Esileht Hobinurk Pulmapeole esineja

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 167 )

Teema: Pulmapeole esineja

Postitas:
Kägu

Kadri Voorand, Mari Kalkun, Liisi Koikson.

Ma jätaks pigem pulma ära kui Voorandi või Kalkuni laulma laseksin. Koikson on OK, ehkki väga igav.

Miks? Minu meelest on nad kõik väga head ja pulma vägagi sobivad esinejad.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kadri Voorand, Mari Kalkun, Liisi Koikson.

Ma jätaks pigem pulma ära kui Voorandi või Kalkuni laulma laseksin. Koikson on OK, ehkki väga igav.

Miks? Minu meelest on nad kõik väga head ja pulma vägagi sobivad esinejad.

Ongi head esinejad, kui soovid külalistele ka väikest kontserti pakkuda. Aga tantsuks peaks lisaks kellegi teise leidma.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kadri Voorand, Mari Kalkun, Liisi Koikson.

Ma jätaks pigem pulma ära kui Voorandi või Kalkuni laulma laseksin. Koikson on OK, ehkki väga igav.

Miks? Minu meelest on nad kõik väga head ja pulma vägagi sobivad esinejad.

Ongi head esinejad, kui soovid külalistele ka väikest kontserti pakkuda. Aga tantsuks peaks lisaks kellegi teise leidma.

Et siis Smilersi või Terminaatori muusika saatel on parem valssi tantsida?

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma jätaks pigem pulma ära kui Voorandi või Kalkuni laulma laseksin. Koikson on OK, ehkki väga igav.

Miks? Minu meelest on nad kõik väga head ja pulma vägagi sobivad esinejad.

Ongi head esinejad, kui soovid külalistele ka väikest kontserti pakkuda. Aga tantsuks peaks lisaks kellegi teise leidma.

Et siis Smilersi või Terminaatori muusika saatel on parem valssi tantsida?

Mina kujutan end küll valssi tantsimas pigem  Smilers ja Terminaator muusika kui Voorandi kriiskamise saatel. Mari Kalkuni üminad ei ole ka minu maitse.

Muusika pulmas peaks olema ikka pigem lõbus ja hoogne kui masendav.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et siis Smilersi või Terminaatori muusika saatel on parem valssi tantsida?

No meil on ikka palju rohkem bände kui need kaks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kadri Voorand, Mari Kalkun, Liisi Koikson.

Ma jätaks pigem pulma ära kui Voorandi või Kalkuni laulma laseksin. Koikson on OK, ehkki väga igav.

Miks? Minu meelest on nad kõik väga head ja pulma vägagi sobivad esinejad.

Ongi head esinejad, kui soovid külalistele ka väikest kontserti pakkuda. Aga tantsuks peaks lisaks kellegi teise leidma.

Et siis Smilersi või Terminaatori muusika saatel on parem valssi tantsida?

Aga mispärast peab valssi tantsima?? Sa ei pea esimesse pakkumisse kinni jääma.4Maolen käinud ka pulmas,kus ei olnud mitte ühtegi esinejat. Lindimuusikat ka ei olnud.   Ja enamus külalisi olid muusikud.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kadri Voorand, Mari Kalkun, Liisi Koikson.

Ma jätaks pigem pulma ära kui Voorandi või Kalkuni laulma laseksin. Koikson on OK, ehkki väga igav.

Miks? Minu meelest on nad kõik väga head ja pulma vägagi sobivad esinejad.

Minu jaoks mitte ja seega need kohe välistan. Tegelikult mind ürituse korraldajana ei huvita, kas minu pulmas kellelegi mingi esineja ei meeldi. Kutsun ikkagi enda maitse järgi. Kui mõni kortsutab kulmu Alen Veziko üle või ütleb vuih Sõpruse Puiestee kohta, siis on see tema mitte minu probleem. Aga tantsuks sobib ka Hellad Velled, Shanon, Merlyn Uusküla või Jüri Homenja. Mu tuttava pulmas oli James Wertz. Väga äge muusika.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga tantsuks sobib ka Hellad Velled, Shanon, Merlyn Uusküla või Jüri Homenja.

