea et need küünlad püsti jäid

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

See koht oli tõesti piinlik. Võtnud tuure maha.

Please wait...
Postitas:
Kägu

see on selle kiriku stiil, kus tema teenib.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pakun, et jutt käib tänase päeva nn. suursündmusest.
Huvitav, kas on veel kedagi, kes ei jälgi ega vaata seda?
Kogu tänapäevast jama, mis seostub kuningaperedega.
Nii nihkes ja vale, mida vägisi ajaloo hõlmas hoitakse.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Saan ma õigesti aru, et jaanipäeva tähistamine on ka sinu jaoks nihkes ja vale, mida vägisi elus hoitakse?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Üldse korda ei lähe, aga ometi tuled võtad ses teemas sõna.
Klassika.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Väga palju oli tõesti mustanahalisi. Mina isiklikult seda ei poolda, et Harry abiellus mustanahalise järeltulijaga.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Väga palju oli tõesti mustanahalisi. Mina isiklikult seda ei poolda, et Harry abiellus mustanahalise järeltulijaga.

Õnneks sinu arvamust keegi ei küsi.

Mulle meeldib, et kohal oli palju erineva nahavärviga inimesi ja tore, et lõpuks on ka Briti monarhia uuenduste teel.

Please wait...
Postitas:
Kägu

VÄGA hämmastav, et 2018. aastal keegi veel leiab, et selline mõtteavaldus on täiesti ok.

Ja see kõne oli just väga äge. Elus ja kirglik ja entusiastlik.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ju nad teadsid selle jutlustaja stiili.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Pruut on liiga vana ikka Harry jaoks, lähivõtetelt eriti hästi näha.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Neegerorja järeltulijast saab kuninglik printsess? Rahvuskonservatism on hädaohus. Kus on EKRE silmad?

Please wait...
Postitas:
Kägu

VÄGA hämmastav, et 2018. aastal keegi veel leiab, et selline mõtteavaldus on täiesti ok.

Ja see kõne oli just väga äge. Elus ja kirglik ja entusiastlik.

Miks see mõtteavaldus hämmastav on?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mis temas nii vana on? Ta on 36, ainult 3 aastat vanem.

Please wait...
Postitas:
Kägu

36 + 3 (valetas ennast 3 aastat nooremaks, et rolle lihtsamini leiaks – tavaline näitlejataride puhul)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lol. Kuidas see sind isiklikult puudutab, kui sulle ksks võõrast inimest abielluvad? Või kuidas isiklikult sind puudutab, kui keegi võõra riigi kuningakojas abiellub? Puudutab see sind kuidagi, isiklikult?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nägin kahjuks liiga lühikest aega ülekannet. Victoria Beckham tuli vist matustele, üleni mustas ja musta looriga. Camillal oli roosa sefiiritort peas.
Harry valik oli suht õige kui ta tahab kenasid lapsi. Tal ja tema suguvõsal pole mingit välimust, lapsed pärivad vähe tumedamat verd sisse.
Kena paar tegelt ju.
Kuninganna oli nii kraps ja kena.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Harry valik oli suht õige kui ta tahab kenasid lapsi

Selle peale tuleb küll öelda tik-tak, eriti, kui see vanemaks valetamine ka veel tõsi peaks olema.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Keegi sinu käest ei küsi ka

Please wait...
Postitas:
Kägu

..ja kurb mõelda, et Harry ema Diana suri just sama vanalt kui on Meghan praegu, 36 aastaselt (kuigi Diana tundus alati oma vanusest märksa vanem )

Please wait...
Postitas:
Kägu

Harry valik oli suht õige kui ta tahab kenasid lapsi.

Ma arvan, et kui Harry asemel oleks Mart Helme, siis poleks vahet, kui ilus on naine, kuna iga naisega sünnivad kenad lapsed.

Please wait...
Postitas:
Kägu

..ja kurb mõelda, et Harry ema Diana suri just sama vanalt kui on Meghan praegu, 36 aastaselt (kuigi Diana tundus alati oma vanusest märksa vanem )

Diana oli häbiks kogu suguvõsale. Konservatiivsed väärtused puudusid sootuks, ainult üks hooramine käis erinevate meestega. Isegi moslemiga voodi jagamist ei põlanud ära.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sa vaata, kuidas Dianat ka koheldi seal. Tema abiellus armastusest aga sai tünga. Charles kohtles teda nagu tühja kohta ja kuninganna samuti. Mul on Dianast väga kahju.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sa vaata, kuidas Dianat ka koheldi seal. Tema abiellus armastusest aga sai tünga. Charles kohtles teda nagu tühja kohta ja kuninganna samuti. Mul on Dianast väga kahju.

Kus kurat see Diana armastusest abiellus? Ikka seisuse pärast.Ta oli Charlesiga omaette vaid 13 (!) korda enne pulmapidu!
Ainus eesmärk, milleks Dianat kasvatati, oli hea partii tegemine. Ok, tegi, aga muus osas oli ta täielik feil.

Saan Charlesist täiesti aru, talle lubati, et on otsitud tulevase kuninganna positsiooni kandma sobiv kaasa välja, nii et täitku kuninglikku kohust, aga tegelikult sai kergete vaimsete häiretega hüsteerik-manipulaatori, kes ei pidanud paljuks raseduse ajal demonstratiivselt vaatajaskonna ees trepist alla viskuda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

36 + 3 (valetas ennast 3 aastat nooremaks, et rolle lihtsamini leiaks – tavaline näitlejataride puhul)

Ära lora.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tema abiellus armastusest aga sai tünga.

Ära levitada seda müüti siin. Polnud mingit armastust algusest peale. Isegi kui Charles pettis, siis konservatiivsed väärtused ei näe ette, et naine hakkab hoorama.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oleksid võinud vaadata saadet, mis peale laulatust tuli. Kanal jäi käima ja täitsa huvitav oli. Nii Charles kui ka Diana teadsid juba enne pulmi, et abiellumine on vale otsus.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Nii Charles kui ka Diana teadsid juba enne pulmi, et abiellumine on vale otsus.

Ja mis siis nende probleem oli? Milleks abiellusid?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kus kurat see Diana armastusest abiellus? Ikka seisuse pärast.Ta oli Charlesiga omaette vaid 13 (!) korda enne pulmapidu!
Ainus eesmärk, milleks Dianat kasvatati, oli hea partii tegemine. Ok, tegi, aga muus osas oli ta täielik feil.

Saan Charlesist täiesti aru, talle lubati, et on otsitud tulevase kuninganna positsiooni kandma sobiv kaasa välja, nii et täitku kuninglikku kohust, aga tegelikult sai kergete vaimsete häiretega hüsteerik-manipulaatori, kes ei pidanud paljuks raseduse ajal demonstratiivselt vaatajaskonna ees trepist alla viskuda.

Diana oli õnnetu hing, kasvanud emata, otsis elu aeg turvatunnet ja armastust. Sealt ka tema probleemid vaimse tervisega, vajadus tähelepanu järele. Seda, mida ta oskas, tegi ta hästi. Ta oli hea inimene ja ema ning rahvas armastas teda. Charles ja kogu kuninglik perekond tõrjus teda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Papp oli muidu väga lahe, aga veidi liiiga pikaks läks. Mõni hetk varem oleks pidanud lõpetama 🙂 Aga eks ta nautis ka oma tähetundi ja võimalust sellisele suurele seltskonnale omi mõtteid jagada…

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 124 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Pulmaõudukas