Esileht Hobinurk Pulsikell

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 40 )

Teema: Pulsikell

Postitas:
Kägu

Palun soovitage, milline pulsikell valida. Mingite eriti peente funktsioonidega ei pea olema. Küll aga oleks vajalik just liikumisega seotud info olemasolu – pulss, sammulugeja, läbitud kilomeetrid, ühilduvus Iphonega…

Välimuselt võiks olla piklik, mitte ümmargune ja nikliallergikule sobiv.

Hind kuni 150 eurot.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sul pulsimõõtmist vaja on? Mida sa selle infoga peale plaanid hakata?

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõik need kellad on koledad, üks koledam kui teine.

+5
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sul pulsimõõtmist vaja on? Mida sa selle infoga peale plaanid hakata?

Käin mitu korda nädalas trennis. Ja mulle tundub, et mõne harjutusega läheb pulss mul liiga üles.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Garminil on head. Olnud ka Fitbit.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

1. Mine mõne elektroonikapoe lehele

2. Pane otsingusse hind 150

3. Head otsimist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

1. Mine mõne elektroonikapoe lehele

2. Pane otsingusse hind 150

3. Head otsimist.

Aitäh, seda ma mõistan teha. Postituse eesmärk oli siiski muu – uurida teiste isiklikke kogemusi. Ma tõesti ei tea, millised firmad on kvaliteetsed ja vastupidavad. Samuti ootaks soovitusi, milliseid funktsioone on veel pulsikelladel olemas. Ehk on midagi, mida ma ei tea või ei ole osanud oluliseks pidada.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõik need kellad on koledad, üks koledam kui teine.

Ma ei ostakski seda ilusolemise pärast, vaid funktsionaalsuse pärast.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõik need kellad on koledad, üks koledam kui teine.

Ma ei ostakski seda ilusolemise pärast, vaid funktsionaalsuse pärast.

Polar ja Garmin on nn lipulaevad, külasta kodulehti, ehk leiad midagi sobivat. Esimest kella võid otsida ka järelturult nagu “facebook marketplace” , siis saad ehk aru mida sa tegelikult vajad.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

1. Mine mõne elektroonikapoe lehele

2. Pane otsingusse hind 150

3. Head otsimist.

Aitäh, seda ma mõistan teha. Postituse eesmärk oli siiski muu – uurida teiste isiklikke kogemusi. Ma tõesti ei tea, millised firmad on kvaliteetsed ja vastupidavad. Samuti ootaks soovitusi, milliseid funktsioone on veel pulsikelladel olemas. Ehk on midagi, mida ma ei tea või ei ole osanud oluliseks pidada.

Kliendikogemusi on samuti terve internet täis, isegi perekool.

Mina nt ei tea, kas mu kell ifööniga töötab. Ja ei viitsi sinu jaoks seda ka otsida.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

minul garmini kell, maksis vist 80 euro kandis. kas õunaga ühildub, ei tea

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Iga kuu teeme pulsikella teema?

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul vedeleb juhtumisi aprillikuu Tehnikamaailm lauaserval, kus on nutikellade test sees. Võitis Xiamoi Smart Band 7 Pro

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui trenni jaoks on vaja ja huvitavad andmed, mitte kella funktsioonid, siis vali hoopis Polari pulsivöö. Täpsemat mõõturit pole. Isegi Spordimeditsiinikeskuses koormustesti tehes mõõdetakse pulssi just sellega.

Polar H9 – maksab alla 100 euro ja äpp on nii Androidile kui iOSile.

Ise kasutan nii trennis käies kui metsas ja matkamas käies.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on olnud Xiaomi Smart Band 6 umbes 2 aastat. Hind oli hea (u. 50 EUR) ja mulle vajalikud funktsioonid olemas. Kuju on piklik, mitte liiga suur.

Siis kui ostma hakkasin, siis mees tegi eeltööd ja leidis, et sellel kellal on hea hinna/kvaliteedi suhe.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui trenni jaoks on vaja ja huvitavad andmed, mitte kella funktsioonid, siis vali hoopis Polari pulsivöö. Täpsemat mõõturit pole. Isegi Spordimeditsiinikeskuses koormustesti tehes mõõdetakse pulssi just sellega.

Polar H9 – maksab alla 100 euro ja äpp on nii Androidile kui iOSile.

Ise kasutan nii trennis käies kui metsas ja matkamas käies.

Aitäh! Tundub hea asi olevat. Aga vist sobibki ainult trenni ajaks? Ma tahaks sellist, mis on koguaeg küljes ja millel on ka sammulugeja. Sellel vööl vist seda ei ole?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina nt ei tea, kas mu kell ifööniga töötab. Ja ei viitsi sinu jaoks seda ka otsida.

