Esileht Hobinurk Pulss – viimane osa

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 206 )

Teema: Pulss – viimane osa

Postitas:
Kägu

Mulle meeldis hästi. Siinsete teemade järgi arvasin, et uutes osades vanu näitlejaid eriti pole ja kõik puha uued – aga pole ju nii, kõik vanad alles ja uusi vaid üksikud.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Aga üks küsimus jäi – mul ei ole praegu tagasikerimise võimalust, et üle vaadata – kes see Eetu oli, kelle Iiris minema lasi? Ma ei jõudnud nimegi lõpuni lugeda.
Aa, juba googeldasin – vist Iirise vend?

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Eriti nõme on see, et osad nüüd vaid mingi 25 minutit kestavad.

+9
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Eriti nõme on see, et osad nüüd vaid mingi 25 minutit kestavad.

ja jäävad täiesti lambist pooleli.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

kuidagi palju magedamad on need uued osad. stsenaarium nõrk, näitlejal pole midagi rääkidagi, pool aega mingid mõttetud katteplaanid ja ülipikk algus võrreldes episoodi pikkusega.

+10
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma olen nõus, et osad on viletsamad. Ma olen vist veel liiga loll ka selle sarja jaoks, ma ei saanud üldse aru, mis draama selle blondi õe ja hiljem surnud narkariga oli, mis point oli seda näidata, et blond haiglaõde seal tõmbles ja midagi telefoniga asjatas? Mul lendasid need kaadrid küll täitsa üle pea.

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Jah, seda ei ole, et üks osa on mingi nö. terviklik lugu. Täitsa suvalise koha pealt jääb pooleli. Vahepeal lööb korraks millegipärast musta ekraani ette ja siis läheb edasi.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu meelest ka viletsamad osad. Nö meditsiini poolt ülivähe siiani olnud, rohkem mingit osalejate omavahelist suhtlemist, kus ka väga mingit erilist pointi nagu pole. Ma mõtlesin, et see vahepealne must pilt mingi minu internetiühenduse probleem vms, aga et nii ongi monteeritud, see on päris huvitav.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu meelest ka viletsamad osad. Nö meditsiini poolt ülivähe siiani olnud, rohkem mingit osalejate omavahelist suhtlemist, kus ka väga mingit erilist pointi nagu pole. Ma mõtlesin, et see vahepealne must pilt mingi minu internetiühenduse probleem vms, aga et nii ongi monteeritud, see on päris huvitav.

See on Soomes originaalis reklaamipausi koht. Aga ETV reklaame ei näita. Ja õnneks Soomes on reklaam vaevu 2 minutit.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Minu meelest ka viletsamad osad. Nö meditsiini poolt ülivähe siiani olnud, rohkem mingit osalejate omavahelist suhtlemist, kus ka väga mingit erilist pointi nagu pole.

No täpselt. Mingid tühjad kaadrid, kui vastne arst oma patsienti ootab, pikk tagaajamine, täiesti mõttetu tekst.
Ma ei saanudki aru, kas tellija vahetus või ka tootja (ja uued stsenaristid)?
Eelmised osad olid ikka huvitavad vaadata nii meditsiini kui inimsuhete poolest.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kas mul on jäänud mingi hooaeg nägemata? Nüüd on juba Leanita on Olaviga (?) abielus, Ilmaril suur tütar jne. Saadeti mingit rasedat ära, keda see autistist arst pika pilguga saatis.
Enda arust vaatasin 4nda hooaja lõpuni, 5-s algab täiesti uuest kohast.

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas mul on jäänud mingi hooaeg nägemata? Nüüd on juba Leanita on Olaviga (?) abielus, Ilmaril suur tütar jne. Saadeti mingit rasedat ära, keda see autistist arst pika pilguga saatis.

Enda arust vaatasin 4nda hooaja lõpuni, 5-s algab täiesti uuest kohast.

Ilmari on ometi teist korda abielus. Lenita Olaviga abielus küll ei ole. Ja rase ning tema algav suhe Holopaineniga oli eelmise hooaja viimastes osades. Sa kas vaatad pealiskaudselt, ei mäleta kõike, või pole sa tõesti eelmist hooaega näinud. Iiris on suhtes oma parameedikust paarimehega, see teema oli eelmises hooajas läbiv.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei ole jah Leanita abielus. Ilmselt jäi mul 4 hooaeg lõpuni vaatamata, mingi jupp on vahelt ära. Aga selle med.venna tööle võtmine, kes iga asja peale nutta lahistab, on enam kui kummaline ja ebausutav.
Loodan, et läheb paremaks.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga selle med.venna tööle võtmine, kes iga asja peale nutta lahistab, on enam kui kummaline ja ebausutav.

See oli just tüüpiline selle sarja manööver. Neil on seal pidev liin, kus Marjut kehastab lolli ülemust, kes on nt ajuvabalt kitsi ja laseb tellida mingit saasta, võtab endale au teiste tegude eest, nüüd siis närvitses mingi kontrollkomisjoni pärast ja ehitas nende meeleheaks Potjomkini küla, lootes, et saab nii lisarahastust.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Esimene osa oli tutvustav. Nende noortega hakkab ka igasugu asju juhtuma. Neid meditsiinijuhtumeid hakkab ka tulema.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vaatasin Jupiterilt terve hooaja ära, osi oli vähe, kas ainult nii palju tulebki ETV-s? Midagi uut nagu eriti ei juhtunudki.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Vaatasin Jupiterilt terve hooaja ära, osi oli vähe, kas ainult nii palju tulebki ETV-s? Midagi uut nagu eriti ei juhtunudki.

