Esileht Ilu ja tervis Pulmonoloogi aeg Medicumis

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Pulmonoloogi aeg Medicumis

Postitas:

Kirjas, et tasuline visiidiaeg 20 min. Samas sisaldab kompleksteenust, ehk vajadusel kõiki uuringuid. Kellel kogemus, kas need vajalikud uuringud tehakse mõnel muul ajal või mahutatakse selle aja sisse?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Registratuuri infotelefonist küsida?

Kui kuhugi kiire on, siis ainult 20 minutiga ei tasu arvestada.

Ma ei tea, aga pakun, et äkki 20 min kabinetis + uuringud, röntgen peale seda lisaks teistes kabinetides nt. Ja siis saab patsient oodata kaua koridoris nii uuringule minekut kui ka seda, kui arst paari minutiga vastuse ütleb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen käinud sellel kompleksvastuvõtul

seal oli normaalse elu ajal nii, et kõigepealt pulmonoloogi õde teeb mingid puhumisega uuringud, siis peale seda alles arsti kabinetti. vajadusel saadab veel röntgenisse ülakorrusel või mingid analüüsid verest lisaks. ja kutsub tagasi ka, kui vaja on (siis juba tasuta, sama visiiditasu sees) + vajadusel retseptide väljakirjutamine

mina sain ühe visiiditasu eest kokku poole aasta jooksul 3 tagasikutsumist ja lõpuks andis mulle järgmiseks pooleks aastaks enda juurde veel haigekassa saatekirja.

viimati kui käisin oli aga koroona tõttu nii, et kõigepealt arst vestles minuga (minul mask ees), andis saatekirja koroonatestile. paar päeva peale testi tagasi ja siis alles uuringud.

uuringute vahepeal võibolla pead natuke koridoris istuma ja ootama. võid ajakirju lehitseda, seal on lugemist koridoris lauakesel

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Ilu ja tervis Pulmonoloogi aeg Medicumis