Mis seletad siis üldse, kui midag ei tea ega tahagi teada? Mõnel on lihtsalt mingi jube vajadus kogu aeg midagi vahele nähvata, kuigi öelda pole midagi.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui trenni jaoks on vaja ja huvitavad andmed, mitte kella funktsioonid, siis vali hoopis Polari pulsivöö. Täpsemat mõõturit pole. Isegi Spordimeditsiinikeskuses koormustesti tehes mõõdetakse pulssi just sellega.

Polar H9 – maksab alla 100 euro ja äpp on nii Androidile kui iOSile.

Ise kasutan nii trennis käies kui metsas ja matkamas käies.

Aitäh! Tundub hea asi olevat. Aga vist sobibki ainult trenni ajaks? Ma tahaks sellist, mis on koguaeg küljes ja millel on ka sammulugeja. Sellel vööl vist seda ei ole?

Sammulugejat vööl tõesti pole. See on mõeldud just spetsiaalselt pulsi mõõtmiseks ja kui väljas liigud, siis vastav programm valides läheb käima ka GPS, mis salvestab läbi käidud teekonna kaardivaatesse.

Sammulugejana töötab mul endal tavaline nutitelefon, see on alati kõikjal kaasas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Polar ja Garmin võivad küll liulaevad olla aga Xiaomi kell omab täpselt samu funktsioone märksa soodsama hinnaga. Lapsel on Xiaomi ja väga OK, endal Garmin aga pigem seepärast, et konkreetse kella disain meeldib lihtsalt rohkem.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Polar ja Garmin võivad küll liulaevad olla aga Xiaomi kell omab täpselt samu funktsioone märksa soodsama hinnaga. Lapsel on Xiaomi ja väga OK, endal Garmin aga pigem seepärast, et konkreetse kella disain meeldib lihtsalt rohkem.

Polari tugevus on veebikeskkond (Polar Flow) mida oma seadmete juurde pakutakse, kell on ainult väike osa produktist. Xiaomi on ka omal kombel tore aga sellest jääb tõsisele treenijale selgelt väheks.

Polari omapära on see et see ei loe üksnes tooreid samme(kui just seda peaks millegipärast vaja olema) vaid oskab samme arvutada ka teistest liikumisviisidest- rattasõidust, ujumisest või aiatöödest.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Polar ja Garmin võivad küll liulaevad olla aga Xiaomi kell omab täpselt samu funktsioone märksa soodsama hinnaga. Lapsel on Xiaomi ja väga OK, endal Garmin aga pigem seepärast, et konkreetse kella disain meeldib lihtsalt rohkem.

Polari tugevus on veebikeskkond (Polar Flow) mida oma seadmete juurde pakutakse, kell on ainult väike osa produktist. Xiaomi on ka omal kombel tore aga sellest jääb tõsisele treenijale selgelt väheks.

Polari omapära on see et see ei loe üksnes tooreid samme(kui just seda peaks millegipärast vaja olema) vaid oskab samme arvutada ka teistest liikumisviisidest- rattasõidust, ujumisest või aiatöödest.

https://mi-home.ee/nutikellad

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Valisin välja selle

Infot on vähe. Kas sellel on olemas sammulugeja ja kaloriarvestaja?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Valisin välja selle

Infot on vähe. Kas sellel on olemas sammulugeja ja kaloriarvestaja?

No kui saamatu saab olla? Kui seal infot vähe, siis pane see nimi google`sse ja otsi.

Aga, mida imet see veel siis lugeda saakski, see on ju ometi nutikell, sammud on kõige elementaarsem funktsioon. Kaloriarvestuse kohta ütleks, et ükski kell ei tea tegelikult, kuidas sinu keha kaloreid kulutab, tegelikult kehad valemite järgi ei toimeta. Kui mina sööksin selle järgi, palju minu kell ütleb, et ma kulutan, siis oleksin maakera.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Valisin välja selle

Infot on vähe. Kas sellel on olemas sammulugeja ja kaloriarvestaja?

No kui saamatu saab olla? Kui seal infot vähe, siis pane see nimi google`sse ja otsi.

Aga, mida imet see veel siis lugeda saakski, see on ju ometi nutikell, sammud on kõige elementaarsem funktsioon. Kaloriarvestuse kohta ütleks, et ükski kell ei tea tegelikult, kuidas sinu keha kaloreid kulutab, tegelikult kehad valemite järgi ei toimeta. Kui mina sööksin selle järgi, palju minu kell ütleb, et ma kulutan, siis oleksin maakera.

Ju ma siis sellepärast küsingi, et olen selle toote läbi googeldanud. Konkreetset infot sammulugeja ja kaloriarvestaja kohta ei leia. Mul pole varem nutikella olnud ja ei tea, äkki on need omadused nii elementaarsed nutikellade puhul, et seda tootekirjelduses spetsiaalselt välja ei toodagi.