Püha jumal. On ikka punt kokku pandud. Mis tantsumuusika see Shanoni ulgumine on?

+4
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meie kutsusime klassikalise keelpillikvarteti. Meile ja külalistele väga meeldis, saime väga ägeda kontserdi.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meie kutsusime klassikalise keelpillikvarteti. Meile ja külalistele väga meeldis, saime väga ägeda kontserdi.

Ilvekesed?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meie kutsusime klassikalise keelpillikvarteti. Meile ja külalistele väga meeldis, saime väga ägeda kontserdi.

Ilvekesed?

Ei, mitte Ilvesed.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tahad sa esinejat, keda vaadata-kuulata või kedagi, kes tantsumuusikat teeks?

Mina olen käinud päris mitmes pulmas, kus ei olegi bändi – hoopis DJ on ja ei olegi sellist “klassikalist” valss-rumba jne teema. Pruutpaar on andnud oma juhised DJ-le, kui vajalik + pulmas kindlasti arvestatakse ka soovilugudega.

Muide, moekas pulmas ei pakuta viina ka enam – või tuleb see ise kokteilibaarist osta. Vanaisad ehk torisevad, aga noorem põlvkond eelistab nagunii veini/õlut/kokteile.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muide, moekas pulmas ei pakuta viina ka enam – või tuleb see ise kokteilibaarist osta. Vanaisad ehk torisevad, aga noorem põlvkond eelistab nagunii veini/õlut/kokteile.

Tänapäeva moodsas kaerahelveste pulmas ei pakuta liha ka enam. Ainult vegantoidud ja alkovabad kokteilid.

 

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muide, moekas pulmas ei pakuta viina ka enam – või tuleb see ise kokteilibaarist osta. Vanaisad ehk torisevad, aga noorem põlvkond eelistab nagunii veini/õlut/kokteile.

Tänapäeva moodsas kaerahelveste pulmas ei pakuta liha ka enam. Ainult vegantoidud ja alkovabad kokteilid.

Jah, nii on. Meil üks külaline pahandas, et ta peab sööma mulgikapsast ja liha. Tema on nüüd siiski vegan ja tema sellist asja ei söö.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tänapäeva moodsas kaerahelveste pulmas ei pakuta liha ka enam. Ainult vegantoidud ja alkovabad kokteilid.

Oo õudust, see on egoism ja diskrimineerimine. Kui pruutpaar on ära keeranud, milles külalised siis süüdi on?

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muide, moekas pulmas ei pakuta viina ka enam – või tuleb see ise kokteilibaarist osta. Vanaisad ehk torisevad, aga noorem põlvkond eelistab nagunii veini/õlut/kokteile.

Tänapäeva moodsas kaerahelveste pulmas ei pakuta liha ka enam. Ainult vegantoidud ja alkovabad kokteilid.

Et siis kui pruutpaar on karsklased ja veganid siis peaks nende pulmas ikkagi viina ja steiki pakutama, et oleks “ikka õige pulm”? Ei ole absoluutselt nõus. Pulm on pruutpaari sündmus ja on täpselt selline nagu nemad otsustavad.

+7
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muide, moekas pulmas ei pakuta viina ka enam – või tuleb see ise kokteilibaarist osta. Vanaisad ehk torisevad, aga noorem põlvkond eelistab nagunii veini/õlut/kokteile.

Tänapäeva moodsas kaerahelveste pulmas ei pakuta liha ka enam. Ainult vegantoidud ja alkovabad kokteilid.

Et siis kui pruutpaar on karsklased ja veganid siis peaks nende pulmas ikkagi viina ja steiki pakutama, et oleks “ikka õige pulm”? Ei ole absoluutselt nõus. Pulm on pruutpaari sündmus ja on täpselt selline nagu nemad otsustavad.

