Esileht Väikelaps Punetus suu ümber

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Punetus suu ümber

Postitas:
Kägu

Tere,

Laps 3 aastane. Viimastel nädalatel on lapsel peale õuest tulekud suuümbert punane ja õrnalt punniline. Olen pannud niisutavat kreemi ja sudocreemi. Puntuse üldjuhul tõmbab tagasi. Kui õhtul panen, siis hommikuks täitsa kadunud. Olen täheldanud, et mida niiskem ja tuulisem õues ilm, seda punetavam suuümbrus pärast on. Plaan perearstiga ka kindlasti sellel teemal rääkida.

Aga tahaks soovitusi,  kas mingit käsimüügis müüdavat kreemi veel on, mis suuümbruse paremaks teeks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Igasugused väikelapsele sobivad kreemid ja huulepalsamid kõlbavad, aga neid tuleb suu ümber määrida ometigi ENNE õue minekut, mitte alles siis kui häda juba käes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See üsna sage probleem, et lapsed limpsivad õues olles suu ümbruse punaseks ja lausa kärna. Minu poiss sai alati talvisel perioodil huulelõhed. Ja siis nokkis neid koorikuid.
Lootus on, et kasvab välja lihtsalt.
Huulelõhede ja suuümbruse punetuse vastu aitas meil vaid Blistex ProtectPlus https://www.bonusapteekki.fi/epages/Bonusapteekki.sf/?Locale=fi_FI&ObjectPath=/Shops/Bonusapteekki/Products/TK906497&ViewAction=ViewProductViaPortal&gclid=CjwKCAjwzt6LBhBeEiwAbPGOgSAeUASxxIHjuMK_-WVMMyttMAMGE2aCGKw_hiCHAZji6IMO_7VzQxoCOu4QAvD_BwE

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Väikelaps Punetus suu ümber