Esileht Ilu ja tervis Punnid

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Punnid

Postitas:

Tere….!

HELPPPP

Mind vaevab pikemalt aega punnid olen täisealine neiu,olen proovinud asju mis pakutakse ja pidevat aitama aga ei ole aidanud vaid tuleb juude…eriti päevade ajal.
Ma ei tea mida ja kuidas teha :/ tahaks ka siledat ja ilusat näonahka.

Äkki keegi oskaks aidata? mis on kedagi aidanud 100%

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

100% ei ole miski aidanud – hormoonide kõikumisega ikka aeg-ajalt viskab neid.

Skinoren kreem on üsna hea muidu (retseptiravim).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.01 19:30; 17.01 12:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lõpuks aitab siiski ainult välja nuhkimine, mis punne põhjustab ning selle muutmine. Enamasti on asi seedimisega ja selle kaudu hormoonidega seotud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Šokolaad ja juust on kaks toiduainet, mis väga paljudel massiliselt punne tekitavad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

antiseptik. ausalt, aitab

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise kasutanud ei ole, aga väidetavalt pidi see hea olema: Acne Control

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui otsustad, et ise punnidest jagu ei saa ja pead minema nahaarsti juurde, siis vali arsti hoolikalt (loe nt tagasisidet Tervisetrendist), arstide tase ja eriti suhtlemisoskus on väga erinev.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

antiseptik. ausalt, aitab

Cutasept? 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.01 19:30; 17.01 12:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki keegi oskab siin teemas soovitada väga head kosmeetikut, kes teeks siis TUGEVAT mehaanilist puhastust punnidele? Nii paljud kosmeetikud ei julge või ei taha nende punnidega sedasi intensiivsemalt jännata. Paar punni pigistatakse ja siis visatakse mask näkku.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuleks välja uurida, miks sul punnid tekivad. Kas süüdi on piimatooted, gluteen, üleliigse suhkru tarbimine, suitsetamine, jne või on asi hormonaalne. Minu puhul tuli välja, et oli laktoositalumatus. Kui hakkasin tarbima laktoosivabu tooteid, punnid kadusid. Paljusid aitab näiteks näo tõrvaseebiga pesemine. Lihtsalt pikas perspektiivis pole ravimitest ja näo pesemisest kasu, kui põhjust ei kõrvalda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

zenerit, müügil ainult Venemaal, pojal oli sama probleem ja raskes vormis. AItas! Tegi sellega iga õhtu kuuaega. PRoovi!!!!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui otsustad, et ise punnidest jagu ei saa ja pead minema nahaarsti juurde, siis vali arsti hoolikalt (loe nt tagasisidet Tervisetrendist), arstide tase ja eriti suhtlemisoskus on väga erinev.

Milleks on nahaarstil suhtlemisoskus oluline, ega ta kõnehäiret ei ravi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.05 12:39; 15.05 14:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui otsustad, et ise punnidest jagu ei saa ja pead minema nahaarsti juurde, siis vali arsti hoolikalt (loe nt tagasisidet Tervisetrendist), arstide tase ja eriti suhtlemisoskus on väga erinev.

Milleks on nahaarstil suhtlemisoskus oluline, ega ta kõnehäiret ei ravi?

Sest mõni tahab rohkem käehoidmist ja ärakuulamist kui lahendust probleemile. Seetõttu on meil nii popid ka igasugu soolapuhujad ja parapsühholoogid- inimene tahab rääkida ja kurta, aga mitte ravi. Hea ongi, kui sellised arsti poole ei pöördu, siis saavad need oma päristööga, ravimisega, tegeleda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ma vene ajal koolis käisin, siis rääkis rahvas, et need punnid tulevad seksipuudusest. Täpsemalt ei tea, kas seksiga saab mingeid vajalikke toitaineid või siis tekitab punne närveerimine, et “teised saavad ja mina ei saa seksi”…

Aga praegu on teised ajad 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.05 12:39; 15.05 14:13;
To report this post you need to login first.

Kui ma vene ajal koolis käisin, siis rääkis rahvas, et need punnid tulevad seksipuudusest. Täpsemalt ei tea, kas seksiga saab mingeid vajalikke toitaineid või siis tekitab punne närveerimine, et “teised saavad ja mina ei saa seksi”…

Aga praegu on teised ajad ????

Vene aeg oli lahe aeg. See seksivärk punnide vastu oli kift tagantjärgitarkus – kõik ju märkasud et kui puberteet läbi sai ja seksima hakati siis kadusid punnid justkui iseenesest.

Veel räägiti vene ajal, et poiss, kes palju nokut katsub, sellel võib see küljest ära ka kukkuda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Ilu ja tervis Punnid

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.