Lugesin aastaid tagasi ühe naise blogi, kes kirjutas oma lapse haigusest. Laps kahjuks siiski suri ja matustega seoses olid naisel nõudmised, et kuna laps oli allergik, siis KÕIK neid allergeene sisaldavad toiduained, mis matuselised kaasa toovad, lähevad otseteed prügikasti.

Minul oli seda toona imelik lugeda. Ärasaatjad ju ei ole allergikud. Saan aru, et ema oli šokis ja leinas, aga selline asi tundus, vähemasti toona, ikka veits ekstreemne. Aga ega iial ei tea, kuidas ise sellises olukorras käituks.

 

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et siis kui pruutpaar on karsklased ja veganid siis peaks nende pulmas ikkagi viina ja steiki pakutama, et oleks “ikka õige pulm”? Ei ole absoluutselt nõus. Pulm on pruutpaari sündmus ja on täpselt selline nagu nemad otsustavad.

Ehket 2 veidrikku otsustavad 50-100 külalise toidu/joogi endast, mitte külalistest lähtudes? Pruutpaar on võõrustaja, kes peab hoolitsema oma külaliste eest. Aus oleks kinki mitte küsida, kui enda järgi egoistikke otsuseid tehakse. Saab ka ilma kingita läbi joosta ning ära õnnitleda ning siis mingisse normaalsesse kohta istuma minna.

+10
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lugesin aastaid tagasi ühe naise blogi, kes kirjutas oma lapse haigusest. Laps kahjuks siiski suri ja matustega seoses olid naisel nõudmised, et kuna laps oli allergik, siis KÕIK neid allergeene sisaldavad toiduained, mis matuselised kaasa toovad, lähevad otseteed prügikasti.
Minul oli seda toona imelik lugeda. Ärasaatjad ju ei ole allergikud.

Oehh, toit on tõesti sellises olukorras kõige tähtsam!
Minu meelest on tema palve söögi osas arusaadav.
See oli viimane päev kui see naine sai veel tunda selle lapse emana ennast, olgugi sümboolselt.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ehket 2 veidrikku otsustavad 50-100 külalise toidu/joogi endast, mitte külalistest lähtudes?

Sinuga on seda debatti siin juba kprdi peetud.
Mis õigusega sa veganeid ja karsklasi veidrikeks nimetad, mis sul viga on?
Õnneks nende pulma tulevad tulevad lähedased ja sõbrad, kes nii ei arva.
Küll saab ka taimselt ja alkoholivabalt korraldada imemaitsva ja luksusliku õhtusöögi, keegi ei jää millestki ilma.

+3
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ehket 2 veidrikku otsustavad 50-100 külalise toidu/joogi endast, mitte külalistest lähtudes?

Sinuga on seda debatti siin juba kprdi peetud.

Mis õigusega sa veganeid ja karsklasi veidrikeks nimetad, mis sul viga on?

Õnneks nende pulma tulevad tulevad lähedased ja sõbrad, kes nii ei arva.

Küll saab ka taimselt ja alkoholivabalt korraldada imemaitsva ja luksusliku õhtusöögi, keegi ei jää millestki ilma.

See on täpselt sama nõme nagu vegan, kes nõuab, et pruutpaar peaks arvestama sellega, et ta vegan on.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sinuga on seda debatti siin juba kprdi peetud. Mis õigusega sa veganeid ja karsklasi veidrikeks nimetad, mis sul viga on?

Mina pole sellel teemal varem vestelnud.

Veidrikud on inimesed, kes võtavad mingi suuna ning kujutavad ette, et kõik peavad nüüd sarnaselt käituma.

Ole vegan, aga ole omaette. Mu sõbranna on karsklane, aga oma pulmas pakkus alkoholi. Ta ei võta mereande suu sissegi, aga pulmas teistele pakkus. See on normaalne hoolimine.

 

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ma pole aru saanud, mis maitse on TA-l, ma ei suudaks küll ainult oma maitse järgi muusikut kutsuda, ma tahaks, et minu külalistel oleks ka lõbus ja meenutaks minu pidu hea sõnaga, ega seepärast, et näit. mina kuulan ainult rasket muusikat, minu pidu lörri ei pea minema

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

DJ Heiki, Arnold Oksmaa või Marco Tasane oleks hea valik.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii nagu ma ei pea pulmapeole täiskarsklasi, veganeid, sootuid olendeid, antivaxxereid ega muid veidrikke kutsuma, ei pea ka kutsuma külalistele meelepärast esinejat. Minu pidu, minu otsus.

