Esileht Pereelu ja suhted Pulmaviina etikett – kasutusjuhend?

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Pulmaviina etikett – kasutusjuhend?

Postitas:

Teeme pulmaoksjoniks viinale sildid peale. Tahaküljele tahaks panna kasutusjuhendit. Mida sinna võiks kirjutada?
*juua külmalt
*juua suure armastusega
..?

Mis teie olete panud etiketile? 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.04 14:50; 23.04 16:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei ole midagi pannud, mulle on mu sõbrad liiga kallid, et neid mingite totrate oksjonite ja mõnitamismängudega ahistada

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nõme komme külalistelt raha välja pressida, eriti veel kange alkoholiga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma vihkan neid lollakaid \”oksjone\” kus kõik head nägu tehes pakuvad raha mingi mõttetu nänni eest, sest muidu oleks ju piinlik. Väga vastik ja alandav olukord.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ootate ise sõrmust ja olete kibestunud või mis viga? Arusaamatu vaen.

Oksjon on teenete peale ja rahaga pole midagi pistmist, pulmaviin on meie kohtumise teemaline ja seda on aind 1 pudel ja ma olen kindel, et sõpradele läheb see väga hästi peale ja paljud tahavad seda.

Info: Pulmaoksjon on traditsioon, millel on oluline tähendus noorpaarile. Nimelt kui ollakse äsja abieluranda jõudnud (vaatamata sellele, et mõni noorpaar on aastaid enne koos elanud), pole veel (traditsioonide järgi) ühist raha. Oksjon selleks ongi, et nn rahaseeme kasvama panna. Koosellu aga ei minda tühjade kätega (taskutega).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.04 14:50; 23.04 16:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

pulmaoksjon pole mingi traditsioon, vähemalt mitte eestlastel

eestlastel on ikka olnud pruudi põlle lappimine

siis anti raha noorpaarile elu alustamiseks ja anti südamest ja niipalju, kui just anda oli või vajalikuks peeti

ei olnud vaja seda mingisuguse kasutu nänni jagamise taha peita

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oksjonid on pulmaisade või pulmaemade idee, et oma aega kuidagigi sisustada. Nagu see muu muna püksitoppimise ja lusika põeajamise iba. Okse

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina näiteks oleks südamest solvunud, kui minule pulmas viina koju kaasapannakse. Pean viina mürgiks. Miks peaks sõbrad mürgitama oma lähedasi ? Kui keegi toob mulle viina, on see ilme märk, et tahab minu maksale surma :(:(:(

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]

Info: Pulmaoksjon on traditsioon, millel on oluline tähendus noorpaarile. Nimelt kui ollakse äsja abieluranda jõudnud (vaatamata sellele, et mõni noorpaar on aastaid enne koos elanud), pole veel (traditsioonide järgi) ühist raha. Oksjon selleks ongi, et nn rahaseeme kasvama panna. Koosellu aga ei minda tühjade kätega (taskutega). [/tsitaat]

Oiissake, kui ühist raha ei ole, siis tuleb ühiselt tööle minna, et ühist raha hankida!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina näiteks oleks südamest solvunud, kui minule pulmas viina koju kaasapannakse. Pean viina mürgiks. Miks peaks sõbrad mürgitama oma lähedasi ? Kui keegi toob mulle viina, on see ilme märk, et tahab minu maksale surma :(:(:([/tsitaat]Oksjonil ei panda sulle midagi niisama kaasa. Saad ikka seda, mida ise ostad. Viina ostmine ei ole kohustuslik. Joomine samuti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan teemaalgatajal minna hooopis pulmad.ee foorumisse. seal pole nii palju vastajaid aga kibestunud vanatüdrukuid samuti mitte :).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jeerum, millised pirtspersed ja moraalijüngrid koos.

Keegi ei sunni seda viina ostma ega endale sisse kallama. Ma vihastaks hoopis, kui keegi mu pulmas mingit sukakudumist või põllelappimist korraldaks. Sellega tegelegu oma padjaklubi-õhtutel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.04 20:13; 23.04 20:24; 23.04 23:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina näiteks oleks südamest solvunud, kui minule pulmas viina koju kaasapannakse. Pean viina mürgiks. Miks peaks sõbrad mürgitama oma lähedasi ? Kui keegi toob mulle viina, on see ilme märk, et tahab minu maksale surma :(:(:([/tsitaat]

kae, kus pessimist!
äkki sõber mõtleb, et sul hea viinasokke teha hoopis..
ära ole nii negatiivne! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

kae, kus pessimist!
äkki sõber mõtleb, et sul hea viinasokke teha hoopis..
ära ole nii negatiivne! :)[/tsitaat]

Või viinatampoone 😛

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.04 20:13; 23.04 20:24; 23.04 23:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]pulmaoksjon pole mingi traditsioon, vähemalt mitte eestlastel

eestlastel on ikka olnud pruudi põlle lappimine

siis anti raha noorpaarile elu alustamiseks ja anti südamest ja niipalju, kui just anda oli või vajalikuks peeti

ei olnud vaja seda mingisuguse kasutu nänni jagamise taha peita[/tsitaat]

Kus nüüd on kõik visad traditsioone taga ajama, paar teemat tagapool peetakse normaalseks, kui abiellumisest antakse vanematele teada facebookis! Kes seda ei mõista, sel on nihestunud väärtused. Saa siis nüüd aru..

Aga mina leian, et igal noorpaaril on õigus teha selline pulm ja laenata selle maa traditsioone, nagu ise soovib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Teeme pulmaoksjoniks viinale sildid peale. Tahaküljele tahaks panna kasutusjuhendit. Mida sinna võiks kirjutada?
*juua külmalt
*juua suure armastusega
..?

[/tsitaat]
Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada Teie tervist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

The lips that touch liquor…

http://www.google.ee/imgres?q=the+lips+that+touch+liquor&um=1&hl=et&sa=N&biw=1262&bih=651&tbm=isch&tbnid=uRdJjWwk0MdNeM:&imgrefurl=http://www.photobasement.com/poor-choice-of-spokeswomen/&docid=whvPaZpwvpcolM&imgurl=http://www.photobasement.com/wp-content/uploads/2008/03/lipsthattouch.jpg&w=500&h=412&ei=EbuVT8GNGOek0QXwk6nvAQ&zoom=1&iact=hc&dur=146&sig=116382173757210652804&page=1&tbnh=145&tbnw=176&start=0&ndsp=21&ved=1t:429,r:0,s:0,i:62&tx=111&ty=103&vpx=185&vpy=150&hovh=204&hovw=247

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.04 20:13; 23.04 20:24; 23.04 23:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]
Info: Pulmaoksjon on traditsioon, millel on oluline tähendus noorpaarile. Nimelt kui ollakse äsja abieluranda jõudnud (vaatamata sellele, et mõni noorpaar on aastaid enne koos elanud), pole veel (traditsioonide järgi) ühist raha. Oksjon selleks ongi, et nn rahaseeme kasvama panna. Koosellu aga ei minda tühjade kätega (taskutega). [/tsitaat]
Oot milleks need ümbrikud siis mõeldud on, mida pulmakülalistelt suure innuga oodatakse?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )


Esileht Pereelu ja suhted Pulmaviina etikett – kasutusjuhend?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.