Kuna kellelgi siin oli sarnane nutikell, siis lootsin, et ehk oskab tema vastata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Valisin välja selle

Infot on vähe. Kas sellel on olemas sammulugeja ja kaloriarvestaja?

No kui saamatu saab olla? Kui seal infot vähe, siis pane see nimi google`sse ja otsi.

Aga, mida imet see veel siis lugeda saakski, see on ju ometi nutikell, sammud on kõige elementaarsem funktsioon. Kaloriarvestuse kohta ütleks, et ükski kell ei tea tegelikult, kuidas sinu keha kaloreid kulutab, tegelikult kehad valemite järgi ei toimeta. Kui mina sööksin selle järgi, palju minu kell ütleb, et ma kulutan, siis oleksin maakera.

Ju ma siis sellepärast küsingi, et olen selle toote läbi googeldanud. Konkreetset infot sammulugeja ja kaloriarvestaja kohta ei leia. Mul pole varem nutikella olnud ja ei tea, äkki on need omadused nii elementaarsed nutikellade puhul, et seda tootekirjelduses spetsiaalselt välja ei toodagi.

Kuna kellelgi siin oli sarnane nutikell, siis lootsin, et ehk oskab tema vastata.

TA, ära tee sellest käost välja. See kägu on alati platsis sarnastes teemades. Kui keegi küsib soovitusi millegi kohta, siis kukub ohkima, et kuidas on võimalik nii saamatu olla, ja ise mitte osata… Tavaliselt ta figureerib kodunurga teemades. Seal on jäänud meelde tema pahatahtlikud häbistamised, et kuidas on võimalik, et keegi küsib soovitusi mõnusa teki või kvaliteetse panni ostuks. Tark inimene, nagu tema, pidavat ise teadma, mis on hea.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Valisin välja selle

Infot on vähe. Kas sellel on olemas sammulugeja ja kaloriarvestaja?

No kui saamatu saab olla? Kui seal infot vähe, siis pane see nimi google`sse ja otsi.

Aga, mida imet see veel siis lugeda saakski, see on ju ometi nutikell, sammud on kõige elementaarsem funktsioon. Kaloriarvestuse kohta ütleks, et ükski kell ei tea tegelikult, kuidas sinu keha kaloreid kulutab, tegelikult kehad valemite järgi ei toimeta. Kui mina sööksin selle järgi, palju minu kell ütleb, et ma kulutan, siis oleksin maakera.

Ju ma siis sellepärast küsingi, et olen selle toote läbi googeldanud. Konkreetset infot sammulugeja ja kaloriarvestaja kohta ei leia. Mul pole varem nutikella olnud ja ei tea, äkki on need omadused nii elementaarsed nutikellade puhul, et seda tootekirjelduses spetsiaalselt välja ei toodagi.

Kuna kellelgi siin oli sarnane nutikell, siis lootsin, et ehk oskab tema vastata.

Tundub hea valik, juuresolevate piltide järgi on kalori ja sammuarvestaja olemas.

https://mi-home.ee/vaba-aeg/xiaomi-smart-band-7-pro-ivory

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on Carmin, saab küll Iphonega ühendust, aega ajalt pead ikkagi uuendama. Polar Loop oli ka väga hea, aga sellel läks lõpuks aku läbi, enamus aega laadisin. Nüüd võibolla on paremad. Kusjuures Polar meeldis rohkem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Valisin välja selle

Infot on vähe. Kas sellel on olemas sammulugeja ja kaloriarvestaja?

Mis paneb sind valima asja, mille kohta puudub elementaarne info?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Valisin välja selle

Infot on vähe. Kas sellel on olemas sammulugeja ja kaloriarvestaja?

Mis paneb sind valima asja, mille kohta puudub elementaarne info?

Nagu teemaalgataja juba isegi arvas siis need on nii vähetähtsad funktsioonid et nende järgi naljalt keegi enam kella ei vali, need on igal kellal või isegi telefonil olemas.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Valisin välja selle

Infot on vähe. Kas sellel on olemas sammulugeja ja kaloriarvestaja?

Mis paneb sind valima asja, mille kohta puudub elementaarne info?

Nagu teemaalgataja juba isegi arvas siis need on nii vähetähtsad funktsioonid et nende järgi naljalt keegi enam kella ei vali, need on igal kellal või isegi telefonil olemas.

Ma arvan ka sama.

Mul oli paar aastat tagasi üsna algeline Mi band 2. Sammulugeja, vahemaa mõõtur, kulutatud kalorid olid isegi sellel juba oleam. Tõsi, pulssi see ei mõõtnud. Aga äpi kaudu näiteks und “jälgis” isegi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 40 )


Esileht Hobinurk Pulsikell