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ikka tahan, et minu külalistel oleks tore ja ka meeldiv toit, seega ma lähtun pigem külalistest, mitte sellest, mida mina kuulan ja söön või joon. Inimesed on selles suhtes ikka väga erinevad. Osa raiub, et see on minu päev, kõik valin enda järgi, aga samas milleks need külalised siis. Ole siis omaette ja lähtu ainult endast. Aga sa kutsud endale külalised, et nemad aitaksid sinu päeva pidulikumaks muuta, seega mina soovin, et eelkõige neil oleks tore.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ikka tahan, et minu külalistel oleks tore ja ka meeldiv toit, seega ma lähtun pigem külalistest, mitte sellest, mida mina kuulan ja söön või joon. Inimesed on selles suhtes ikka väga erinevad. Osa raiub, et see on minu päev, kõik valin enda järgi, aga samas milleks need külalised siis. Ole siis omaette ja lähtu ainult endast. Aga sa kutsud endale külalised, et nemad aitaksid sinu päeva pidulikumaks muuta, seega mina soovin, et eelkõige neil oleks tore.

Täiesti nõus, aga ma leian, et saab teha ka nii, et kõigil oleks lõbus ja keegi ei peaks ennast toidu või muu pärast kõrvalejäetuna.

 

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Veidrikud on inimesed, kes võtavad mingi suuna ning kujutavad ette, et kõik peavad nüüd sarnaselt käituma.
Ole vegan, aga ole omaette.

Tead, räägi enda eest. Ma läheks hea meelega ainult vegan pulma, kus pakutakse põnevaid alkovabu kokteile. Huvitav oleks.
Ja usu mind, olen lihasõber ja kindlasti mitte karsklane

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lugesin aastaid tagasi ühe naise blogi, kes kirjutas oma lapse haigusest. Laps kahjuks siiski suri ja matustega seoses olid naisel nõudmised, et kuna laps oli allergik, siis KÕIK neid allergeene sisaldavad toiduained, mis matuselised kaasa toovad, lähevad otseteed prügikasti. Minul oli seda toona imelik lugeda. Ärasaatjad ju ei ole allergikud. Saan aru, et ema oli šokis ja leinas, aga selline asi tundus, vähemasti toona, ikka veits ekstreemne. Aga ega iial ei tea, kuidas ise sellises olukorras käituks.

Ja olemegi jõudnud pulmaesineja juurest allergiku matusteni. Võimalik vaid perekoolis.

P. S. Lapse kaotanud ema võib kasvõi nõuda, et matuselised pea peal seisaksid, viisakas inimene hoiab selle koha pealt suu kinni.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täiesti nõus, aga ma leian, et saab teha ka nii, et kõigil oleks lõbus ja keegi ei peaks ennast toidu või muu pärast kõrvalejäetuna.

Loomulikult saab ka nii, ega külalised ju ka kõik ühesugused pole. Aga näiteks see taimetoitlus ja täiskarsklus, mis eelpool teemaks võeti, on minu jaoks näited, et mina ei ajaks selles osas nii rangelt enda rida. Mina näiteks olen samuti taimetoitlane ja pakun pidudel nii taimetoitu kui liha. Samas siin eespool öeldi, et see on ju pruutpaari päev ja kui nemad tahavad taimetoitu, siis nii on. Sama on meil tööl ühe taimetoitlasega, kes alati sünnipäeval pakub rangelt taimetoitu, mingit tofut jne, mida teised ei söö. Ja niimoodi aastaid. Mina näiteks ei saa sellisest asjast aru. Miks ma ajan ainult oma tahtmist, kui tean, et minu külalistele see ei maitse.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 167 )


Esileht Hobinurk Pulmapeole esineja