Esileht Hobinurk Pulsikell

Näitan 10 postitust - vahemik 31 kuni 40 (kokku 40 )

Teema: Pulsikell

Postitas:
Kägu

polar 360 ja 370 sobiks neile nõudmistele.

Fb järelturult saab võileivahinnaga.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sul pulsimõõtmist vaja on? Mida sa selle infoga peale plaanid hakata?

Huvitav, miks peab oma ostusoovi põhjendama.

Pulsikellal koos oma pulsi mõõtmise ja teiste funktsioonidega on ju siiski üsna kindel otstarve. Miks peab seda kuidagi eraldi lahti selgitama, milleks seda kasutatakse?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on hetkel Garmin Vivosmart 4 kell. Lihtsamakoelisem, odavama otsa aktiivsusjälgija ning ei tööta absoluutselt ootuspäraselt, GPS ei loe korralikult, kuigi ei kasuta kuskil kaugel metsas. Näiteks rattasõidul loeb kokku vaevalt pooled kilomeetrid siis kui ise heaks arvab. Tihti kaovad tegevused ekraanilt ning seega ka mälust. Näiteks keset jooksu on tegevus äkki kadunud ning seega ka kõik selle ajal tehtud sammud ja muu info, nagu poleks seda kunagi olnudki.

Ei julgeks Garminit rohkem soetada, ei usalda enam.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võta mõni Apple watchi vanem mudel. Mul oli ka kunagi Polar, kuid nüüd kasutan juba kolmandat aastat sama Apple Watchi SE mudelit. Kõik su soovid on seal olemas, lisaks veel palju muud. Naudin, kuidas Apple asjad (podsid, telefon, kell) kõik omavahel kenasti koostööd teevad. Trennis saad kellalt ka spotify lugusid vahetada, kellaga maksta ja palju muud.
Fb jarelturult leiab ka väga soodsalt.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav, miks peab oma ostusoovi põhjendama.

Pulsikellal koos oma pulsi mõõtmise ja teiste funktsioonidega on ju siiski üsna kindel otstarve. Miks peab seda kuidagi eraldi lahti selgitama, milleks seda kasutatakse?

Üks kindel otstarve? Sa vist pole pulsikelladega väga kursis.
Teemaalgataja mainib “lihtsaid funktsioone”, treenimise poolelt sammude ja kilomeetrite lugemist. Tundub, et tegu kõndimisega, ei plaani hakata jälgi aeroobse-anaeroobse tsooni vaheldumist treenimise ajal. Või on soov seada kellale erinevad pulsivahemikud, mida jälgida? Äkki hoopis meditsiinilisel eesmärgil vaja? On ju oluline teada, et sobivat mudelit soovitada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võta mõni Apple watchi vanem mudel. Mul oli ka kunagi Polar, kuid nüüd kasutan juba kolmandat aastat sama Apple Watchi SE mudelit. Kõik su soovid on seal olemas, lisaks veel palju muud. Naudin, kuidas Apple asjad (podsid, telefon, kell) kõik omavahel kenasti koostööd teevad. Trennis saad kellalt ka spotify lugusid vahetada, kellaga maksta ja palju muud.

Fb jarelturult leiab ka väga soodsalt.

Apple aku peab ju nii vähe, kas iga päev laed?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üks kindel otstarve? Sa vist pole pulsikelladega väga kursis. Teemaalgataja mainib “lihtsaid funktsioone”, treenimise poolelt sammude ja kilomeetrite lugemist. Tundub, et tegu kõndimisega, ei plaani hakata jälgi aeroobse-anaeroobse tsooni vaheldumist treenimise ajal. Või on soov seada kellale erinevad pulsivahemikud, mida jälgida? Äkki hoopis meditsiinilisel eesmärgil vaja? On ju oluline teada, et sobivat mudelit soovitada.

Minu arust ma ütlesin, et käin mitu korda nädalas trennis. Nii jõu kui ka aeroobses trennis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võta mõni Apple watchi vanem mudel. Mul oli ka kunagi Polar, kuid nüüd kasutan juba kolmandat aastat sama Apple Watchi SE mudelit. Kõik su soovid on seal olemas, lisaks veel palju muud. Naudin, kuidas Apple asjad (podsid, telefon, kell) kõik omavahel kenasti koostööd teevad. Trennis saad kellalt ka spotify lugusid vahetada, kellaga maksta ja palju muud.

Fb jarelturult leiab ka väga soodsalt.

Apple aku peab ju nii vähe, kas iga päev laed?

Ja, ööseks panen laadima. Ei näe ise probleemi, sest ega ma öösel oluliselt samme ei kogu ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arust ma ütlesin, et käin mitu korda nädalas trennis. Nii jõu kui ka aeroobses trennis.

Ei näe küll teemaalgatuses sellist infot.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võta mõni Apple watchi vanem mudel. Mul oli ka kunagi Polar, kuid nüüd kasutan juba kolmandat aastat sama Apple Watchi SE mudelit. Kõik su soovid on seal olemas, lisaks veel palju muud. Naudin, kuidas Apple asjad (podsid, telefon, kell) kõik omavahel kenasti koostööd teevad. Trennis saad kellalt ka spotify lugusid vahetada, kellaga maksta ja palju muud.

Fb jarelturult leiab ka väga soodsalt.

Apple aku peab ju nii vähe, kas iga päev laed?

Ja, ööseks panen laadima. Ei näe ise probleemi, sest ega ma öösel oluliselt samme ei kogu ????

Siis küll, mulle jälle meeldib ka und jälgida.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 31 kuni 40 (kokku 40 )


Esileht Hobinurk Pulsikell