Esileht Hobinurk Pulmapeole esineja

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 167 )

Teema: Pulmapeole esineja

Postitas:
Kägu

P. S. Lapse kaotanud ema võib kasvõi nõuda, et matuselised pea peal seisaksid, viisakas inimene hoiab selle koha pealt suu kinni.

Viisakas inimene ei esita külalistele kummalisi nõudmisi. Ei pulmas ega matustel.

Ma ise sel juhul jätaks minemata.

 

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ise sel juhul jätaks minemata.

Pulmast ma saaks ehk aru, aga ega sa sinna matusele meelt lahutama ja sööma ei lähe, et oleks mingi vahe, mida seal pakutakse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Viisakas inimene ei esita külalistele kummalisi nõudmisi. Ei pulmas ega matustel.
Ma ise sel juhul jätaks minemata.

Silm ei pilgu ka seda ütlemast taolises olukorras?
Jah, PALUN jäta minemata oma lähedase inimese lapse matustele, kes unustas sel päeval olemast 100% VIISAKAS.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Viisakas inimene ei esita külalistele kummalisi nõudmisi. Ei pulmas ega matustel.

Ma ise sel juhul jätaks minemata.

Silm ei pilgu ka seda ütlemast taolises olukorras?

Jah, PALUN jäta minemata oma lähedase inimese lapse matustele, kes unustas sel päeval olemast 100% VIISAKAS.

MIKS ma peaksin seda ütlema minema? Kui midagi väga häiriks, siis jätaks minemata, selle asemel, et sobimatul ajal teema üles tõmmata. Lahkunule saab austust avaldada ka muud moodi, kui matustel kohal viibides.

 

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ikka tahan, et minu külalistel oleks tore ja ka meeldiv toit, seega ma lähtun pigem külalistest, mitte sellest, mida mina kuulan ja söön või joon. Inimesed on selles suhtes ikka väga erinevad. Osa raiub, et see on minu päev, kõik valin enda järgi, aga samas milleks need külalised siis. Ole siis omaette ja lähtu ainult endast. Aga sa kutsud endale külalised, et nemad aitaksid sinu päeva pidulikumaks muuta, seega mina soovin, et eelkõige neil oleks tore.

tegelikult peab mõlemal poolel tore olema ja tuleks kuldne kesktee leida, kui seda ei suudeta ja inimesed on kõik nii ärmuslikud, siis pole seda pidu ka vaja pidada ja lõpmatuseni toidu või muusiku üle vaielda

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Matustel menüü osas mingeid pretensioone omada on küll perversne. Nagu tuldaks tänapäeval matustele hobuse ja vankriga kolm päeva, et kohe on vaja keha kinnitada. Avaldad oma austuse ära ja lähed sööd, mida tahad j kus tahad.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole mu isiklik lemmik aga mõisapulma sobib Birgit hästi

+3
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

KÕIK neid allergeene sisaldavad toiduained, mis matuselised kaasa toovad, lähevad otseteed prügikasti

Kas see matus toimus mingis teises kultuuriruumis või on jutt 100 aasta tagusest ajast? Jube raske on uskuda, et tänapäeval siinkandis minnakse matustele ja võetakse TOIDUAINEID kaasa. Teie võtate või ? Millises matuse etapis need üle antakse ja kellele ? Või pannakse kirstu najale nagu pärjad ? Pannakse kirstu kaasa või kaunistatakse kääbast ? Või kaetakse peielaud matuseliste poolt kaasatoodud toiduainetest ? No ei usu.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

MIKS ma peaksin seda ütlema minema? Kui midagi väga häiriks, siis jätaks minemata, selle asemel, et sobimatul ajal teema üles tõmmata. Lahkunule saab austust avaldada ka muud moodi, kui matustel kohal viibides.