seal on kirjas, et igal nädalal uued osad. ilmselt siis üleval ainult selle nädala osad.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kus sa Jupiteris tervet hooaega nägid? Mina leian ainult esimesed 8 osa, mis on käesoleva nädala osad.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas need 40 osa, mis Jupiteris üleval, on nüüd siis see hooaeg, et rohkem praegu juurde ei tule? Kas uus hooaeg on ka Jupiteri tulemas, teab keegi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mulle ei meeldi. Liiga hale ja nutune, teravust on vähe. See beebi, kes kiirabiautos keisriga väja lõigati ja verd kopsu tõmbas- piisanuks sellest, aga ei, see resident, kes lõikas, pidi ikka iga natukese aja tagant kuvöösi ääres seisma ja piserdama, et ikka väga hale oleks. See on üle võlli tundlemine ja täiesti ebavajalik. Mul võtab vaatamise isu ära ja jätsingi pooleli. Aga ma ise olen meedik ja võib-olla sellepärast tundub liiga lääge.

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Uue hooaja esimesed osad ka mulle eriti ei meeldinud, nüüd juba täitsa meeldib. Muidugi varasemate hooaegadega ei anna võrrelda, aga täitsa mõnus vaatamine. Eriti meeldib mulle Aino ja Kasimiri lugu.

+7
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

mulle ka hooaja algus ei meeldinud eriti, aga nüüd vaatasin Jupiteris kõik osad hooaja lõpuni ära (ei taha spoilerdada, aga lõpp on ehmatav) ja nii kahju on, et ETV enam edasi ei näita, vähemalt esialgu.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Uue hooaja esimesed osad ka mulle eriti ei meeldinud, nüüd juba täitsa meeldib. Muidugi varasemate hooaegadega ei anna võrrelda, aga täitsa mõnus vaatamine. Eriti meeldib mulle Aino ja Kasimiri lugu.

Mulle ka väga meeldib Aino ja Kasimiri liin, eelmises hooajas oli sama Irise ja Artturiga.
Kohe kahju, et esimesed hooajad jäid kahe silma vahele.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mis nende osadega täpsemalt juhtus? Autor vahetus või? Selline tunne on küll, sest sisu pole enam ollagi. Nagu algajad oleks kirjutanud. Pole sisu, haaravust ega tegelaste arengut.
Eks ma vaatan veel need mõned osad ära, aga pettunud olen küll.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis nende osadega täpsemalt juhtus? Autor vahetus või? Selline tunne on küll, sest sisu pole enam ollagi. Nagu algajad oleks kirjutanud. Pole sisu, haaravust ega tegelaste arengut.
Eks ma vaatan veel need mõned osad ära, aga pettunud olen küll.

Kehvem on tõesti. Saan aru, et erakanal hakkas tootma, siis tõmmati muidugi ka kulud nulli.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mida te arvate Johanna tegelaskujust? Kas ta meeldib teile? Sarjas tundub, et Johanna tegelaskuju teistele eriti ei meeldi, eriti nüüd viimasel hooajal. Algul ta ju sai teiste õdedega paremini läbi. Kui elus on selline inimene, kes on nagu Johanna, kuidas te temasse suhtute? Kui te temaga sõber olla ei tahaks, miks, mis see on, mis sellist tüüpi inimestes teistele ei meeldi? Kas ta on liiga tubli ja korralik?
Ma küsin seepärast, et ma tunnen, et ma olen Johanna tegelaskujuga sarnane ja mul on ka probleeme sõbrasuhete loomisega. Just sellist kerget pealiskaudset sõprust, et töökaaslastega kohvinurgas mõnusasti lobiseda. Et teised pihiks vahel oma muresid. Ma vaatan, et ma saan alati teiste elust viimasena teada. Kui mõnikord minnakse pärast tööd kuhugi istuma, mind reeglina kaasa ei kutsuta.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sarjas tundub, et Johanna tegelaskuju teistele eriti ei meeldi, eriti nüüd viimasel hooajal. Algul ta ju sai teiste õdedega paremini läbi.

Siis ta oli ise ka õde. Nüüd ta on mis iganes see nimetus on algaja arsti kohta, teised arstid ei pea teda võrdväärseks, õed ei pea teda endasuguseks, lisaks ta algul targutas nende maitse jaoks palju.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mida te arvate Johanna tegelaskujust? Kas ta meeldib teile? Sarjas tundub, et Johanna tegelaskuju teistele eriti ei meeldi, eriti nüüd viimasel hooajal. Algul ta ju sai teiste õdedega paremini läbi. Kui elus on selline inimene, kes on nagu Johanna, kuidas te temasse suhtute? Kui te temaga sõber olla ei tahaks, miks, mis see on, mis sellist tüüpi inimestes teistele ei meeldi? Kas ta on liiga tubli ja korralik

Ta on igav ja sädemeta. Selline, kes on positiivne kuju, aga tundub kuidagi mõttetu ja on ükskõik, kas ta on olemas või mitte.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kui üks kolleeg tegi vea, siis Johanna tahtis sellest kohe ettekanda. Sellise väikese apsu oleks võinud jätta tähelepanemata, sest hiljem ta tegi ise ka vigu.
Mul on sarnane töökaaslane, kes teeb kõike ainult reeglite järgi ja ajab neis näpuga järge.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Intern on Johanna – ei liha ega kala. Minu arust on ta väga heasüdamlik, aga kuidagi ei tule need asjad välja.
Lugesin siin kogemustest eesti meditsiinitöötajatega, siis see sari on küll hoopis vastupidine.

+1
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 206 )

Esileht Hobinurk Pulss – viimane osa