Esileht Ilu ja tervis Pulss öösel

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Pulss öösel

Postitas:

Kas see on normaalne kui pulss on kogu öö 80 + ( kord 82, 86 jne)
30 aastasel.

Praegu hommikul täiesti rahulikus olekus 86 pulss

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.03 08:59; 09.03 12:25;
To report this post you need to login first.

See pulss võib täitsa normaalne olla, küll aga on pisut ebanormaalne üleüldse teada kui suur pulss on sul keskmiselt öö jooksul.

Miks sa tead oma öist pulssi? Arst soovitas mõõta? Siis arst ka seletab, et kas sinu jaoks on see number normaalne.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Normaalne puhkepulss on 60-90. Minul on päeval pulss kõrgemapoolne (80-90 vahel), aga öösel on 56-75 vahel. Võiksid arstiga rääkida, ehk on vaja mõned analüüsid teha, kilpnääret kontrollida näiteks.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See pulss võib täitsa normaalne olla, küll aga on pisut ebanormaalne üleüldse teada kui suur pulss on sul keskmiselt öö jooksul.

Miks sa tead oma öist pulssi? Arst soovitas mõõta? Siis arst ka seletab, et kas sinu jaoks on see number normaalne.

Miks see ebanormaalne on oma pulssi teada? Pakun, et tal on aktiivsusmonitor, see on kogu ööpäeva peal…

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See pulss võib täitsa normaalne olla, küll aga on pisut ebanormaalne üleüldse teada kui suur pulss on sul keskmiselt öö jooksul.

Miks sa tead oma öist pulssi? Arst soovitas mõõta? Siis arst ka seletab, et kas sinu jaoks on see number normaalne.

Miks see ebanormaalne on oma pulssi teada? Pakun, et tal on aktiivsusmonitor, see on kogu ööpäeva peal…

Täpselt. Mul on aktiivsusmonitor käe peal. Lihtsalt tunne et süda lööb kiiresti, juat öösiti. Siia hakkasin pulssi jälgima. Öösel on mul pulss kõrgem kui päeval. Põeval rahulolekus u 75 ja öösel siis üle 80. Lihtsaltbpani muretsema , et see nr peaks vist vastupidi olema

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.03 08:59; 09.03 12:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ehk on olulisem mitte see, kas on öö või päev, vaid see, mida sa selle kõrge pulsi ajal teed? Ilmselgelt magamisega sa ju ei tegele, kui juba saad tunda, et süda kiiresti lööb. Käid öösiti tööl? Seksid? Lamad unetult voodis ja kujutad ette, millised hirmsad kollid on nende akna taga liikuvate varjude taga?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see on mingi hetkepulss, kui kella vaatad, või ongi terve öö läbi selline (kusagilt graafikult vaadates)? Kui viimane variant, siis on imelik küll. Kui aga ärkad öösel hirmuga üles, muretsed südame pärast ja vahetpidamata pulsikella vahid, siis sellega ajadki pulsi kõrgele.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu ööpäeva keskmine pulss aktiivsusmonitori järgi on 87 korda minutis. Mu pulss on alati kiirem olnud, juba põhikoolieast alates, kui hakkasin seda teadvustama. Ise ei tunne. Vahel tunnen justkui värinat rinnus või kiiremat puperadmist, aga tegelikult töötab mu süda sel ajal normaalselt – olen katsunud pulssi ja isegi oma südant stetoskoobiga kuulanud sel ajal. No päris kodade rütmihäiret nii ei diagnoosi, aga vatsakeste töö on normaalse sagedusega…
Ma olen terve elu tarvitanud ravimeid, mis võivad pulssi veidi tõsta – võibolla selles on asi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Normaalne puhkepulss on 60-90. Minul on päeval pulss kõrgemapoolne (80-90 vahel), aga öösel on 56-75 vahel. Võiksid arstiga rääkida, ehk on vaja mõned analüüsid teha, kilpnääret kontrollida näiteks.

Normaalne võib 90 olla neil, kellel see on mingi eluaegne eripära või haigus. Kui mul on pulss 90, siis on seda tagumist raske taluda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Ilu ja tervis Pulss öösel