Esileht Ajaviite- ja muud jutud Pulmaõudukas

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 124 )

Teema: Pulmaõudukas

Postitas:
Kägu

Mulle väga meeldis see mustanahaline kirikumees ja tema elav jutt. Palju parem, kui tavapärane pühalik kiriku uina-muina.
Megan oli kena ja tundub, et neil on Harryga tõesti väga hea suhe. Kui Kate`is tahetakse millegipärast näha sarnasust printsess Dianaga, siis Megan on tõesti väga teistmoodi – vabama olemisega, lõbusam ja samas glamuurne.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Üldse korda ei lähe, aga ometi tuled võtad ses teemas sõna.
Klassika.

Võtsin sõna, kuna ei tahtnud eraldi teemat teha.
Ja see kommentaar polnud vastus mu küsimusele- et kas kedagi veel ei huvita. Tegelikult isegi häirib see meediakaja.
Aga nagu ikka tuleb keegi ja paneb paika.
Klassika.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kas seda pruudi pruunilapilist näonahka ei oleks kuidagi ilusamaks saanud meikida?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nii Charles kui ka Diana teadsid juba enne pulmi, et abiellumine on vale otsus.

Ja mis siis nende probleem oli? Milleks abiellusid?

Vaata saadet, johhaidii.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kahjuks oli Diana liiga vabameelne ja Harry on emast eeskuju võtnud. Neegrid ei sobi kuninglikku õukonda, nad tõmbavad väärikust maha, just seda, mille poolest rahvas neid alt üles vaatab.Pööblile ei meeldi kui monarhia muutub umbes samasuguseks nagu nad ise on. Aga need pulmad olid naeruväärsed, eriti see neegrist kloun seal altari taga. Prints Philip vaatas põlastusega seda tsirkust, kuninganna ei naeratanud ka kordagi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu jaoks oli kena üllatus, et kuninganna abikaasa, 96-aastane Phillip, oli ka püsti ja krapsakas, kuigi vaid kuu tagasi sai puusaproteesi. Tundus tõesti, et kõigil oli Harry üle väga hea meel nagu varem ka palju öeldud oli. Kuidas ja miks oleks keegi pidanud tal keelama abielluda oma armastatud naisega vaid sel põhjusel, et tema ema on mustanahaline? Uskumatu.
Vahva pulm oli 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pakun, et jutt käib tänase päeva nn. suursündmusest.
Huvitav, kas on veel kedagi, kes ei jälgi ega vaata seda?
Kogu tänapäevast jama, mis seostub kuningaperedega.
Nii nihkes ja vale, mida vägisi ajaloo hõlmas hoitakse.

Mulle meeldib, et osades riikides on monarhia säilinud. See on ajalugu ja on huvitav vaadata, kuidas nende roll ajas muutub. Võta seda nagu dok filmi või ilmastikunähtust.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meghan on oma tedretähnidega väga armas. Väga ilus naine.
Neegerpastor oli lahe. Tore oli vaadata, kuidas ta särtsu sisse lõi ja kui erinevad need kaks kultuuri on. Kõik noored siniverelised hoidsid naeru tagasi. Williami puhul ma täitsa ootasin, millal ta naerma pahvatab. Kuid kõne oli ju iseenesest väga ilus ja südamlik. Lihtsalt neegrikirikule iseloomuliku temperamendiga.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Neegerpastor oli lahe. Tore oli vaadata, kuidas ta särtsu sisse lõi ja kui erinevad need kaks kultuuri on. Kõik noored siniverelised hoidsid naeru tagasi. Williami puhul ma täitsa ootasin, millal ta naerma pahvatab. Kuid kõne oli ju iseenesest väga ilus ja südamlik. Lihtsalt neegrikirikule iseloomuliku temperamendiga.