Pidasin silmas siin ütlemist.
Ja hea teada, et sa jätaksid söögi pärast lähedase matustele minemata.
(jutt käib lapse matustest s.t. mitte mingi “lahkunule austuse avaldamisest” vaid eelkõige tema pere toetamisest)
Ahh, vastik teema.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

KÕIK neid allergeene sisaldavad toiduained, mis matuselised kaasa toovad, lähevad otseteed prügikasti

Kas see matus toimus mingis teises kultuuriruumis või on jutt 100 aasta tagusest ajast? Jube raske on uskuda, et tänapäeval siinkandis minnakse matustele ja võetakse TOIDUAINEID kaasa. Teie võtate või ? Millises matuse etapis need üle antakse ja kellele ? Või pannakse kirstu najale nagu pärjad ? Pannakse kirstu kaasa või kaunistatakse kääbast ? Või kaetakse peielaud matuseliste poolt kaasatoodud toiduainetest ? No ei usu.

USA. Blogi oli vähemasti tol ajal täiesti avalik ja kõigile kätte saadav.

Mälu järgi oli tegu mälestusüritusega, kuhu siis tõesti kõik soovijad said tulla ja oma koogikesed- maiustused kaasa võtta. Ju siis seal on nii kombeks.

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võimalik vaid perekoolis – kolmandaks leheküljeks on pulma esineja kutsumise teema muutunud matusekommete aruteluks.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võimalik vaid perekoolis – kolmandaks leheküljeks on pulma esineja kutsumise teema muutunud matusekommete aruteluks.

uus küsimus – ja mis siis pulmaesinejast sai, kes osutus valituks

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

USA. Blogi oli vähemasti tol ajal täiesti avalik ja kõigile kätte saadav. Mälu järgi oli tegu mälestusüritusega, kuhu siis tõesti kõik soovijad said tulla ja oma koogikesed- maiustused kaasa võtta. Ju siis seal on nii kombeks.

Tore siis, Kui seal on nii kombeks, siis on seal ka kombeks see, et lahkunu omaksed otsustavad selle mälestusüristuse korralduse üle ka seega on täiesti arusaadav, kui seal mingid toidud ei olnud teretulnud. Mistõttu on ikka eriti imelik seda siin teemas, kus tõepoolest käib jutt mitte matuse- ja mälestuskommetest võõral maal, vaid pulmaesinejast, üldse üles võtta. Teemasse ka – pulmad on erinevad, pulmakülalised on erinevad, pruutpaarid on erinevad. Sõltuvalt sellest, kas on väike vastuvõtt või tunde kestev tantsulka, kas on tudengipulm või tagasihoidlike keskealiste inimeste üritus. Esineja peab eelkõige meeldima pruutpaarile, aga sobima ka enamikule pulmakülalistest, vastasel juhul ei “lähe pidu käima”. Enamasti on kutsujale oluline, et tema külalised ennast hästi tunneksid, seega olgu toit või esinejad, kutsuja arvestab oma külaliste maitsega.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Margus vaher

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Margus vaher

Ma ei tea mitte ühtegi tema laulu.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei tea mitte ühtegi tema laulu.

https://et-ee.facebook.com/MargusVaherOfficial

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

DJ Heiki, Arnold Oksmaa või Marco Tasane oleks hea valik.

Ma kutsuks kohe kõik kolm korraga!

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vat, kus on nüüd kõik muusikud ennast reklaamimas?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vat, kus on nüüd kõik muusikud ennast reklaamimas?

Jajah, kindlasti nad käivad mingis Perekoolis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vat, kus on nüüd kõik muusikud ennast reklaamimas?

Jajah, kindlasti nad käivad mingis Perekoolis.

Aga käivad.  Nad on ka siiski inimesed oma odavate lõbudega.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vat, kus on nüüd kõik muusikud ennast reklaamimas?

Jajah, kindlasti nad käivad mingis Perekoolis.

Ilu rubriigis on teemadesse vastamas käinud igasugu ilusüstijad ja muud tegelased. Asi see siis ühel muusikul või artistil siit korraks läbi põigata.

