Esileht Ilu ja tervis Punased punnid/täpid epileerimisest/vahatamisest

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Punased punnid/täpid epileerimisest/vahatamisest

Postitas:

Olen juba vähemalt 15 aastat kasutan jalakarvade eemaldamiseks epilaatorit või vahatamist. Kuid miskipärast jäävad mu jalgadele sellised punased täpid http://i.imgur.com/mpHlOpM.jpg
Vahetult peale vahatamist on kõik ok, aga hiljem tekivad sellised täpikesed. Need pole sissekasvanud karvad vaid lihtsalt punased täpid ilselt karvanääpsu kohas. Ja need täpid jäävadki, ei kao paari päevaga ära. Ainult vahetuld pärast kreemitamist neid ei ole (ehk siis nahka höörudes, ma ei tea, kas see ergutab vereringet ja siis on nahk ilusam). Külmema ilmaga on neid rohkem näha, näiteks kui olla õues +15 kraadise ilmaga seelikuga ning ilma sukkpüksteta. +25 kraadiga on jällegi vähem. Olen hästi heleda nahaga ja need paistavad väga hästi välja.
On kellelgi nippe, kuidas neist täppidest vabaneda, ma ei taha terve suve sukkadega käia 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Fur oil on võlusõna, sobib kõikidele raseeritavatele kehaosadele. Googelda, Inglismaalt saab tellida tasuta mitmest veebipoest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nahka tuleb koorida. Näiteks järgmisel hommikul peale epileerimist kui duši all ole.d Võtad kareda küljega nuustiku, seebitad korralikult sisse ja nühid nii et nahk kergelt tulitab. Peale duši all käimist siis kreemitad mingi rahustava kreemiga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Ilu ja tervis Punased punnid/täpid epileerimisest/vahatamisest

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.