“LAHE” ei ole paraku see sõna, mis peaks kokku käima brittide monarhiaga. olen väga pettunud, aga mis teha – maailm liigub kaose suunas. kuninganna ei tundunud rõõmustavat. uskumatu, surnud monarhid pööravad hauas ilmselt teist külge selle abielu ja laulatuse peale.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Briti monarhia näitas maailmale täpselt seda, mida nad tahtsid näidata. Kui kuningakoda pidas vajalikuks just sellist tseremooniat, milles siis sinu probleem on?

“LAHE” ei ole paraku see sõna, mis peaks kokku käima brittide monarhiaga. olen väga pettunud, aga mis teha – maailm liigub kaose suunas. kuninganna ei tundnud rõõmustavat. uskumatu, surnud monarhid pööravad hauas ilmselt teist külge selle abielu ja laulatuse peale.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vaadake parem filmi, mis räägib Harry ja Megani nö. armuloost. Tundub, et Megani poolvennal õigus – Megan üks paras kullakaevaja.
Filmi põhjal võib arvata, et eks see näitsik end aktiivselt pähe määris Harryle. Mingit privaatsust ta ei tahtnud, vaid just nimme et suhe võimalikult kiiresti avalikkuse ette tuleks ja et asi ametlikuks saaks.
Instas fookuses Harry kingitud käevõru, meikarile lobiseda oma eraelust, meikari sugulasele öelda et Megan saab tulevaseks printsessiks, ilma et oleks ennem kuningliku perega kohtunud. Puhas show.
Nüüd kiirustab veel titega tagant – bioloogiline kell jne.
Olen kindel, et väga kiirelt hakkab oma tagamaad kindlustama- veebruar-märts 2019 on oodata lapse sündi.
Saab näha.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Briti monarhia näitas maailmale täpselt seda, mida nad tahtsid näidata. Kui kuningakoda pidas vajalikuks just sellist tseremooniat, milles siis sinu probleem on?

“LAHE” ei ole paraku see sõna, mis peaks kokku käima brittide monarhiaga. olen väga pettunud, aga mis teha – maailm liigub kaose suunas. kuninganna ei tundnud rõõmustavat. uskumatu, surnud monarhid pööravad hauas ilmselt teist külge selle abielu ja laulatuse peale.

ega siin tänasel päeval ju kätt ette panna ei saa, aga ära arva, et briti monarhia näitas mida tahtis.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Inglismaalt- Mis konsevatiivsusest te raagite? Pole valitsejat, keda pole skandaalid jalitanud. Kuninglik pere on tais morvareid, petmisi, hulle ja mida koike veel! Kuninganna kolm last on lahutatud. Uhesonaga, pere nagu pere ikka.
Inglased votavad Meganit uldiselt rahulikult. Mul on nii hea meel, et Harry on onnelik- pole tahtsust kui kaua see kestab.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Need ei ole tedretähnid. See on konkreetselt inetu laiguline ebaühtlase värviga näonahk. Plekiline, mitte täpiline.
Ei ole ilus naine. Vana ja kurja näoga.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vaadake parem filmi, mis räägib Harry ja Megani nö. armuloost. Tundub, et Megani poolvennal õigus – Megan üks paras kullakaevaja.
Filmi põhjal võib arvata, et eks see näitsik end aktiivselt pähe määris Harryle. Mingit privaatsust ta ei tahtnud, vaid just nimme et suhe võimalikult kiiresti avalikkuse ette tuleks ja et asi ametlikuks saaks.
Instas fookuses Harry kingitud käevõru, meikarile lobiseda oma eraelust, meikari sugulasele öelda et Megan saab tulevaseks printsessiks, ilma et oleks ennem kuningliku perega kohtunud. Puhas show.
Olen kindel, et väga kiirelt hakkab oma tagamaad kindlustama- veebruar-märts 2019 on oodata lapse sündi.
Saab näha.