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vat, kus on nüüd kõik muusikud ennast reklaamimas?

Jajah, kindlasti nad käivad mingis Perekoolis.

Ilu rubriigis on teemadesse vastamas käinud igasugu ilusüstijad ja muud tegelased. Asi see siis ühel muusikul või artistil siit korraks läbi põigata.

Pole siin ükski tõsiseltvõetav ansambel ju end välja kuulutanud.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Traffic?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole mu isiklik lemmik aga mõisapulma sobib Birgit hästi

Samuti Ines ja Maarja-Liis.

 

+2
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ilu rubriigis on teemadesse vastamas käinud igasugu ilusüstijad ja muud tegelased. Asi see siis ühel muusikul või artistil siit korraks läbi põigata.

Sa oled jälle see kõikide 100 tuhande inimese teadja? Ilusüstijaks on mind peetud, mida ma päris kindlasti ei ole. Inimeste tundmisega on sul ikka päris pahad lood.

Enamik inimesi ei ole kuulnudki mingist Perekoolist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole siin ükski tõsiseltvõetav ansambel ju end välja kuulutanud.

Selles küsimus oligi, et kus nad on kõik

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilu rubriigis on teemadesse vastamas käinud igasugu ilusüstijad ja muud tegelased. Asi see siis ühel muusikul või artistil siit korraks läbi põigata.

Sa oled jälle see kõikide 100 tuhande inimese teadja? Ilusüstijaks on mind peetud, mida ma päris kindlasti ei ole. Inimeste tundmisega on sul ikka päris pahad lood.

Enamik inimesi ei ole kuulnudki mingist Perekoolist.

Ei. Ühes teemas väitis vastaja ise, et on ilusüstide pakkuja ja vaidles seal korduvalt inimestega, kes küsimusi julgesid esitada.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilu rubriigis on teemadesse vastamas käinud igasugu ilusüstijad ja muud tegelased. Asi see siis ühel muusikul või artistil siit korraks läbi põigata.

Sa oled jälle see kõikide 100 tuhande inimese teadja? Ilusüstijaks on mind peetud, mida ma päris kindlasti ei ole. Inimeste tundmisega on sul ikka päris pahad lood.

Enamik inimesi ei ole kuulnudki mingist Perekoolist.

Seda ma küll ei usu! 😀 Seevastu ei soovi paljud tunnistada, et siin käivad ja tegutsevad.

Isegi Juur ja Ojapets on ühes oma saates Perekooli tsiteerinud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kadri Voorand, Mari Kalkun, Liisi Koikson.

Ma jätaks pigem pulma ära kui Voorandi või Kalkuni laulma laseksin. Koikson on OK, ehkki väga igav.

Miks? Minu meelest on nad kõik väga head ja pulma vägagi sobivad esinejad.

Maitse asi, aga minu meelest on Voorand sellise häälega, nagu keegi kraabiks küüntega tahvlit, aga mõni ütleb, et huvitav hääl.

Pulma mängima soovitaks kutsuda pigem kedagi sellist, kes inimestele kas meeldib või on ükskõik, aga mitte sellist, kes kas väga meeldib või kohe mitte üldse ei meeldi. Sellisel juhul ei sobi ka Smilers ja Terminaator, sest on päris palju neid, kes jätaks selle esineja tõttu pulma minemata.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei. Ühes teemas väitis vastaja ise, et on ilusüstide pakkuja ja vaidles seal korduvalt inimestega, kes küsimusi julgesid esitada.

Ei ole olnud sellist asja, mäletad valesti. Mingi loll jauras terve teema mu kallal, et pakun ilusüste ja teema arenedes nimetas mind jätkuvalt nii. Teistel võis jääda mulje, et olengi ennast niiviisi esitlenud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 167 )


Esileht Hobinurk Pulmapeole esineja