Esileht Kodunurk Punase veini plekk valgel pluusil

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Punase veini plekk valgel pluusil

Postitas:

Kas koduste vahenditega on võimalik ära saada valgelt pluusilt punase veini plekki? Masinas pesus läks heledamaks, kuid on ikka häirivalt nähtav.
Kas keemiline puhastus saab neist jagu?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.nokitse.ee/plekkide-eemaldamine/n%C3%A4pun%C3%A4iteid-veiniplekkide-eemaldamikseks

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sapiseep. Sellega olen saanud maha rasva, vere, mustika, vaarika, muru, vein jne. Esialgu võib ehmatada, et seebiga kokku tehes tõmbub plekk tumelillaks aga peale masinat on plekk tõesti nagu imeväel kadunud!
Plekieemalduse nr1 reegel on see, et plekki tuleb leotada külmas vees. Soe vesi söövitab selle kanga sisse veel rohkem.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu tuttuuel rahvariide põllel oli plekk olnud umbes 6 tundi, siis valasin peale rohkelt valget veini, veidi hoidsin, siis panin külma vette millesse valasin ka veini. Hommikul pesin peseseebiga ja täiesti kadunud. Endale tundus ka uskumatu.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esmane abivahend on plekile sool peale, aga sellega oled juba hiljaks jäänud. Edasi kas sapiseep või keemiline. Masinasse viskad alles siis, kui teiste vahenditega läbi proovitud

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli kunagi erepunast värvi kott. Materjaliks mingid põimitud kiud. Ükskord jäin sellega suvel paduvihma kätte, valged püksid jalas. Pärast kodus avastasin pükstel puusa pealt suure erepunase pleki. Küsisin siit perekoolist nõu ja keegi soovitas Dr Beckmani plekieemaldajat, mida müüakse nii Selveris kui Prismas. Ehk mujal poodides ka, aga neis olen ise näinud ja ostnud. Minul töötas see Dr Beckman igatahes perfektselt, käisin nende valgete pükstega veel mitu aastat.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

edaspidiseks – plekid tuleb alati eemaldada enne pesu. muidu pesed selle pleki sinna veel tugevamini kinni.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui oled kodus juba pesnud, plekieemaldajaga töödelnud, soolanud ja mida kõike veel, ei saa keemiline enam aidata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Kodunurk Punase veini plekk valgel pluusil

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.