Esileht Ajaviite- ja muud jutud Punetuse eest hoidumine bik.piirkonnas.

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Punetuse eest hoidumine bik.piirkonnas.

Postitas:
Kägu

Kuidas teie peale masinaga epileerimist bikiini piirkonda hooldate,et ei tekiks punetust ?

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: Punetuse eest hoidumine bik.piirkonnas.

Punetusest bikiinipiirkonnast aitab kõige paremini hoiduda epileerimisest hoidumine.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ma mõtlen praegu, et äkki peaks need tutivigastuse teemad ka tervise rubriigi alla panema?

Punetus kui selline on ju ka selline meditsiiniline nähtus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Toetan!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jaaa, ja kui keegi jälle tuppe rasseerima hakkab;) – vahepeal siin olid pidevalt sellised postitused, siis see ka palun vaimse tervise alla panna :-D!

Please wait...
Postitas:
hirvehilla

Ma ei ole teiste maade foorumites kohanud, et küsimusele vastamise asemel hakatakse küsimust maha tegema. Huvitav tõesti, kuidas end ei suudeta vaos hoida, kui küsimusele vastust ei tea või teema ei huvitagi, aga eneseväljenduseks sobivamat kohta ei jõua välja otsida. 🙂

Btw mina peale raseerimist, siis mistahes piirkonda, määrin lioton-geeliga.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina tahtsin ka sama öelda – sinu bikiinipiirkonna punetus ei ole teistele ajaviide, tõsta see palun terviserubriiki.

Please wait...
Postitas:
annaabi

Lp. Patsient!

Minule on see lugemine ajaviide!
Praegu on moes üldsegi parukad bikiinipiirkonnas!
Nii nagu jumal pole loonud tagumikku anaalseksiks nii pole jumal ette näinud ka ennast altpoolt raseerida! Sama kehtib ka jalgade kohta!
Ja suu pole suuseksiks vaid söömiseks!

Aga punetuse vastu aitab kui ennast seal briljantrohelisega tupsutad! Ja enne Kalevi Spasse minemist lihtsalt vahetult enne basseini pesed sealsamas du¨¨i all maha selle rohelise!

Dr. Vassiljev

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Jaaa, ja kui keegi jälle tuppe rasseerima hakkab;) – vahepeal siin olid pidevalt sellised postitused, siis see ka palun vaimse tervise alla panna :-D![/tsitaat]

Aga kuidas düsgraafikutega siis jääb? Düsgraafia käib ju ka diagnoosi alla. Ainus probleem on, et kui kõik need \”rasseerijad\” ja muud taolised terviserubriiki koonduvad, siis jookseb too kokku. Teiste teemade all on samas võrdlemisi puhas plats:-)

Please wait...
Postitas:
Kägu

kasuta aloegeeli, see on väga tõhus 🙂 suurtes poodides on täiesti toimiv aloegeel (98% aaloed vist) päikesekreemidega ühes reas, Tropicu nime all vist.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]hirvehilla kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma ei ole teiste maade foorumites kohanud, et küsimusele vastamise asemel hakatakse küsimust maha tegema. Huvitav tõesti, kuidas end ei suudeta vaos hoida, kui küsimusele vastust ei tea või teema ei huvitagi, aga eneseväljenduseks sobivamat kohta ei jõua välja otsida. 🙂

Btw mina peale raseerimist, siis mistahes piirkonda, määrin lioton-geeliga. [/tsitaat]
Võibolla seal ilusates teiste maade foorumites ei postitata ka teemasid valedesse kohtadesse?
Või seal ka ajaviite alt leiad tutiprobleemid ja beebi teema alt leiad nt kus ja millal spiraali saab paigaldada?

Please wait...
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Punetuse eest hoidumine bik.piirkonnas.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.