Tüüpiline.
Ise oleks seal asemel tahtnud olla või?
Kuidas need mehed alati mõne naise juttudes nii lollikesed ja lükata tõmmata on? Ju siis sellest, et endal ainult prügikalad valikus on.
Mis sa tõesti arvad, et Harry pole kullakaevajat oma elus enne näinud. Ta võib olla ühest silmast pime, lombakas ja ajada täiesti loogikavaba juttu, aga naistest selliste puhul puudu kunagi ei tule.
Võttis selle, kelle tahtis võtta. Ja arvatavasti täiesti kaalutletud valik, sest vanus pole ka enam teab mis poisike. Täiesti vabalt ja selge oli, et talle lubati, sest sellist aega, kui see mees troonile saama hakkab, ei tule iialgi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Saab näha.

Tüüpiline.
Kuidas need mehed alati mõne naise juttudes nii lollikesed ja lükata tõmmata on? Ju siis sellest, et endal ainult prügikalad valikus on.
Mis sa tõesti arvad, et Harry pole kullakaevajat oma elus enne näinud. Ta võib olla ühest silmast pime, lombakas ja ajada täiesti loogikavaba juttu, aga naistest selliste puhul puudu kunagi ei tule.
Võttis selle, kelle tahtis võtta. Ja arvatavasti täiesti kaalutletud valik, sest vanus pole ka enam teab mis poisike. Täiesti vabalt ja selge oli, et talle lubati, sest sellist aega, kui see mees troonile saama hakkab, ei tule iialgi.

Just nimeltk, troonile Harry ei maandu. Aga võid kindel olla, et lakke keegi rõõmust ei hüppa selle komejandi peale.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Päris naljakas on, et keegi tõesti arvab, et mustanahaline pastorihärra esines ilma kuninganna ja kuningakoja nõusolekuta. Veel enam, et neil ei olnud üksipulgi teada milline tema kõne on ja kuidas pulmapäeval välja näeb 😀 See “piinlikus” kuninganna või prints Philipi näos on teil enda ettekujutluste vili, sõbrakesed.

Naljatilgad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Saab näha.

Tüüpiline.

See, et Meghan on näitleja, räägib juba enda eest. Oleksin eelistanud Harry valikuna näha Cressida Bonast- tuhat korda kaunim ja loomulikum, elegantsem.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Cressida Bonas

absoluutselt jah.

https://www.hellomagazine.com/celebrities/2018042648153/meghan-markle-bump-into-prince-harry-ex-girlfriend-cressida-bonas/

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nii naljakas, et mõned siin paistavad täpselt teadvat, mida kunaingakoda TEGELIKULT tahab või ei taha, kas ja mille üle rõõmustab või piinlikkust tunneb. Mis te olete osa õukonnast või? Ise siniverelised? Kuulute sellesse ringi?
Ja et kuningannal oli piinlik? Olete te kunagi näinud mõnel üritusel kuningannat kõrvuni naeratuse ja entusiastliku olemisega? Ei ole ju. Ta ongi reserveeritud ja rahulik alati.
Ja need mõtteavaldused, et MINA ei poolda, MINA oleksin eelistanud. Naljanuber lihtsalt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nii naljakas, et mõned siin paistavad täpselt teadvat, mida kunaingakoda TEGELIKULT tahab või ei taha, kas ja mille üle rõõmustab või piinlikkust tunneb. Mis te olete osa õukonnast või? Ise siniverelised? Kuulute sellesse ringi?
Ja et kuningannal oli piinlik? Olete te kunagi näinud mõnel üritusel kuningannat kõrvuni naeratuse ja entusiastliku olemisega? Ei ole ju. Ta ongi reserveeritud ja rahulik alati.
Ja need mõtteavaldused, et MINA ei poolda, MINA oleksin eelistanud. Naljanuber lihtsalt.

Mis siin naljakat on? Mõistusega inimesel ongi oma seisukoht ja arvamus, mida ta ka väljendab, kui soovib. See, et sul kõrvade vahel tuul puhub ja sa ainult lambakarjaga koos “mää” suudad öelda, on sinu probleem.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis siin naljakat on? Mõistusega inimesel ongi oma seisukoht ja arvamus, mida ta ka väljendab, kui soovib. See, et sul kõrvade vahel tuul puhuh ja sa ainult lambakarjaga koos “mää” suudad öelda, on sinu probleem.

Aaa, jajah, nüüd tuli see perekooli kuulus “tark inimene” ka mängu. Aina paremaks läheb.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis siin naljakat on? Mõistusega inimesel ongi oma seisukoht ja arvamus, mida ta ka väljendab, kui soovib. See, et sul kõrvade vahel tuul puhuh ja sa ainult lambakarjaga koos “mää” suudad öelda, on sinu probleem.

Aaa, jajah, nüüd tuli see perekooli kuulus “tark inimene” ka mängu. Aina paremaks läheb.

no comments 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meghan on minu jaoks silmatorkavalt ilus, värske ja terve intsestidest räsitud monarhide järeltulijate kõrval.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kahjuks oli Diana liiga vabameelne ja Harry on emast eeskuju võtnud. Neegrid ei sobi kuninglikku õukonda, nad tõmbavad väärikust maha, just seda, mille poolest rahvas neid alt üles vaatab.Pööblile ei meeldi kui monarhia muutub umbes samasuguseks nagu nad ise on. Aga need pulmad olid naeruväärsed, eriti see neegrist kloun seal altari taga. Prints Philip vaatas põlastusega seda tsirkust, kuninganna ei naeratanud ka kordagi.

Kui sa tark oleksid, siis teaksid, et Briti kuninglikus soos on juba musta rassi geenid olemas, lausa kuningannal endal. Ja kuninganna on Meghaniga rahul.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kui sa tark oleksid, siis teaksid, et Briti kuninglikus soos on juba musta rassi geenid olemas, lausa kuningannal endal.

tohoh, kes see oli siis, miks sa ei täpsusta? ehk Othello?!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui sa tark oleksid, siis teaksid, et Briti kuninglikus soos on juba musta rassi geenid olemas, lausa kuningannal endal.

tohoh, kes see oli siis, miks sa ei täpsusta? ehk Othello?!

https://aaregistry.org/story/englands-first-black-queen-sophie-charlotte-born/

Sulle vist meeldib ka oma rumalusega “hüpata”!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Väga palju oli tõesti mustanahalisi. Mina isiklikult seda ei poolda, et Harry abiellus mustanahalise järeltulijaga.

VÄGA hämmastav, et 2018. aastal keegi veel leiab, et selline mõtteavaldus on täiesti ok.

Ja see kõne oli just väga äge. Elus ja kirglik ja entusiastlik.

Õnneks levivad sellised arusaamad tänapäeval valdavalt vanema generatsiooni (või nende harimatute järeltulijate) seas. Varsti on sellised mõtteavaldused ajalugu. Peab lihtsalt ootama 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

a selle prints Philipi minevikus neid natsinalju ju küllalt ja kunagi 18-selt Harry mingil peol oli natsi käepaelaga, ämber täielik, vabandas mis vabandas..monarhiast pole enam jälgegi, miks neid enam ülal pidada?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mulle ei meeldi inimeste isiklikku ellu sekkumine: a la mõtted, et kiired pulmad, kiired lõpud jne.

Traditsioonidest on praeguseks igal pool saanud tsirkus, meelelahutuse vorm, äri. Mis need meie setud või vanausulised teistsugused on? Teevadki lihtsalt turistidele teatrit. Sama Briti monarhiaga. Ainult inimesed šõubisnesist suudavadki seda teatrit taluda – seega muust valdkonnast neil abikaasakandidaate valida polegi.

Aga mulle ei meeldi, kui ühiskond asub arvustama kellegi suhteid. See pealtnäha “süütu meelelahutus” hävitab ikka massiliselt: noored paarid lähevad lahku ja tülli, ema saab raseduse ajal närvivapustuse ja sünnivad haiged lapsed.
Ei ole kellegi suhted mitte kellegi teise asi arvustada.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 124 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Pulmaõudukas